Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Benim 10. günüm bugün karnimin altında sağ tarafa doğru kasik değil ama rahmimin üstünde ağri oldu yerinden kalkamadim 3 .4 saat yattim seninde oldu mu? Kaç yumurtanın vardi sağ mı sol mu kaç ml di çatlatma iğnesinden kaç saat sonra aşilama oldu şimdiden teşekkürler

İnşallah hamilesindir hemen hemen aynı ağrılar diyebilirim. 1 yumurtam vardı 18 ml sağda.igneyide 36 saati geçti doktor tam catlamasini bekledi cnm

Allahim ins. Hepiniz hamile olursunuz... Sizlerin yazilarinizi okudukca gozlerim doluoo... Benimde agustosta olcak asilamam ins. İns. Tum isteyenlere rabbim verir ve onlarin yuzu suyu hurmetinede banada nasip eder...

Deryacim tebrik ederim canim çok mutlu ettin bizleri Allahim hepimize nasib etsin bu duyguyu insallah

denizdamlaa;36222906]Ben bugün çok kötüyüm hala geçmedi insalla değer bu kadar agriya sanciya benim de sağ tstafta
Cok takilma istersen bu yasadigimiz belirtiler ayni zamanda adet belirtileri

ayy inan sanki kendim hamile kaldim gibi sevindim gercekten bizimde erkek faktoru bugun 3.gunum kendime dikkat ediyorum bende ama pekte ümidim yok sanki Allah büyük Rabbim insallah bizlere de bu mutlu haberi almayi nasip eder inşallah...

Arkadaslar aldigimiz bu ilaclar adeti geciktirir ve one gelirmi benim adete bi haftam var ama bu sabah lekeler geldi:-(((

Ümitsizlige kapılma belki yerleşme lekesidir. Seninle aynı gün aşılama olduk ne zaman test yapacaksın

Valla arkadasim tam 14. Gunu tamamlayip yaparim diyordum lekelenme olunca artik yarin yapsammi diye dusunuyorum.

sende hic bi belirti vs bisey varmi?
Sen nezmn test yapmayi dusunuyorsun insallah hamilesindir

Valla arkadasim tam 14. Gunu tamamlayip yaparim diyordum lekelenme olunca artik yarin yapsammi diye dusunuyorum.

sende hic bi belirti vs bisey varmi?
Sen nezmn test yapmayi dusunuyorsun insallah hamilesindir

Cumaya kadar adet olmazsa cuma günü test yapacam fakat idrar testi yapmayı düşünüyorum. Kan testini bayramdan sonra inşallah herhangi bir belirtim yok. Leke hala devam ediyor mu inşallah iyi sonuç alırız

Cumaya kadar adet olmazsa cuma günü test yapacam fakat idrar testi yapmayı düşünüyorum. Kan testini bayramdan sonra inşallah herhangi bir belirtim yok. Leke hala devam ediyor mu inşallah iyi sonuç alırız

Bizim test tarihimiz cuma gunu zaten idrar yerine direk kan testi yaptirsan? Bayramdan sonrasini beklemek stresi uzatir bence tabii sen bilirsin.

nerede yaptirdin asilamani, ben hemen ikinciyi yapacaktim ama erken olunca bayram girio araya devlet calisiyormu bayramda?

ayy inan sanki kendim hamile kaldim gibi sevindim gercekten bizimde erkek faktoru bugun 3.gunum kendime dikkat ediyorum bende ama pekte ümidim yok sanki Allah büyük Rabbim insallah bizlere de bu mutlu haberi almayi nasip eder inşallah...

canım inan bnde cok ümitsizdim ama öyle olmamak gerekiyormuş.çünkü bnm 1 haftaya kadar hiç belirtim olmadı olduysada varla yok arasında oldu kasık ağrılarım falan.inşallah sende çok güzel haberler alıp çok güzel bir anne olacaksın tatlım sıkma canını allah büyük dualarım hepinizle:KK34::KK49:

canım inan bnde cok ümitsizdim ama öyle olmamak gerekiyormuş.çünkü bnm 1 haftaya kadar hiç belirtim olmadı olduysada varla yok arasında oldu kasık ağrılarım falan.inşallah sende çok güzel haberler alıp çok güzel bir anne olacaksın tatlım sıkma canını allah büyük dualarım hepinizle:KK34::KK49:

Amin canım benim :) umarım hamileliğini güzel saglikli doya doya yasayip evladini sag salim kucagina alirsin inşallah

X