Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben de varımmm... aşılama tarihim 4 temmuz... ilk denememm... gonal f kullandım...

Selam benide ekleyebilirsiniz kullandıgım ilaç klomen +ovitrelle aşılama tarihi 8temmuz tahlil tarihi 21temmuzılk deneme :)rabbim herkese bu müberek ayda hayırlısını nasip rtsin inşallah :18::18:

merhaba kızlar benide ekleyin tabloya ilaç serophene , aşılama tarihi 30.06.2014 hadi hayırlısı inşallah herkes:KK49: muradına erer

Selam benide ekleyebilirsiniz kullandıgım ilaç klomen +ovitrelle aşılama tarihi 8temmuz tahlil tarihi 21temmuzılk deneme :)rabbim herkese bu müberek ayda hayırlısını nasip rtsin inşallah :18::18:

seni çoktaaan eklemiştim cnm sen gelmeden :KK52: hoşgeldiiinnn :KK76: naassıın gebeee :KK49:

Selam kızlar yarın 11 de bir mani olmazsa aşılamam yapılacak. Dualarınızı bekliyorum. Bu ikinci aşılamam ilki 2010 yılında yaptırmıştım

Selam kızlar yarın 11 de bir mani olmazsa aşılamam yapılacak. Dualarınızı bekliyorum. Bu ikinci aşılamam ilki 2010 yılında yaptırmıştım

hangi ilacı kullandığını da yazarsan listeye ekleyebilirim. ve ayrıca Allah yardımcın olsun, hakkında hayırlısı olsun Tahmina. kendine dikkat et.

Kızlarrrr:KK14: varmıaranızdaaa
eşi ve kendii
ben günde bir iki tane ama eşim içiyo yani
merak ettim ne diyosunuz bu işee

Kızlarrrr:KK14: varmıaranızdaaa
eşi ve kendii
ben günde bir iki tane ama eşim içiyo yani
merak ettim ne diyosunuz bu işee

ben içiyorum canım eşimde içiyor anneme göre olmamasının sebebi gerçi ben grip bile olsam annem sigaraya bahane bulur:) sigaranın üzerinde bile yazıyor ama gelgelelim bırakmak zor ve etrafımda hamile olup da günde bi pakete yakın sigara içenlerde var. Kısmet işte

Aynen yaa tiryaki olupta bebişi olan çok:KK52: napalım yani bu süreçte dahada içesim geliyoo:KK9:

ben de varımmm... aşılama tarihim 4 temmuz... ilk denememm... gonal f kullandım...

merhaba kızlar benide ekleyin tabloya ilaç serophene , aşılama tarihi 30.06.2014 hadi hayırlısı inşallah herkes:KK49: muradına erer

Hoşgeldiniz kızlar hepinize hayırlı olsun inş bu ay hepimiz hayırlı haber alırız. Zynpela senin tahlil tarihi çok yakınlaşmış hadi hayırlısı

Hoşgeldiniz kızlar hepinize hayırlı olsun inş bu ay hepimiz hayırlı haber alırız. Zynpela senin tahlil tarihi çok yakınlaşmış hadi hayırlısı

evet canım heyecan dorukta umutluyum ama korkuyorum çünkü bu kadar umutlu olup da sonuç hüsran olursa bi daha ki aya aynı şeyleri kaldıramam gibi geliyor dua edin nolur :KK43: haftya bugün durum netleşmiş olacak inşallllaaahhh tablo da başı çekerim ve ardımdan herkes hamile haberlerini yayınlar :)

evet canım heyecan dorukta umutluyum ama korkuyorum çünkü bu kadar umutlu olup da sonuç hüsran olursa bi daha ki aya aynı şeyleri kaldıramam gibi geliyor dua edin nolur :KK43: haftya bugün durum netleşmiş olacak inşallllaaahhh tablo da başı çekerim ve ardımdan herkes hamile haberlerini yayınlar :)

zynpela hoş geldin yaşasın benden önce aşılama olan sen varmışsın benim de 14 temmuz da test yapmam gerekiyor sen hangi gün yapatıracaksın...
folik tablo çok hoş ama sanki elinde örgü şişiyle değilde bilgisayar olan bir simge olaymış değilmi???

X