Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hıım güzel sorular
Nerden başlasam öncelikle olmayıncaneye kabahat bulacagini şaşiriyorsun annem yükseklerden atlamiş ddüşsün diye zamanında ama nasibi varmiş doğmuş maşallah hamile kaldiğini bile anlamazmiş bende ona çekseydim keşke.adetin 5. günü başladim 5 gün kullandim 2 3 gün arayla kontrole giittim iki yumurtam vardi sağdave solda 19 ve 16 iğneyi pazartesi gece saat 1de vurundum iki gün sonra çarşamba günü 11 de ssilama yapildi ki aşilamadan önce yumurtalar çatlamişti herhangi bir ağrim yok ramazan münasebetiyle de geç kalkiyorum Dinleniyorum agrim falan yok bir belirti de yokhafif bazen belin agriyor uzaniyorum geçiyor 1 hafta sonra çarşamba günü test var 23 temmuz zaten bir gün önce geliyor sektirmez maşallah

anladım canım tşkr cvp için hakkında hayırlısı olur inşallh

Sabah yaptirayim oyleyse yine de umutlanmayayim cok fazla cok zor atlattim p.tesi gunu durumu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Berrakla ayni gun asilamamiz olmustu berrak sende durum ne adet oldun mu ?

kızlar slm.bende bu sene tekrar başladım tedaviye ve malesefki 4. aşılamam bu ayın 12 de yapıldı bende sizlere katılmak istedim.başarısızlıkla geçen koca 1 sene var arkamda.ben ve eşimde moraller sıfır.eğer ki buda tutmazsa diye çok kafa yoruyoruz ama bi yandan da içimiz rahat tüp bebek yaptırırız diye.bilemiyorum artık kafamız çok dolu.bu arada beklemek beni okadar çok yoruyoki.yerli yersiz ağlğma krizleri tutuyo beni.çevremde okadar hamile okadar bebek var ki anlatamam size.Allah bu yolda hepimize sabır ihsan etsin.Allahım isteyen herkezin kucağını boş bırakmasın yarabbim..

Hadi kızlar haaa gayret benım 25 temmuz gıbı olacak bı aksılık olmazsa o gıne kadar çoğunuzdan pozitif haberi alayımda kafam rahatlasın AMİN ☺️
aminn canım benimm inş. tek temennimiz ondan yana inş seninde güzel sonuçlanır ve iyi haberler veirrsin bize.

Berrakla ayni gun asilamamiz olmustu berrak sende durum ne adet oldun mu ?

Oldum hayatım senin ki neden gecikti umutlandırmak istemem ama hepimizin ki gecikmeden geldi senin neden gecikti diye düşünüyordum zaten ama yazmıyordum sen çok üzülüyorsun diye umutlandırmıyım dedim ama sen yinede bi baktır ama çok kaptırma kendini gözlüklerin arkasından ağladım dediğin yorumunu okuyunca içim parçalanmışdı yine öyle olma ne olur

Oldum hayatım senin ki neden gecikti umutlandırmak istemem ama hepimizin ki gecikmeden geldi senin neden gecikti diye düşünüyordum zaten ama yazmıyordum sen çok üzülüyorsun diye umutlandırmıyım dedim ama sen yinede bi baktır ama çok kaptırma kendini gözlüklerin arkasından ağladım dediğin yorumunu okuyunca içim parçalanmışdı yine öyle olma ne olur

canım benim..saolsın olmadım daha hiç ağrım filanda yok yaptırmadım daha test ama yapmıycam sanırım biraz daha geçsin artık kısmet ama umut yok içimde hayırlısı artık canım

canım benim..saolsın olmadım daha hiç ağrım filanda yok yaptırmadım daha test ama yapmıycam sanırım biraz daha geçsin artık kısmet ama umut yok içimde hayırlısı artık canım

İlk aşilamanda ne zaman gelmişti gecikme olmadiysa yarin kesin yaptir ben çatlayacam meraktan sen nasil duruyorsun benim gününden önce gelmişti

inşallah öyledir. kendini şartlandırmamaya çalış. her şey bizim için. ben de bebelerimi almaya gidiyomuşum gibi hissettim aşılamaya giderken. hastane yürüme mesafesinde, çok yakın. yolda dua ederek gittim. Hareket bizden bereket Allah'tan... :KK48:

folikcim aşılama tarihim belli oldu canım 19 temmuzda:KK34:

Hatunlar merhabaaaa
Ben bugun saat 11de asilamami oldum. 10 dakika catalda yatirdilar sonra doktor progeston verdi yolladi. 12.gun tesr yaptir dedi. Dualarda bulisalim . Rabbim evlat isteyen herkese nasip etsinnnn insallahhhhjh

Asilaman hayirli olsun arkadasim inşallah hep beraber olumlu sonuçlar aliriz birde bana doktor asilamadan sonra folic plus bebe aspirini ve progestan verdi sorum şu siz folic plus ve bebe aspirini kullanmiyomusunuz

amin canım hayırlısı olsun hakkımızda eger dayanabiliyorsan bencede yaptırma bekle

Hatunlar merhabaaaa
Ben bugun saat 11de asilamami oldum. 10 dakika catalda yatirdilar sonra doktor progeston verdi yolladi. 12.gun tesr yaptir dedi. Dualarda bulisalim . Rabbim evlat isteyen herkese nasip etsinnnn insallahhhhjh

buluşuyoruz zaten canım inan hep aklımındamsınız yüzünü bile görmediğim insanları bu kadar önemsiyecegim hayatta aklıma gelmezdi bu ne garip bi durum şimdi hep aklımdasınız ve de dualarımda inanırmısın anneme aşılama öncesi tlf ettim dua et annecim dedim sizinde burdaki isimlerinizle söyledim anne onlar içinde dua et dedim annem onlar ne ki kızım diyo isimlerde folik miensera filan varya onlar kim demiyoor onlar ne diyor:KK52:

X