Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Allahim ins. Bizlere de boyle carcabuk nasip eder bebisleri

amin inşallah cnm.bide okadar rahat diyorki 1 gün adeti gecikse hamileyim diyor ve öylede oluyor.bn 5 gün geciktiğinde artık okadar ümitsizimki kesin yok diyorum.ve eşimdede bndede bir sorun yok hemde:KK50:

sen ne zaman yaptırdın sonra bekledinmi doğal yoldan hamilelik olurmu diye

ilk rahim filmim çekildiğinde henüz küçük bir kızdım :KK52: dermişim. lafa öyle bir girdim ki gerisi böyle gelcek sandım kendim de :KK60: Agüstocum geçen sene mayıs ayında ilk çekildi, sağ tüpte yapışıklık varmış, o açıldı işlem esnasında, o yüzden hafif ağrılı omuştu zaten. 3 ay doğal yoldan deneyin olmazsa eylülde gel tekrar demişti dr ama o zmn Türkiyede yaşamıyorduk. temmuzda kesin dönüş yaptık buraya. bu arada düzenim bozuldu adet olamadım falan filan. aralıkta klomen denemesi negatif oldu. Bu yıl yine mayısta çektirdim işte, 2 dakka sürdü kendim de izledim monitörden, temiz çıktı şükür :nazar: bu ikinci ay yani filmden sonraki :112: artık doğal yolla gebe kalamadığıma kanaat getirdim. bir çöpçatan bulup buluşturmaya karar verdim sevenleri. inşallah yazılmıştır da olur hayırlısı :KK16:

kaç tane yumi oldupunu hatırlamıyorum desem inanırmısın:KK9: .geçmiş olsun inşallah hayırlı haberler alırsın.kendini yorma hep uzanıp dinlen yardımcı olabilecek kimse varsa çağır bence herşeyi onlar yapsın evde ayakların yukarı olacak şekilde yat cnm.:KK34:

malesef yok yakınımda eş dost, ama eşim en büyük desteğim. tavsiyelerin için sağol cander :KK34:

kızlar eltim hamile kaldı 2 ay önce kaza ile :KK53: aldırdı onu sonra spral takdırdı ona rağmen yine hamile kaldı:KK53: insan inanamıyo yaaa

aynen öyle millet aldıryor bizde olsun diye yapmadığımız şey kalmıyor:KK43:

o onun sınavı, bu ise bizim :nazar: Rabbim az hasarla çıkmayı nasip etsin hepimize.

Son düzenleme:
burdayım canım :KK14: gözlerim şişti ağlamaktan ama açıldım rahatladım :KK17:tabiki beraber yürüycez takipteyim sizi senin nasıl geçti aşılamn bugündü değil mi ?

Kan değerim 082:KK43:

evet bugündü cnm, öğleden önce 11i çeyrek geçe yapıldı işlem. her şey yolunda şükür :nazar: Rahatladıysan ne ala, önümüzdeki maçlara bakalımmm!

20cm 1 tane..ne zaman yapılıyor canım bu iğne ben unuttum valla bi kere yaotırmıştım özel hastaneye giderken...

20 cm. ise beklemeden yap derim. tam zamanı!

Oh oh massallahhh :))) insallah tutacak ve haykiracaksin buradan =)))

amin cnm inşallah :emir_bebek:

Hayirli olsun şimdiden nenimde pembe lekelenme ilk aşılanmamda olmuştu ve 1 hafta kadar zaman zaman kasilma batma tarzinda omuştu hatta bu aşilamada pet aldim yanima ama bu sefer olmadi

bilgi için teşekkürler, normal demek ki, çok takmadım zaten :KK76:

malesef yok yakınımda eş dost, ama eşim en büyük desteğim. tavsiyelerin için sağol cander :KK34:

Biz varız ya aşk olsun. Bu arada saat 5 de tahlil verdim 19:30 dan sonra çıkacak sonuç bi rahatladım anlatamam halemoonun sonuçdan beri içime bi sıkıntı girdi anlatamam nerdeyse patlıcaktım mienseranın sonuçda bende balataları koparmaya sebep oldu fırladım çıkdım evdem dedim neyse ne yaw yaptırcam kurtulcam o gazla 5 dakikada hastaneye vardım zaten uzakda değil ha 14 temmuz ha 15 temmuz zaten 15 temmuzda sabah erkenden yaptırcakdım tahlili şurda saatler kalmış farkedeceğini sanmıyorum ama nası rahatladım anlatamam 2 gündür nefes almıyormuşum sanki ohhhhhhh beeeeee

Sonuc negatif ikinci asilamam di doktorum soyleyince gozlerim doldu aglamamak icin zor tuttum eve atmak istedim kendimi yoldada denk geldi bi kac hamileye rastladim agladim gozlukleri taktim kimse gormesin diye kendime bu kadar acimamistim hic..adet gununun 5inde gel dedi.Ama dualarim sizinle takipte kalicam mutlaka .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım sağlık olsun. Çok zor biliyorum fakat üzme kendini vakti saati gelecektir elbet

ilk rahim filmim çekildiğinde henüz küçük bir kızdım :KK52: dermişim. lafa öyle bir girdim ki gerisi böyle gelcek sandım kendim de :KK60: Agüstocum geçen sene mayıs ayında ilk çekildi, sağ tüpte yapışıklık varmış, o açıldı işlem esnasında, o yüzden hafif ağrılı omuştu zaten. 3 ay doğal yoldan deneyin olmazsa eylülde gel tekrar demişti dr ama o zmn Türkiyede yaşamıyorduk. temmuzda kesin dönüş yaptık buraya. bu arada düzenim bozuldu adet olamadım falan filan. aralıkta klomen denemesi negatif oldu. Bu yıl yine mayısta çektirdim işte, 2 dakka sürdü kendim de izledim monitörden, temiz çıktı şükür :nazar: bu ikinci ay yani filmden sonraki :112: artık doğal yolla gebe kalamadığıma kanaat getirdim. bir çöpçatan bulup buluşturmaya karar verdim sevenleri. inşallah yazılmıştır da olur hayırlısı :KK16: .

niye 2 defa yaptırdın

amin inşallah cnm.bide okadar rahat diyorki 1 gün adeti gecikse hamileyim diyor ve öylede oluyor.bn 5 gün geciktiğinde artık okadar ümitsizimki kesin yok diyorum.ve eşimdede bndede bir sorun yok hemde:KK50:

İste onlarin ogle konusmalari bizi strese sokuyo.... Yok doktor senn cocugun olmaz demis ilk ayda hamile kalmisss... Yok hic istemiodum oldu... Kaza oldu bi suru konusma... Bi kazada bize olsa keskeee

Biz varız ya aşk olsun. Bu arada saat 5 de tahlil verdim 19:30 dan sonra çıkacak sonuç bi rahatladım anlatamam halemoonun sonuçdan beri içime bi sıkıntı girdi anlatamam nerdeyse patlıcaktım mienseranın sonuçda bende balataları koparmaya sebep oldu fırladım çıkdım evdem dedim neyse ne yaw yaptırcam kurtulcam o gazla 5 dakikada hastaneye vardım zaten uzakda değil ha 14 temmuz ha 15 temmuz zaten 15 temmuzda sabah erkenden yaptırcakdım tahlili şurda saatler kalmış farkedeceğini sanmıyorum ama nası rahatladım anlatamam 2 gündür nefes almıyormuşum sanki ohhhhhhh beeeeee

sizin yeriniz ayrı topikcanlarım benim :KK16: iyi yapmışsın berrakcığım, son günlerin adeta çin işkencesine döndüğünü söylüyorlar hep, doğruymuş demek :KK1: güzel müjdeli haberi sen patlatırsın inşallah ilk :KK49:

niye 2 defa yaptırdın

çünkü son 6 ayda yapılmış bir hsg istiyor devlet. ve bu TR'deki ilk tedavimdi, eski süreci bilmiyorlardı anlatsam da kendileri sil baştan yapacakları için bi şey değişmezdi yani. :106:

Son düzenleme:
berrakkk sonucunumu alacaksın 1-2 saat içindee :KK16:
ayy çok heyecanlı haydi tek yürek senden gelecek güzel haberle coşalımmmmm inşallahhhh

eski topiklerde ne gördüm birinin aşılamadan önce çatlamış yumurtasııı :18: olabilirmi böle bişey yaaaa
çok kötüüüü bisürü para veriyoruz o iğnelere bisürü hayal emek offf

berrakkk sonucunumu alacaksın 1-2 saat içindee :KK16:
ayy çok heyecanlı haydi tek yürek senden gelecek güzel haberle coşalımmmmm inşallahhhh

eski topiklerde ne gördüm birinin aşılamadan önce çatlamış yumurtasııı :18: olabilirmi böle bişey yaaaa
çok kötüüüü bisürü para veriyoruz o iğnelere bisürü hayal emek offf

olabilir olmasına da dr. gün aşırı kontrole çağırmamış mı, ne saçma şey öyle :KK53:

olabilir olmasına da dr. gün aşırı kontrole çağırmamış mı, ne saçma şey öyle :KK53:

ben ne rahattım yaa ama bugünden itibaren taktım kafaya sarıçiçek vardı ya ona kızıyordum şimdi ben oldum :KK9:
ayy napsam okumıyım böle şeyler değilmiii yumilerim kalitesi düşecek :KK1:
şimdi 15-16 mm ya çarşamba en fazla 18 olur dimi kızz :KK1:
ya aşırı ıslaklık var çamaşırımdan pantolonuma geçmişş :KK53:

ben ne rahattım yaa ama bugünden itibaren taktım kafaya sarıçiçek vardı ya ona kızıyordum şimdi ben oldum :KK9:
ayy napsam okumıyım böle şeyler değilmiii yumilerim kalitesi düşecek :KK1:
şimdi 15-16 mm ya çarşamba en fazla 18 olur dimi kızz :KK1:
ya aşırı ıslaklık var çamaşırımdan pantolonuma geçmişş :KK53:

yani dediğim gibi bir günde en az 1, en fazla 2 mm büyür yumurta dediğin. öyle olsa da 18 olunca çatlamaz ki seninki iğne-hormon yüklü olduğu için büyümeye devam eder bence. o da yarından sonra 20 olur en fazla yani.

Son düzenleme:
yani dediğim gibi bir günde en az 1, en fazla 2 mm büyür yumurta dediğin. öyle olsa da 18 olunca çatlamaz ki seninki iğne-hormon yüklü olduğu için büyümeye devam eder bence. o da yarından sonra 20 olur en fazla yani.

sağol canım, napim artık düşünüp duruyorum kafayı dağıtmam lazım çarşambaya kadar :KK24:

sağol canım, napim artık düşünüp duruyorum kafayı dağıtmam lazım çarşambaya kadar :KK24:

sarıçiçek gibi oldum demez mi bi de :KK9: akıntı normal fundacım, yumurtalara baskı uyguluyoruz hormonla, tabii ki reaksiyon verecek gelişmekte olanlar. sen gönlünü ferah tut :KK19:

Canım sağlık olsun. Çok zor biliyorum fakat üzme kendini vakti saati gelecektir elbet

yavaş yavaş toparlıyo insan ama hepimiz aynı durumlardan geçtiğimiz için o anı anlatmak çok zor değil size hislerimi tahmin edebiliyorsunuz sizinle konuşmak rahatlatıyor beni en iyi anlayan siz oluyorsunuz çünki

sarıçiçek gibi oldum demez mi bi de :KK9: akıntı normal fundacım, yumurtalara baskı uyguluyoruz hormonla, tabii ki reaksiyon verecek gelişmekte olanlar. sen gönlünü ferah tut :KK19:

:KK19: sağol başkannnn :13:
şimdi eve gidiyorum akşam berrak arkadaımızın sonucunu merak heyecan ve dua ile bekliyor olacağım bende:87:

X