Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
üzülmüşsünüz ama sonu güzel olmuş
oruç tutuyomusun hep ben kontrol olduğunda tutmadım hiç o aletin ucuna sürülen jelin orucu bozduğu yazıyo hep nette

haberler hep kötü geliyo başlangıcımız böylemi olcaktı ya

benimde pek umudum yok tutacağından burdan okudalarımdan dolayı ama siz çok olumsuz konuşmuşunuz tutmayınca kaç defa tüp yapıyolar yine tutmuyo nasip kısmet işi sanırım

Canim benim evet oruc tutuyorum insallah o da beni tutuyordur =))
Orucumu dunku kontrolde bozmadim napim dedim ozur hastalik durumu iste. Susuzluktan da öldüm ama =) Allah kabul eder insallah

üzülmüşsünüz ama sonu güzel olmuş
oruç tutuyomusun hep ben kontrol olduğunda tutmadım hiç o aletin ucuna sürülen jelin orucu bozduğu yazıyo hep nette

haberler hep kötü geliyo başlangıcımız böylemi olcaktı ya

benimde pek umudum yok tutacağından burdan okudalarımdan dolayı ama siz çok olumsuz konuşmuşunuz tutmayınca kaç defa tüp yapıyolar yine tutmuyo nasip kısmet işi sanırım

Canım haklısın biraz olumsuz konuşuyoruz elbette nasip tutanın tutuyor ama hadi ben kendimi geçtim de bu arka arkaya gelen olumsuz haberler bir de diğer topiklerde ki durum beni iyice şaşırttı.Valla İnşallah kalan arkadaşlardan iyi haberler alırız da azcık neşemiz yerine gelir :KK14:

Canim benim evet oruc tutuyorum insallah o da beni tutuyordur =))
Orucumu dunku kontrolde bozmadim napim dedim ozur hastalik durumu iste. Susuzluktan da öldüm ama =) Allah kabul eder insallah

ben içime sinmediği için tutmadım sonra telafi ederim inşallah

Selamlarrrr =) ben de dun gece 11de catlatma ignemi oldum. persembe 11de asilama olucam.birlikte beklicez sanirim =)) hakkimizda hayirlisi olsun insallahhh =))

peşpeşeyiz canımmm :KK1: bende bu gece 12 de vurulup cuma günü aşı :KK1: hayırlısı canım içim kıpır kıpırrr :21:
yalnız çok yoğun şeffaf akıntım var inşallah erken çatlamaz bu yumi :KK1:

canım sabah eşine sert bir kahve içir öle gidin spermleri çok hareketlendiriyormuş :KK34:
ben öle yapacam inşallah içer :KK9:

kızlar merhabalar,

nasılsınz ugrayamadım buralara.

guzel haberler var mı?

benım sol tarafta kasık agrıları basladı.

ıyı mı kötu mu bılmıyorum

fndcım hadı hayırlısıyla ınsallah. benm asılama sırasında doktor baktı seffaf akıntın var bu guzel dedı.

daha oncede olmustu akıntı ıyıdır:KK52:

Kızlar nası hep negatif yaw benim tuttu ya beni niye saymıyosunuz tuttu ama gelişmedi bir dahakine gelişecekde inşşş ama ben kendimi negatif saymıyorum:KK33:

Hımm senin doktor kaç kez aşılama dedi canım? Benimki 2 aşılama sonra olmazsa tüp dedi de ondan diyorum.Ki bana aynen şöyle söyledi.Tek tüpün tıkalı olduğu için aşılama da şansın daha da düşüyor ama 2 kez yaptırmak zorundasın.Çünkü devlet ancak böyle tüp raporu veriyor.Yoksa sanırım aşılamaya 3-4 kez şans veriyor yine de doktorlar.Ben de bi adet olayım gidip konuşayım bakayım.Ne dicekler.Yetişir mi yetişmez mi.Benim hesaba göre bayrama denk geliyo.Neyse sen git bakalım bi sana ne diyecekler cnm :26:

Enim öyle bir Plan'ım yok yani aşılamayıda ben istedim çünkü bir oğlum var şimdi doktordayım sıra bekliyorum çıkınca anlatırım...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar merhabalar,

nasılsınz ugrayamadım buralara.

guzel haberler var mı?

benım sol tarafta kasık agrıları basladı.

ıyı mı kötu mu bılmıyorum

fndcım hadı hayırlısıyla ınsallah. benm asılama sırasında doktor baktı seffaf akıntın var bu guzel dedı.

daha oncede olmustu akıntı ıyıdır:KK52:

arkadaşlar mrb bnde bugun son iğnemi vurulucam yarın yumi kontrolüm var daha çatlatma iğnesi vurulmadım fakat sol tarafımda kasık ağrım var ve aşırı akıntım oldu bugun sizdede oldumu

arkadaşlar mrb bnde bugun son iğnemi vurulucam yarın yumi kontrolüm var daha çatlatma iğnesi vurulmadım fakat sol tarafımda kasık ağrım var ve aşırı akıntım oldu bugun sizdede oldumu

canm hayırlı olsun.

kasık agrısı ve akıntı yumurtanın buyudugunu gosterır canm su an da yumurtaların kac mılım?

kızlar merhaba ben de 5 temmuzda aşılama oldum kpssye girdim bi de o gün öğlen aşılama oldum sınavın öğleden sonraki oturumuna girdim ondan sonrada :)Şu an çok heyecanlıyım pazar günü 15. gün olacak pazartesi tahlil yaptırcam ama nedense korku var negatif çıkacak gibi geliyor ama yine de umutluyum..Pkoluyum eşimin sperm hareketleri oldukça iyi bana lütfen dua edin ama test yaptırmaya hiç cesaretim yok sadece 1-2 gündür karnımda şişlik var ara ara sancım oluyor :KK43:Bana yardımcı olursanız sevinirim dertleşmeye ihtiyacım var :KK43::18:

Son düzenleme:
kızlar merhaba ben de 5 temmuzda aşılama oldum kpssye girdim bi de o gün öğlen aşılama oldum sınavın öğleden sonraki oturumuna girdim ondan sonrada :)Şu an çok heyecanlıyım pazar günü 15. gün olacak pazartesi tahlil yaptırcam ama nedense korku var negatif çıkacak gibi geliyor ama yine de umutluyum..Pkoluyum eşimin sperm hareketleri oldukça iyi bana lütfen dua edin ama test yaptırmaya hiç cesaretim yok sadece 1-2 gündür karnımda şişlik var ara ara sancım oluyor :KK43:Bana yardımcı olursanız sevinirim dertleşmeye ihtiyacım var :KK43::18:

ilkmiydi seninde

Asilamamin 8. Günü sonuca az kaldi birazda heyecan basti bu benim 2. Asilamam bunda ayakta biraz fazla kalinca kasiklarda agri basliyor.bakalim bu sefer mevlam neyler neylerse güzel eyler

Kızlaaar az önce şu Predictor ün erken gebelik testini yaptım.:KK5:Gebelik penceresi ancak bu kadar temiz olabilirdi.Silik bir çizgi bile yok :KK50:Adetten 4 gün öncesine kadar sonuç verir yazıyor üstünde.Benim 1-2 günüm var.Çok büyük ihtimalle hamile değilim yani.Bir daha ki sefere artık İnşallah.Sizden güzel haberler bekliyorum:KK54:

Folikcim yaz canım beni de negatife.Valla sana da bravo kaç gündür hepimize yetişiyorsun canım

aaaaa :KK20: üstüme iyilik sağlık, bozmayın havamızı bakiyim son sözü kan testi sölicek. :KK19: öyle ya da böyle kırmızı bişey konuşcak yani ya kan ya BAT. :KK37:

Çok istiyorum olumlu sonuç görmek RABBİM HEPİMİZİN EMEKLERİNİ BOŞA ÇIKARMASIN İNŞAALLAH ŞU MÜBAREK AYDA
AMİNNNN

aminnn cnm aminn :KK16:

Sonuçta idrar testi güven olmaya bilir ama bilmiyorum ya çok üzülüyorum kaç kişiyiz şurda ve bir tane bile olumlu sonuç alamadık....

1 tane bile olsa gebe çıkar heralde içimizden alnımızın akı olarak :KK76: nazar boncuğu niyetine :KK53:

Doktor kesenin oluştuğunu ama boş olduğunu söylemiş aynı şey mi bilmiyorum benim hiç başıma gelmedi çünkü

Ne kimyasal ne dış gebelik. Bu boş gebelik dedikleri cnm :nazar:

X