Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben rapor olayını sordum doktoruma yok dedi verilmiyor özel olduğu içinmi anlamadım üstelemedim
ben bir kutu iğneyi 365 tl ye aldım
istersen aşılama yapıldı yazısı verebilirim ama rapor verilmiyor dedi :44:

canım aşılaman hayırlı uğurlu olsunnnn inşallah sonuç pozitif olacak buraya bildirmeyi unutma lütfen
ilişkiyi bırakma hiç belli olmaz
94 milyon çok iyiymiş canımmm :KK16:

ev canm ogrenır ogrenmez yazarım buraya
:KK16:
ben rapor olayını sordum doktoruma yok dedi verilmiyor özel olduğu içinmi anlamadım üstelemedim
ben bir kutu iğneyi 365 tl ye aldım
istersen aşılama yapıldı yazısı verebilirim ama rapor verilmiyor dedi :44:

ben de normalde 3 yıl evlı olma sartıyla rapor verılıyor dıye bılıyorum ama benm elıme raporu tutusturdu . benım de ozel hastaneydı canm.

ben gecen ay gonal f ve catlatma ıgnesını 142 ye aldım.

sen su an da surecın hangı asamasındasın canm ne durumda yumurtalar . ne kadarlık vuruyorsun ıgnelerı

ev canm ogrenır ogrenmez yazarım buraya
:KK16:

ben de normalde 3 yıl evlı olma sartıyla rapor verılıyor dıye bılıyorum ama benm elıme raporu tutusturdu . benım de ozel hastaneydı canm.

ben gecen ay gonal f ve catlatma ıgnesını 142 ye aldım.

sen su an da surecın hangı asamasındasın canm ne durumda yumurtalar . ne kadarlık vuruyorsun ıgnelerı

ben adetin 3. günü yani dün başladım daha ilk iğnemi vurdum yani 75 lik doz vurdum cuma dahil öle olcak
cumartesi çağırdı bakacak

Özel hastane tüp bebek merkezi az önce progestan kullandim yanetkileri başladı sanki yavaş yavas basim donuyo

hoş geldin canım pregestan çok fena bir ilaç bende çok fazla yanetki yaptı ve hala vücudum alışmadı başdönmesi ve ellerimde ve ayak parmaklarımda siğilebenzer kabarcıklar öyle korktum ki görünce hemen cildiyeye gittim ilaçdan olabilebileği aklıma gelmedi....

hadı bakalm canm ınsallah bu ay nasıp olur bızlere.

bı basladın mı nasıl gecıo anlamıyorsun zaten :KK34:

kızlar siz iğneleri yaparken göbeğinizi siliyormusunuz alkollü pamukla filan ben direk yapıyorum da :KK17: video izledim 2-3 tane hepsinde uzun uzun siliyorlar o bölgeyi :KK1:

inşallah etmiştir canım hamile kalırsam ilk size dua edicem hamilelerin duası kabul olur inş. İlk halemoon alcak sonucu o benden bir gün önce aşılama oldu inşşşşşş olumlu olacak hamiş olup hepimize dua edecek sona ben inş olumlu sonucu alcam size dua etcem sonra sırayla teker teker siz allahım nasip etsin inşşş

inşallah hepimiz olumlu sonuç alırız... bu günü saymazsak 4 gün kaldı aslında çok değil.... dua dua dua....ben şuan gebelik testini nerde yaptırsam diye plan yapıyorum sağlıkocağımı, doğumevi mi, özel hastane mi karar veremedim daha çok komik dimi...

hoş geldin canım pregestan çok fena bir ilaç bende çok fazla yanetki yaptı ve hala vücudum alışmadı başdönmesi ve ellerimde ve ayak parmaklarımda siğilebenzer kabarcıklar öyle korktum ki görünce hemen cildiyeye gittim ilaçdan olabilebileği aklıma gelmedi....

progestanı bende hap olanını kullanmıştım
resmen uyukluyordum başım acaip dönüyordu
birde adetimide kesmişti sözde bebeğin tutunmasını o olmazsa da adetin gelmesini sağlıyo benimkini hem geciktirdi hemde azalttı o ay
jel olanınımı kullandınız o nasıl

evet bende deoldu ilk günlerde ama şimdilerde sanki dahada kuvvetlendi gibi bıçak batması gibi benim ki akıntımda su gibi ve fazlalaşmaya başladı..senin kaçıncı gün?

aynen canım bende de aynı şeyler var.Bıçak batması gibi çok ilginç.Benim 6. günüm Halemoon cum,senin?:KK17:

kızlar siz iğneleri yaparken göbeğinizi siliyormusunuz alkollü pamukla filan ben direk yapıyorum da :KK17: video izledim 2-3 tane hepsinde uzun uzun siliyorlar o bölgeyi :KK1:

yo ben de sılmedım:KK1:

gobek delıgınden ıkı parmak asagısından etımı tutup yapıyordum yan yana

progestanı bende hap olanını kullanmıştım
resmen uyukluyordum başım acaip dönüyordu
birde adetimide kesmişti sözde bebeğin tutunmasını o olmazsa da adetin gelmesini sağlıyo benimkini hem geciktirdi hemde azalttı o ay
jel olanınımı kullandınız o nasıl

evet jel olanını da kullandım ben daha önce onda hiç yan etki yaşadığımı haırlamıyorumama bu başdönmesi çok fena herkes hamilemisin diyor sinir oluyorum...

aynen canım bende de aynı şeyler var.Bıçak batması gibi çok ilginç.Benim 6. günüm Halemoon cum,senin?:KK17:

benimde 8. günüm ve bu gün göögüslerimde hassasiyet başladı bunlar gebelik belirtisi sayılmaz ama bana ilaçların yanetkisi gibi de geliyor ama yine ümitleniyoruz işte ve bu aralar her gece hamilelikle ilgili rüya görüyorum hayırlısı inşallah...

aa yakınız, hem de çok :KK76:

bnm klomen dün akşam bitti, ilk kontrol yarın sabah :18:

aynı doktora gidermişiz hepimiz :KK1:
sen klomenmi kullandın hadi inşallah fayda eder benim dr. da klomenle dene bidaha dedi aşılama yapın ozaman dedim yine
yok klomen yapalım sen ilişkiye gir dedi yok dedim aşılama banane :KK1: ozaman iğneee klomen olmaz dedi

kızlar ben hap olanını kullanmstım aynı yan etkılerı yasadım. doktoruma soyledgım de gece yatarken hapı alttan al demıstı oyle yaptım hc yan etkı yasamadım

eşimde kullnadı bunları ama sadece sayı arttı diğerleri yerinde sayıyo

Ağustos cum benim eşim de önce 16 milyon çıktı sayı ileri hızlı %10 du sonra keçi boynuzu yaptık 3 ay sonra sayı 80 milyon du ama ileri hızlı yine %10 du doktor evicap 400 lük verdi kullanmaya başladı eşim 2 ay sonra hız %30 olmuştu.Her bünyede herşey işe yaramayabilir belki ama biz bu şekilde kullandık ve testleri söylediğim aralıklarla yaptırdık canım.Belki ordan da fark ediyordur,yine de bilemiyorum :KK17:

arkadaşlar birde benim bu gün karnım çok şiş hayır yediklerimden mi diyeceğim ama oruçluyum bu saatte yediklerim mi kalır resmen gaz şişkinliği sanki ya ne den kimse de bi değişiklik yok ben mi kendimi çok dinliyorum acaba offf.....

yo ben de sılmedım:KK1:

gobek delıgınden ıkı parmak asagısından etımı tutup yapıyordum yan yana

evet jel olanını da kullandım ben daha önce onda hiç yan etki yaşadığımı haırlamıyorumama bu başdönmesi çok fena herkes hamilemisin diyor sinir oluyorum...

ohh iyi ozaman bende öle yapıyorum ama dr. farklı yerlere yap dedi hiç farketmezmiş yeri

jel daha rahat sanırım hap yutunca fenada alttan iyiymiş birde yatarken almak

halecan inşallah hamilesindir yaa inşallah belirti ondandırrr :KK16:
emeklerimiz boşa gitmesin rabbim yardım ettt :KK16:

aynı doktora gidermişiz hepimiz :KK1:
sen klomenmi kullandın hadi inşallah fayda eder benim dr. da klomenle dene bidaha dedi aşılama yapın ozaman dedim yine
yok klomen yapalım sen ilişkiye gir dedi yok dedim aşılama banane :KK1: ozaman iğneee klomen olmaz dedi

:KK1: gittiğim hastanenin prosedürü bu şekilde cnm, geçen ay da klomen kullanmıştım. üstelik sadece günde 1 doz. etki ediyor Allah'tan, bir iki tane oluşuyor yumurta şükür :nazar::nazar:

ohh iyi ozaman bende öle yapıyorum ama dr. farklı yerlere yap dedi hiç farketmezmiş yeri

jel daha rahat sanırım hap yutunca fenada alttan iyiymiş birde yatarken almak

halecan inşallah hamilesindir yaa inşallah belirti ondandırrr :KK16:
emeklerimiz boşa gitmesin rabbim yardım ettt :KK16:

ya aslında sizlerinde günleriyaklaştıkca beni anlıyacaksınız gerçekten başlarda çok rahattım hattta ben operasyon masasından inerken bir hemşirenin azizliğine uğrayıp tökezleyince yok dedim benim dahada tutmaz ümitlenmiyeyim ama şimdi diyorum acaba olabilirmi

X