Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Allah kabul etsin inşallah dualarımızı dr kaçıncı günde test yap dedi benimki 15 gün bekle dedi. 15. gün adetimin 27. günü oluyo 28-30 günde bi adet oluyorum 30 günün dolmasını beklesem diyorum ama o kadar sabredemem heralde :KK52: bende sürekli evdeyim zaten hareketli bi hayatım yok yatıyorum yada pc başında oturuyorum

Doktor 15 gun dedi ama ne bilim oncesinde belli olurmu benimle beraber arkadasimda asilama oldu onun 2.ciydi 1.cisi tutmus ama hastanelere gidip gelirken dusmus bilmiyorum ya insallah olur ve saglikli bir hamilelik yasariz hep birlikte

Tmm canım sen calisiyormusun? Dinlenmeye ozen goster canm ya bende calisiyordum izine ayrildim isim cok agirdi benim surekli ayaktaydim oyuzden yatmasamda is yapmiyorum esim saolsun iste birseyler yapiyor gerci olcak olduktan sonra olur o her sekildede Allah büyük iyiki sizler varsinizda dertlesiyoruz

aynen adnocum, dertleşiyoruz sohbet ediyoruz şurada kadın kadına :KK12: çok iyi geliyor şahsen. evet, çalışıyorum ve bnm de işim gereği ayakta kalmam gerekiyor çoğunlukla. efor gerektiriyor. her gün aynı şekilde olmasa da genel olarak böyle malesef. haftasonu dinleniyorum bol bol :21:

Aşılama sonrası progestan kullanan var mı? Sabah akşam kullan dedi doktor ama sormayı unuttum oruc tutmak istiyorum sahurla iftardan sonra kullansam olur mu acaba bilgisi olan var mı?

Aaaaa yuppieeeeeee

ilk hamisimizsin insallah devami gelir.

allah kucagina saglikla almayi nasip etsin insallahhhh

cok sevindim resmen heyecanlandim:nazar::KK49::KK52:

Aaaaa yuppieeeeeee

ilk hamisimizsin insallah devami gelir.

allah kucagina saglikla almayi nasip etsin insallahhhh

cok sevindim resmen heyecanlandim:nazar::KK49::KK52:

ayyy cok sevindim canm gözunaydin :)) insallah devami gelir kizlar darisi bizlere insallah
Amin.. :)
kizlar oruc konusunda asilama olana kadar tuttum ama simdi tutmuyorum Sonradan kaza edicem insallah ya esim tutma diyo olurda bisey varsa dengeli beslenmen lazim diyo :KK43: bana kalsa tutucam ama iste ne bilim Keyfi de bisey degil bu durum ozelde yaptirmis olsaydim ramazandan sonra yapardim ama fakulte olunca birsey yapamadim İnsallah kaza edicem tutamadiklarimi

Teşekkür ederim denizdamla sen doktoruna sordunmu bi sıkıntı olmasin

Sormadim ama ilk asilamamda vermemişti ikincide ben istedim o da zaten o hormonuvücudun üretiyor ama yazayim dedi ben kizima hamileyken de kullanmiştim sorun olmaz sanirim zaten bitmek üzere sen sor istersen

Folikciğim nerden bildin siftah yapacağini içine mi doğdu bizlere nediyorsun boşuna beklemeyeyim beş gün içine doğanlari anlati ver

Deryacim inan cok sevidim hayirli olsun.Rabbim saglikli sihhatli kucagina almayi nasip etsin insallah...bu mutlu habere hepimizin ihtiyaci vardi.cok sevindim adina...

Kızlar hamileeeyyyiiimmmm

canım şimdi senin başın kalabalıkdır kocan annen vs sevgi yumağı olmuşsunuzdur ama bi fırsat bulda bize pozitifle biten süreci anlat mesela aşılamanı nerde yaptırdın kaçıncı gün test yaptın degerin kaç çıktı vs vs aklına gelen her şeyi yaz ve bizi unutma hamilesin bu mübarek günde senin duan kabul olur önce sonuç bekleyen arkadaşlara sonrada bize dua et canım ayyyyyy çok sevindim he birde ilk aşılamanmıydı problem varmıydı hamile kalmamak için ilk bebekmi filan bi dünya şey merak ediyorum şeker ilk fırsatta yaz bize

X