Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bu gece 12 de çatlatma iğnemi vuruluyorum.. cuma öğlen aşılamam var
hadi hayırlısı

anammmm gidemedin dimi geldin geri gollarımı açeydim getme deyeydim heç getmezdin deemi
cumaya yazıyorum o zmn fundacığım

kızlar aşılandımda geldim korkulcak bişeyy yokmuş hiç acımadı hayırlısı artık

oyyy taze aşılı, pabucum dama atıldı hayırlı olsun Agüstocuum, ayakta çok kalma, mümkün oldukça oturmaya özen göster oldu mu

hşgeldin tuğçe yumi için hangi ilacı kullandığını da yazarsan ekleyeyim seni de listemize inşallah sınavda başarılı olmuşsundur. inşallah gebelik gerçekleşmiştir de çifte mutluluk olur sana

Hoşbulduk canım ) klomen kullandım 1 tane yumurtam oluştu hayırlısı inş canım çifte mutluluk yaşarım ama pazartesi nasıl test yaptırmaya gidicem bilmiyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hoşbulduk canım ) klomen kullandım 1 tane yumurtam oluştu hayırlısı inş canım çifte mutluluk yaşarım ama pazartesi nasıl test yaptırmaya gidicem bilmiyorum

senin pztsiyi beklemene gerek yok tugcecim, yarından sonra yaptırabilirsin test

Ne kadar geciktirirsem o kadar iyi gibi geldi çok heyecanlıyım

deli misin kendini hasta mı etcen bu kadar merak ediyosan, bunalıma sokup geriyosan kendini o embriyo zaten nasıl tutunsun bu kadar gergin bi vücuda, korkunun ecele faydası yok arkadaşım, zaten belli olmuştur artık, senin bunu 2 gün erken veya geç öğrenmen neye yarar stresten başka öğren sen de rahatla biz de yarın 12. günün hattâ ama cuma yaptırsan kan testini yine de 1 gün geç yaptırmış oluyosun zaten

Salı günü randevu aldım doktorumdanda bir gün önce yaptırayım düşündüm hayırlısı olur inşallah sizlerle güzel haberler paylaşırım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar yarin asilamam var. Bu geceden beri belim cik agriyo . Sari akintim var. Norrmalmi bunlar

Kizlar yarin asilamam var. Bu geceden beri belim cik agriyo . Sari akintim var. Norrmalmi bunlar

normal halidecim merak etme bnm de aynı şekilde yoğun akıntım vardı kıvamlı her şey güzel olacak yarın start veriyosun güzel bir şey için, yüksek tut moralini

Son düzenleme:
normal halidecim merak etme bnm de aynı şekilde yoğun akıntım vardı kıvamlı her şey güzel olacak yarın start veriyosun güzel bir şey için, yüksek tut moralini

Folikcim cok sukur iyiyim ya. Arada girip kizlarla muhabbetinizi okuyorum. Cok canayakinsiniz =)
he ya yarin bismillah diyip bebelerimi alicam insallah biri veya bir kaci da olabilir anneleriyle kalmayi tercih ederler =) insallah anne olmaya yaklasiyoruzdur bu cabalarimizla

inşallah öyledir. kendini şartlandırmamaya çalış. her şey bizim için. ben de bebelerimi almaya gidiyomuşum gibi hissettim aşılamaya giderken. hastane yürüme mesafesinde, çok yakın. yolda dua ederek gittim. Hareket bizden bereket Allah'tan...

İnşallah .bundan sonra negatif yazisi görmek istemiyorum kızlar hadi bakiiim tabloyu pozitflerle doldurup sonrada hamilelikleri ilgili konuşuruz.

bugün 11.güne girmiş bulunmaktayım aşılama olduğum günüde sayarsak salak gibi ev temizledim bugün misafir gelecekmiş kasığımın ağrısından ağlayacaktım nerdeyse şimdi hafifledi ama hala devam ediyor 3 gündür aynı saatlerde başlıyor kasık ağrım iş yapmaya başlayınca ağrıyorrrrr ayakta gezinceee benim bat 20 temmuz 3 gün kaldı heyecandan geberiyorummmmmm bu sancılarda nedendir kiiiii

Benim ilk aşilamam kardeşimin düğününe dek geldi hem ağrim oldu hem çok koşturdum Yoruldum maalesef tutmadi. şimdikinde eve misafir falan çağirmiyorum bol bol Dinleniyorum yatiyorum. İnşallah sizlerden başlayacaz iyi haberleri almaya bizede moral olacak. Yarindan itibaren testler başliyor sanirim listeye göre

bende çağırmıyorum ama emrivaki oluncada geriçeviremiyorummm ama doktorum 2 3 gün dinlen norml yaşantına devam et ilşki olsun dedi

aşılamada normal ilşkii gibi normal ilşkiyle hamile kalnlar adet gecikmesi oluncaya dek anlamıyorlar gebe oldukalrını hertürlü aktiviteyi yapıyorla sadece ağır kaldırma dediiiiii

bence onla alakası yokturrrr senn ilk aşımanın tumaması kısmeti olsaydı tutardı öyle düşünüp kendimi sıkıntıya sokmayayım ben en iyisi

ağrın neşekilde oluyordu peki ve kaçıncı günü başlamıştııııııı hiç iş falan yapmıyormusun sen canımm 21 i test günüm benimmm

ayrıca sizde kaç yumurta ve kaç mlyn sperm vardı aşılamada ve çatlatma iğnesinde kaç saat sonra oldu aşılaman

Denizdamla p.tesi kan testi yaptik negatif cikti ama

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hıım güzel sorular
Nerden başlasam öncelikle olmayıncaneye kabahat bulacagini şaşiriyorsun annem yükseklerden atlamiş ddüşsün diye zamanında ama nasibi varmiş doğmuş maşallah hamile kaldiğini bile anlamazmiş bende ona çekseydim keşke.adetin 5. günü başladim 5 gün kullandim 2 3 gün arayla kontrole giittim iki yumurtam vardi sağdave solda 19 ve 16 iğneyi pazartesi gece saat 1de vurundum iki gün sonra çarşamba günü 11 de ssilama yapildi ki aşilamadan önce yumurtalar çatlamişti herhangi bir ağrim yok ramazan münasebetiyle de geç kalkiyorum Dinleniyorum agrim falan yok bir belirti de yokhafif bazen belin agriyor uzaniyorum geçiyor 1 hafta sonra çarşamba günü test var 23 temmuz zaten bir gün önce geliyor sektirmez maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…