Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
hmmm, anladııımm :26: ama şart değil ki bunu yapması. onun tarzı bu demek ki sonuçta mantık dışı bişi değil yaptığı. beklemek istemiyorsan bir başka dr.a da görünsene eymen? kaçıncı günün bugün?

İkinci gunum... Doktorumada guveniorum... Bekliyim artik

selam kızlar..aşılama için kanuni sultan süleymana gidiyorum..temmuz ayının 2sinde hasta olsum..adetin 3.günü tekrar gittim...sarophane verdi yumurta için ve dosyam oluşturuldu bütün evraklarımı teslim ettim..bugün için randevu vermişti gittim sabahtan..20cm büyüklüğünde bir yumurtam oluşmuş..dr gün aşırı ilişki verdi ve 22temmuzda tekrardan çağırdı...anladığım şu aşılama hangi aşamada olacak...gün aşırı ilişki niye verildi..soramıyorsunda o kadar yoğunlar ki..çekiniyosun soru sormaya...

hoşgeldin eylemz, anlaşılan o ki sana aşılama yapılmayacak arkadaşım bu ay, yumurta geliştirici tedavi uygulanmış ama doğal ilişki önerip yollamış, önce bu şekilde denemek istedi demek ki, bnm de geçen ay öyle yapıldı, adet olunca aşılama bu ay yapıldı. ama sen yine de sorsaydın keşke aşılama yapılmayacak mı ve neden diye :KK15: 22 temmuzda da yumurtan çatlamış mı diye progesteron tahlili yapılacaktır, o yüzden çağırmıştır.

İkinci gunum... Doktorumada guveniorum... Bekliyim artik

sen bilirsin o zmn cnm, hayırlısı olsun. :KK16:

Son düzenleme:
hoşgeldin eylemz, anlaşılan o ki sana aşılama yapılmayacak arkadaşım bu ay, yumurta geliştirici tedavi uygulanmış ama doğal ilişki önerip yollamış, önce bu şekilde denemek istedi demek ki, bnm de geçen ay öyle yapıldı, adet olunca aşılama bu ay yapıldı. ama sen yine de sorsaydın keşke aşılama yapılmayacak mı ve neden diye :KK15:

sen bilirsin o zmn cnm, hayırlısı olsun. :KK16:

evet yumurta takibi olcak bende öyle sanıyorum..zaten 1 yıldıt başka özel hastanede yapıldı bu takip..sonuç alamayınca devlete geçtim..orda da aynı işlemler...zamanı var demek ki...

selam kızlar..aşılama için kanuni sultan süleymana gidiyorum..temmuz ayının 2sinde hasta olsum..adetin 3.günü tekrar gittim...sarophane verdi yumurta için ve dosyam oluşturuldu bütün evraklarımı teslim ettim..bugün için randevu vermişti gittim sabahtan..20cm büyüklüğünde bir yumurtam oluşmuş..dr gün aşırı ilişki verdi ve 22temmuzda tekrardan çağırdı...anladığım şu aşılama hangi aşamada olacak...gün aşırı ilişki niye verildi..soramıyorsunda o kadar yoğunlar ki..çekiniyosun soru sormaya...

aşılandım işte 2 saat önce daa :KK19: kendimi gebe ilan ettim şimdiden :KK53:
(cuma olacaksa bu gece ya da en geç yarın sabah olması kafi bence)

canım seninki aşılama değil öyleyse ilaç takviyesi ile ymurtayı desteklemiş sana ilişki veriyor ama çatlatma iğnesi vermesi gerekirdi yinede:44:

folikcimmm hadi hayırlı olsunnnnn inşallah öledir o kadar pozitifsinkiiii tutmazsa yuuhh olsun :KK1:

tamam canım sabah ben eşimi bi moda sokim :KK1: :KK12:

evet yumurta takibi olcak bende öyle sanıyorum..zaten 1 yıldıt başka özel hastanede yapıldı bu takip..sonuç alamayınca devlete geçtim..orda da aynı işlemler...zamanı var demek ki...

nasıl yani, 1 yıldır özelde tedavi oluyordun? ne yapıldı 1 yıl boyunca peki?

canım seninki aşılama değil öyleyse ilaç takviyesi ile ymurtayı desteklemiş sana ilişki veriyor ama çatlatma iğnesi vermesi gerekirdi yinede:44:

folikcimmm hadi hayırlı olsunnnnn inşallah öledir o kadar pozitifsinkiiii tutmazsa yuuhh olsun :KK1:

tamam canım sabah ben eşimi bi moda sokim :KK1: :KK12:

evet arkadaşa çatlatma da verilmemiş sahi iyi dikkat ettin kız :44: kiste çevirmese bari kızcağız, ilgilenmemişler besbelli :26: cıx cıx cıx :KK19:

dimi tutmazsa kader utansın :KK1:

Allah yardımcınız olsun kuzum sizin de rast gelsin işleriniz :KK16:

güven her türlü ilişkide her zaman en önemli unsur. Şanslısın güvenebileceğin bi dr.un ve güvenebileceğin bnm gbi bi dostun var arkanda :KK52:

Canım teşekkür ederim İnan çok iyi geliyor burda olmak ve sonuç olumsuz oldu diye kaçmak yok buarada hayırlı olsun aşılaman...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım teşekkür ederim İnan çok iyi geliyor burda olmak ve sonuç olumsuz oldu diye kaçmak yok buarada hayırlı olsun aşılaman...

aynen ilk zamanlar bazen ruh sağlığım bozuluyo burda diyip ara veriyordum, şimdiyse ilaç gibi geliyo valla :KK9: teşekkür ederim :KK16:

çatlatma iğnesi vermemesi gerçekten ilginç yani o hamilelik gerçekleşmesede yumurta çatlayıp kiste dönmesin diyedir :44:

aynen ilk zamanlar bazen ruh sağlığım bozuluyo burda diyip ara veriyordum, şimdiyse ilaç gibi geliyo valla :KK9: teşekkür ederim :KK16:

Aslında o biraz da bizimle ilgili çok şükür halimize her durumu kabul ettikten sonra niye bozulsun ruh sağlığımız biz Süperiz harikayız ve sonuçta Rabbim izin verirse başarıcaz...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben biraz dinleneyim kızlar müsadenizle, dün gece uykumu alamadım heyecandan, sabahtan beri de heyecan stres derken yamulmaya başladım artık yavaştan, görüşürüz . bu arada gaz gibi, gurultu gibi ama kuvvetli bi basınç bi sıkışma hissediyorum kasıklarımda ve pembelik geldi WC'de, işlem sırasında biraz tahriş oldu sanırım o yüzden. hepinizi öpüyore :KK54:

nasıl yani, 1 yıldır özelde tedavi oluyordun? ne yapıldı 1 yıl boyunca peki?

Yumurta takibi,eşimin spermiyografi testi,rahim filmi...2 klomen tedavisi 2.sinde çatlama iğnesi...sonuç olumsuz...ve eşimde de bende de problem yok..eşimin sperm sayısında az düşüklük var sadece..başka ciddi bi problem yok..yaş 34 oldu..3.5 yıldır evliyiz..korunmadık şuana kadar herhangi bişeyle geri çekilme sadece..1 yıldır da hiç korunmuyoruz...

Şimdi aradım hemşire hanımla görüştüm..prosedür böyleymiş...devlet olduğu için önce yumurta takibini yapıp doğal yolla bekleniyormuş..dr karar veriyormuş daha sonrasında aşılamaya..ya kist oluşursa dedim ona bizim yapabileceğimiz bişey yok diyor...var ya isyan etmiyecem diyorum ama zoraki isyan ettiriyorlar...özelde süründüm devlet iyidir dedim onda da yaşadıklarıma bak...

canım benım daha ben adet olmadım temmuzda da yetısmez sanırm daha adet olucamda yumurta gelişicekte ben rahat bı agustos topıgıne kalırm
selam kızlaaar, sarıçiçek ve cander, ilk sayfadaki tabloya göre bilgilerinizi verirseniz listeye ekleyelim kızlar sizi de :KK4: denemeniz hayırlı olsun şimdiden :KK76:

Amin cander, saol arkadaşım inşallah. :KK16:

sen ztn listede değil misin :KK53:

Şimdi aradım hemşire hanımla görüştüm..prosedür böyleymiş...devlet olduğu için önce yumurta takibini yapıp doğal yolla bekleniyormuş..dr karar veriyormuş daha sonrasında aşılamaya..ya kist oluşursa dedim ona bizim yapabileceğimiz bişey yok diyor...var ya isyan etmiyecem diyorum ama zoraki isyan ettiriyorlar...özelde süründüm devlet iyidir dedim onda da yaşadıklarıma bak...

gerçekten çok zor insanları hiç önemsemiyorlar bende doktorla görüşüp ısrarcı olmasam benimde kalacaktı bir sonraki aya bence durumun iyiyse sen yinede özele git zaman kaybetme derim ve vücuda fazlasıyla hormon yüklemesi...

kızlar siz rahim filmi çektirdinizmi ondan sonra hamile kalması daha kolay oluyomuş ya
doktora sordum rahim filmi isticekmisiniz diye rahim filmi çok ağrılı bi süreç ilk aşılama olumsuz olursa o zaman istiyorum dedi

Sonuc negatif ikinci asilamam di doktorum soyleyince gozlerim doldu aglamamak icin zor tuttum eve atmak istedim kendimi yoldada denk geldi bi kac hamileye rastladim agladim gozlukleri taktim kimse gormesin diye kendime bu kadar acimamistim hic..adet gununun 5inde gel dedi.Ama dualarim sizinle takipte kalicam mutlaka .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yumurta takibi,eşimin spermiyografi testi,rahim filmi...2 klomen tedavisi 2.sinde çatlama iğnesi...sonuç olumsuz...ve eşimde de bende de problem yok..eşimin sperm sayısında az düşüklük var sadece..başka ciddi bi problem yok..yaş 34 oldu..3.5 yıldır evliyiz..korunmadık şuana kadar herhangi bişeyle geri çekilme sadece..1 yıldır da hiç korunmuyoruz...

1 yıl çok uzun bi süre gibi geldi bana yumurta takibi için beklemek :26: biz tahliller, rahim filmi, muayene hepsini 1 haftanın içinde hallettik yani düşününce hemen geçen ay aşılamasız denedik, bu ay ise aşılama. netice itibariyle reçetesiz satılıyor ovitrelle kendin alıp yaptırabilirsin eylemz çatlatma iğnesini, kist oluşmasından ve hastanenin risk almamasından ve dahi kist yüzünden 1 ay daha ertelenmesinden iyidir diye düşünüyorum arkadaşım. son karar senin. emeğine yazık. o personele de ayrıca yazık!:KK4:

1 yıl çok uzun bi süre gibi geldi bana yumurta takibi için beklemek :26: biz tahliller, rahim filmi, muayene hepsini 1 haftanın içinde hallettik yani düşününce hemen geçen ay aşılamasız denedik, bu ay ise aşılama. netice itibariyle reçetesiz satılıyor ovitrelle kendin alıp yaptırabilirsin eylemz çatlatma iğnesini, kist oluşmasından ve hastanenin risk almamasından ve dahi kist yüzünden 1 ay daha ertelenmesinden iyidir diye düşünüyorum arkadaşım. son karar senin. emeğine yazık. o personele de ayrıca yazık!:KK4:

Peki bu iğneyi yaptırmam tehlikeli olmaz dimi?hastane bişey demesin bizden habersiz yaptınız diye?:)

X