Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Bizim de ileri ve morf
Canım bizim de 1 ay önce trabzon farabi de ileri hareketli % 33 çıktı 1 ay sonra aşılama günü % 0 çıktı şaşırdım bende belli de yanlış bilmiyoruz

Canım bizim de 1 ay önce trabzon farabi de ileri hareketli % 33 çıktı 1 ay sonra aşılama günü % 0 çıktı şaşırdım bende belli de yanlış bilmiyoruz

Ya iste anormal bir durum bu degil mi. Ama hakkimixda hayirlisi olsun insallab canim

sağol canım sağlık yönünden iyiyim ama moral olarak pek iyi sayılmam
bilmiyorum ne yapıcam bundan sonra

bende oyleym canm kafam allak bullak ne yerdeyım ne gökte...

bebek için dua bıle etmıyorum artık..

tekrar denemeyı dusunuyo musun?

aşılamam tutmadı ama erken adet oldum :-((( hayal kırıklığı 2. asılamaya için iğnelere başladım hayırlısı...

Listeye benide ekleyin 😄 ilk asilamami klomenle mayısta oldum ama sonuç negatif ondan sonra hep bi problem oldu 3 aydır bi türlü 2.asilamaya gecemiyoruz. Eylül e kaldı artık. Ins bi problem cikmazda bidaki aya yapılır ve teste pozitif i görürüm. Bu arada hepinizin asilamasi hayırlı olur inşallah

Merhaba halide hanım siz erzurumdamı yaşıyorsunuz bende erzurumda yaşıyorum.size soracağım bende aşılama yada tüp bebek düşünüyorum.siz galiba Atatürk üni.tıp fakültesinde tedavi görüyorsunuz.tedavi için fakülteyi seçmenizdeki sebep nedir ben de tedavi için şifa hastanesini düşünüyorum sizce tıp fak mı yoksa şifamı tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim eşimdede bendede şükürler olsun hiçbir problem yok bizimkisi sebepsiz infertilite..

Canim ben erzurumda yasamiyorum.ama tedaviye erzuruma gidiyorum. Kesinlikle bence arastirmaya git. Prof.dr yakup kumtepe veya doc.dr.bjnyamin borekci ye git. Onlar sana her konuda yardimci olurlar. Hic sifaya gidip de bos yere para verme. Ucret acisindan da arastirma cok cok uygun. Sifaya gidip bos yere 1200 verme. Tabi sen bilirsin ama para tuzagindan baska birsey degil ozeller. Arastirma hastaneai tup bebek merkezi cok cok daha iyi. Oyle ki yakup kumtepe sifanin tup bebek merkezine bakarken birakip arastirma hastanesi tup bebek merkezinin basina gecmis. O yuzden uzmanlik deneyim ve ucret bakimindan iyi olan arastirma.

Son düzenleme:
bende oyleym canm kafam allak bullak ne yerdeyım ne gökte...

bebek için dua bıle etmıyorum artık..

tekrar denemeyı dusunuyo musun?

aynen canım bende öyleyim umudum kalmadı
ama ne yapacağım beklemeklede olmaz
birkaç ay kendi haline bırakıcam gelmezse çok iyi bir uzmana gidicem burda istanbulda tüp bebek merkezine
benim gittiğim dr. a gittiğim içinde pişmanım

Tatlım adet oldum maalesef. Artık tüp bebek raporu için bu ay uğraşıp alacağım allah kısmet ederse eylül de tüp deneyeceğim

Canim bniim ya hakkinizda hayirlisi olur insallah daa bence tupe gecmeden bir de erzurumda dedigim doktora gitseniz. Bi defa da orada deneseniz asilamayi. Cunku sizde de duzelme var ve tup bebek icin bence degerleriniz cok iyi. Yani tupten once bi asilama daha dene ama rizede degil.

Tatlım inan 3.aşılama denemeye cesaretim yok şansı çok düşük aşılama deneyeceğime bundan sonra tüp denemeyi tercih ediyorum. Inşallah senin aşılaman tutar tatlım ne zaman başlayacaksin

Tatlım inan 3.aşılama denemeye cesaretim yok şansı çok düşük aşılama deneyeceğime bundan sonra tüp denemeyi tercih ediyorum. Inşallah senin aşılaman tutar tatlım ne zaman başlayacaksin

Yaaa ama canim benim tup bebek daha zor br surecmis. Bak herkes oyle anlatiyor. Hem maddj olarak da sikinti. O yuzden bence bi erzuruma git. Rize falan hikaye tatlim. Bi arastir.
Ben eylulde basliyicam insallah. Gel sen de erzutuma. Birlikte basliyalim bi denemeye daha. Hem masrafsiz. Bence sansinj dene.

Canım Erzurum lara kadar uzanamayiz bakalım artık şu rapor işini halledelim daha rize de yaptırmam zaten trabzon a gideceğim çok iyi iki dr var onlarla görüsecegim. Ben artık tüpe sartladim kendimi tatlım o yüzden aşılama istemiyorum

foliğim güzelhaberlerle dön insallah hem kasık agrısı falangebelik belirtiside insallah bebişin seninledir.ve adet olmazsın canım.iyi bayramlar canım cok dikkat et kendine

ben adet oldum temizlendim bile cnm asıl haber sendeymiş baksanaaa Allaha şükürler olsun. çok sevindim çoook

paylaştığın için teşekkürler, Allah yardımcınız olsun, sağlıklı gebelik ve doğum diliyorum

Konu sahibi folikcan da yok ortalarda =)

folik gelsede onunda durumunu öğrensek

Kızlar millet nerde folik nerde liste aynen duruyor ne oldu millete yyaa

işte geldim burdayım bayramda adet oldum, doktora gidemediğim için bu ay tedavi kaldı malesef.. tablo kötü durumda. herkes için en hayırlısını ve en güzelini diliyorum. Temmuz ayı bitti, tablo sona erdi. öpüyorum kızlar

selam kızlar ayın 1 inde kırmızılar geldi..2.gün hemen hastaneye gittim..muayane edildi tekrardan Serophene kullanmaya başladım..12sinde tekrar gideceğim hastaneye yumurta takibine..

hayırlısı olsun cnm. güzel bir hastaneye gidiyorsun. bol şans!

sağol canım sağlık yönünden iyiyim ama moral olarak pek iyi sayılmam
bilmiyorum ne yapıcam bundan sonra

seni merak ediyordum cnm, ümidini kesme, dermansız dert vermesin Rabbim

elalmami hoşgeldin. liste sona erdi. malum Temmuz ayı topiğiydik, öküz öldü ortaklık bitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…