Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
%5lemi hamile kaldın bizimki %27:KK52: böyle oldumu daha çok ümitleniyorum :KK52:

ümitsiz olmayın ben doktora diyodum olmazsa byle yapalım olmazsa şöyle yapalım diye doktor bana kızmıştı neden olumsuz düşünüyosun sonuçta byle durumda olduğu bilmeyen ama 4 çocuğu olan kişiler var falan demişti.

Bende araştıriyorum ama adet gününden önce bir belirti olmuyormuş kişiye göre değisiyormuş birinci bebwkle ikinci bebek bile değişiyormuş aşilamayla hamile kalanlar hemen kaćiyorlar soru soramiyoruz biz kaçmayalim insallah
inşallah cnm benim inş öyledir pazartesi kesin belli olur sonuç rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin inşallah.

Bendede yok burada gün asiri birlikte olun dediler bana birde dr.banada progestan vermedi
valla canım bana yazı ama ister kullan ister kullanma gün aşırı ilişki bile istegimize bıraktı vaiia anladım gitti herkes ayrı bişey söylüyo rabbim hayırlısını nasip etsin inş,

ümitsiz olmayın ben doktora diyodum olmazsa byle yapalım olmazsa şöyle yapalım diye doktor bana kızmıştı neden olumsuz düşünüyosun sonuçta byle durumda olduğu bilmeyen ama 4 çocuğu olan kişiler var falan demişti.

böyle düşük değerle hiç haberi olmadan 4 çocuğumu olmuş bizmi çok sabırsızız bilmemki

aaaa kızlar agüstoya cvp vermiyo mu kimse :KK20: denk gelmiştir cnm tesadüftür. sen demeden ben fark etmemiştim, iyi ki söyledin.

değerin yükseldi mi diye baktırabilirsin bugün de öğrenebilirsin yani aslında. ama son karar senin ecemciğim :KK16:
Korkuyorum cnm ya düştüğünü görmek daha çok üzecek beni ne kadar geç öğrensem daha iyi galiba pazartesi yazarım sonucu zaten :KK14::18::18::KK14:

Arkadaslar aldigimiz bu ilaclar adeti geciktirir ve one gelirmi benim adete bi haftam var ama bu sabah lekeler geldi:-(((

Adet gevikmesi olmaz seker.asikamadan sonraki 14 veya 15.gun regl olunur

Bizimde % 10 yikama oncesi ileri hareketti. Yikama sonrasi % 80 oldu. Sizin yikama sonrasi kac oldu sekercim.

Bizim test tarihimiz cuma gunu zaten idrar yerine direk kan testi yaptirsan? Bayramdan sonrasini beklemek stresi uzatir bence tabii sen bilirsin.

nerede yaptirdin asilamani, ben hemen ikinciyi yapacaktim ama erken olunca bayram girio araya devlet calisiyormu bayramda?

Aşılamayı Konyada yaptırdım devam ediyor mu ki kanaman belki kesilir. Daha çok erken

Selam hanımlar, bu ay benim gibi aşılama sürecine başlayanlar varsa haydi beraber bekleyelim, bekleyip güzelleşelim :21:
Anne AdayıİlaçDenemeAşılama TarihiSonuç
tuğçe8787Klomenilk5 Temmuz:18:
derya1717Puregonilk5 Temmuz:18:
tweet23Puregonilk7 Temmuz:KK53:
ecem8736Klomenilk8 Temmuz:KK53:
evlimutlu44Gonal-filk8 Temmuz:KK53:
sanhatGonal-f2.9 Temmuz:KK6:
denizdamlaaKlomen2.9 Temmuz:KK68:
urban666Klomenilk9 Temmuz:KK68:
shibjiyGonal-f2.11 Temmuz:KK68:
tantiPuregonilk11 Temmuz:KK6:
tahmina38Gonal-f2.11 Temmuz:KK68:
yagmuryagarken ? 4.12 Temmuz:KK68:
folikKlomenilk14 Temmuz:KK6:
ağustos72Klomenilk16 Temmuz:KK6:
halide25Klomen2.17 Temmuz:KK6:
fndkrGonal-filk18 Temmuz:KK6:
adno28Femarailk18 Temmuz:KK6:
cander25Puregonilk19 Temmuz:KK68:
selindanKlomenilk19 Temmuz:KK68:
ccilemmFostimonilk22 Temmuz:KK6:
ner19minMenogon-aşısız-9 Temmuz:KK68:
halemoonMenogonilk2 Temmuz-negatif-
mienseraKlomen2.3 Temmuz-negatif-
berrak2004Puregonilk3 Temmuz-negatif-
catlove87Gonal-filk4 Temmuz-negatif-
mmeeGonal-filk4 Temmuz-negatif-

eğer regl olmazsam yarın sabah kan testi vereceğim dualarınıza ihtiyacım var inşallah hepimizin isminin karşısında pozitif yazarr

Kızlar hamileeeyyyiiimmmm

hayırlı olsun canım :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

listede bende senden sonrayım inşallah 2.pozitif haberide benden gelirr yarın test günüm çok heyecanlıyım adet olacğım diye ödüm kopuyorrrrr benmde 7.günden sonra kasık ağrım başladı ama lekelenmem yokkk bakalım hayırlısı olsunnn hakkımızdan

tüm isteyenler senin gibi müjdesini veriri inşllh buradannnn

eğer regl olmazsam yarın sabah kan testi vereceğim dualarınıza ihtiyacım var inşallah hepimizin isminin karşısında pozitif yazarr

Hadi inşallah art arda alir bebiş haberlerini benimde çarşamba günü ama benim bir gün öncesi geliyor belim ağrimaya başladı ateş basmalar var sende durum ne

hayırlı olsun canım :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

listede bende senden sonrayım inşallah 2.pozitif haberide benden gelirr yarın test günüm çok heyecanlıyım adet olacğım diye ödüm kopuyorrrrr benmde 7.günden sonra kasık ağrım başladı ama lekelenmem yokkk bakalım hayırlısı olsunnn hakkımızdan

tüm isteyenler senin gibi müjdesini veriri inşllh buradannnn

inşallh cnm yarın senden kocaman bir pozitif yazısı görürüz dua etcem sana.

X