Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bende niye hiç gonal-f yok diyodum yaşasınnn
catlove senin doz kaçtıı

yok sabah akşam değil üst üste 2 gece yani ben aşılamayı perşembe sabah yaptırdım perşembe ve cuma akşamı ilişk önerdi demek istedim

eyer doktorum bana bu ay icerisinde asilama olacak demis olsaydi, ne yaziki bebeyi secerdim, zaten bebek dusunen bir insaninda oruc tutmasi ne kadar dogru bilmiyorumartik:). Allah korur diyip geciniyoruz iste ama kkda bir yerde birisi bebek 17 saat sussuz kaliyor yazmis.

bu arada hosgeldin canim.:)
gonlun nasil istiyorsa artik bence ogle yapmalisin.

yok sabah akşam değil üst üste 2 gece yani ben aşılamayı perşembe sabah yaptırdım perşembe ve cuma akşamı ilişk önerdi demek istedim

tamam ozaman bizde ogle yapalim arti asilama gunude

Ya kizlar hiziniza yetisemiyorum gunde kac kez girip bakiyorum herdefasinda kac sayfa ilerlemisiz.

bi sorum daha olacak 8gun asilama normalmiiii 6 gun igne vuruldum sadece, bugun catlatma yarin asilama bukdr erken ummuyordum hazirliksiz hissettim kendimi ayrica catlatma ignedinin uzerinden 36 saat gecmis olmiycak?

benide listeye ekeyin yada nasil oluyorsa ben yapim insalla hepimiz tutar kizlar bayramimiz cifte olsuuun

bende ilk günler karar almıştım bir gün oruç tutup bir gün tutmayayım dedim ama içim rahat etmedi üst üste tuttum ama bu gün çok fenayım yarın ara vermeye karar verdim kafamı kaldıramıyorum sabahtan beri..

canm catlayan yumurta 12 saat dayanıyo ıllakı denk getırırler. benım doktor gece 12 de vurdurmustu gunduze denk gelsın dıye

hayırlı olsun inş güzel haberinide alırız

amın canm ınsallah hep bırlıkte verırız guzel haberlerı

ben kasık agrısı hıssettım hatta ıkı gun boyunca devam ettı

Arkadaşlar asilamanin 1. Gününde kasik agrisi normal mi

evt canm normal

kızlar benım doktor asılamandan sonrakı gun ılıskı dedı. ıkı gun sonra bı daha ılıskı olacak dedı. ben 8 temmuz da asılama oldum 9 unda ılıskı oldu ıkıncı ılıskı ne zaman olacak doktorlarınız ne dedı?
asılamadan ıkı gun sonra mı yoksa 11 temmuzda mı ılıskı olacak anlayamadım.

bı de kızlar 8 temmuz ogle 12:30 asılama zamanı. testı ne zaman yapmalıyım?

tabloya benı de ekler mısınz?

ılk asılama
gonal f 50
8 temmuz asılama tarıhı

senin gibi güzel haberleri okuyunca moralimiz yükseliyo çok şükür :) Allah isyana düşürmesin

bende ramazan sonraya ertelesemmi diye düşündüm ama vazfeçtim daha fazla beklemek istemiyorum tutamadığımız oruçları sonra kaza ederiz inşallah

bende 24 haziranda doktora gittim 5 gün iğne sonra çatlatma iğnesi gece 11 de ertesi gün değil ondan sonraki gün aşılama oldum o süreç aslında normal çünküyumurtaların durumuna göre oluyor herşey... heyecan yapmahiç bişey yok sonrası daha stresli...

ellerine sağlık canım çok güzel olmuş...

bende tablo için bilgilerimi yazayım ilk aşılamam klomen ile yarın kontrole gitcem aşılama günü o zaman belli olcak hayırlısıyla

Kızlar tablo sadece ilk asilamalar için mi

hayır cnm tesadüf olmuş, sen de bilgilerini verirsen ekleyelim

bilgilerini verirsen listeye eklerim cnm

ellerine sağlık canım çok güzel olmuş...

tişikkirlir sipirmin her şey siz değerli takipçilerimizin huzur ve güveni için!

bu da tablomuzun son hali kızlaaar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…