Tekmeyi vurdum, içim buruk

Hanımlar selam. Şu an bu konuyu güzel bir plajda güneşlenirken açıyorum. Sadece buraya yazıp rahatlamak istedim aslında çok da bi nedeni yok. Bir buçuk aydır biriyle görüşüyordum flört anlamında. Ortada bir ilişki falan yoktu ama tanışma amacımız oydu. Arkadaş olalım diye tanışmadık yani. Ben uzun zamandır yalnız, belli bir işi gücü kariyeri olan 28 yaşında bir kadınım. Uzun süredir yalnız olma nedenim kendimi ilişki işlerine kapamış olmamdı. Ve gayet de mutluydum ne yalan söyleyeyim. Sadece kalbimin ısındığı insanları tanımaya değer gören biriyim bu yüzden kimseyle sırf yalnız kalmamak için öylesine konuşmam. Sırf bu nedenden gereğinden fazla anlam yükler ve değer veririm. Bu da öyle oldu. Toplamda üç kez buluştuk hatta konu bile açmıştım ilk buluşmaya gitmek bile zor gelmişti yalnız olmaya alıştığım için 😂 neyse ilk, ikinci üçüncü derken benim kanım bayağı ısındı ona. Aslında o da hep o yönde tutum sergiliyordu ama ilgisiz davranışları inanılmaz bir çelişki yaratıyor Du bende. Daha tanıma aşamasında bu kadar yalnız hissettiysem kendimi sonrasını düşünmeye korkar oldum. Sürekli işi gücü bahane etmesi, zamansızlıktan dem vurması derken önce evler yakın olmasına rağmen yüz yüze görüşmeler zorlaştı. Sonra baktım hep mesaj atan yazan, hatır soran taraf benim. Uyandım yani en sonunda. Kendime geldim. Kızım bu ne ya dedim. Artık sohbet sırasında hatırım bile sorulmuyordu. Bu aşırı değersizlik duygusundan kurtulmak için en sonunda tekmeyi vurdum bugün. Tatilde olmama rağmen keyif alamıyorum. Üzüntüm onu hayatımdan çıkarmak değil. Ben aşka ve sevgiye olan inancımı kaybediyorum. Aşk odakli biri olmasam da sonsuza kadar beni kimse sevmeyecek ve ben de kimseye aşık olmayacağım, karşılıklı bişeyler yaşanmayacak gibi hissediyorum. Duygusal modumdayım bugün. Ben hiç taktik yapmadım muhtemelen o yüzden kaybettim 😂 bir önceki ilişkisi uzun sürmüş ve ilişkide resmen benliğini kaybetmiş resmen paçavra olmuştu ve ilişki biteli daha bir sene olmamıştı. Aldatılmış vs eski sevgilisi evlenmiş. Zaten son buluşmada bana anlattığı şeyler benim umudumu iyice köreltmişti. Sanki hep geçmişe takılı bir yanı var gibiydi. Kimsenin yara bandı olmaya gelmedim ben bu dünyaya. Bir mesajla aramızdaki tüm köprüleri yıktım. Henüz sosyal medyadan silmedim. Yazdığım mesaja cevap bile gelmedi. Kardeşini aquaparka götürmüş eğleniyor şu an 😂 sinir bozucu storyler paylaşıyor falan. Kızlar benden size tavsiye hiçbirimiz sevgi kırıntısı hak etmiyoruz. Belki de sorun bendedir yani ben adı üstünde flört dönemi belki de ben fazla beklenti içine girdim. Ama bu dönemde insan merak edip bir mesaj atmıyorsa zaten uzatmaya gerek yok. Ama içim buruk. Bu buruk his nasıl geçer ne tavsiye edersiniz?
Şu an bu yaşadığınız durumu o kadar çok kişiden duyuyorum ki inanamazsınız. Maalesef çağımız sorunu bu oldu resmen ama aklı başında birisiniz ki değer verilmediğini hissedince basmışsınız duvarı. Keşke bu sıkıntınızı biraz ona belli etseydiniz belki düzeltmeye çalışırdı.

Şu an bu yaşadığınız durumu o kadar çok kişiden duyuyorum ki inanamazsınız. Maalesef çağımız sorunu bu oldu resmen ama aklı başında birisiniz ki değer verilmediğini hissedince basmışsınız duvarı. Keşke bu sıkıntınızı biraz ona belli etseydiniz belki düzeltmeye çalışırdı.
Bence yorum yapmadan hayatına devam etmeliydi. Ona ihtiyacı olmadığını hissederdi adam ve peşinden koşardı.

1 saat oldu atalı daha bakmadı :KK70:
ama o bugün çok saçma storyler attı ya. gerçekten şey der gibi, senin mesajından çoook daha önemli işlerim var der gibi. gerçi kardeşi var küçük, onun gönlünü yaptı koca gün kardeş önemli ama sosyal medyadaki tavrı saçmaydı işte. saçma sapan arkadaşını falan etiketliyor. o etiketlediği arkadaşı da gerçekten çok vefalı ve temiz kalpli biri. senelerce arkadaşı kendisine ulaşmak istemiş bu insan yerine koymamış daha yeni yeni gerçekten dostluk kurmaya başlamış onunla. hayır hadi beni geçtim insan dostunun kıymetini neden sonra anlar?
Değişik bi tip cidden çözemedim bu arkadaşı.
Bir de şunu merak ettim. Bu adamın whatsappta sürekli çevrimiçi olma durumları var mıydı? Hani böyle şüphelendiğin birşey oldu mu?

Üzüntüm onu hayatımdan çıkarmak değil. Ben aşka ve sevgiye olan inancımı kaybediyorum. Aşk odakli biri olmasam da sonsuza kadar beni kimse sevmeyecek ve ben de kimseye aşık olmayacağım, karşılıklı bişeyler yaşanmayacak gibi hissediyorum. Duygusal modumdayım bugün. Ben hiç taktik yapmadım muhtemelen o yüzden kaybettim 😂
Sen ben misin 😅😅 aynı şeyleri ben de hissediyorum, hatta bugün sebepsiz bir şekilde çok duygusal modumdayım 🙄😂 yaş 27’den selamlar 😅

bence iyi yapmıssın, hani 1,5 ay diil de 1,5 sene olsa derim ki sabret emek vermissin o kadar bilmem ne duzelir. ama flört doneminde bile böyle ilgisiz olan biri bence karsı tarafın bitirmesini bekliyordur. bence coookkk iyi yapmıssın. insallah daha iyi biri cıkar karsına seni hak eden ve hak ettigin sevgiyi gösteren, el üstünde tutan. erkekler su flört doneminde zaten kandırdı kandırdı kandıramadı o ilişki olmuyor :KK70:

Maalesef öyle.. Tabikii kendinden taviz verme ama çok da her şeyi ben daha iyi yaparım, ben süperim modunda olmak ilişkide iyi olmayabiliyor dengeyi kurmak çok önemli.. Umarım aklı başında daha iyi birisi çıkar karşına🙏 Onun burcu neydi :KK70:
Iyyy ikizler 😂😂😂
Aslında dediğiniz tarzda bir yaklaşımım olmadı hiç. Ama o ne hissetti bilemem.

Sen ben misin 😅😅 aynı şeyleri ben de hissediyorum, hatta bugün sebepsiz bir şekilde çok duygusal modumdayım 🙄😂 yaş 27’den selamlar 😅
27-28 yas cok sıkıntılı yaslar bence ya. ben de 28 yasındayım ve bu yaşım cok depresif gecti, bir de artık insan olarak upgrade oldum sanırım, eskiden kendi halimde kendi derdimde bir insandım simdi her seye cok uzuluyorum, dunyaya, ülkeye, kusa cicege böcege cok hassas bir insan oldum ve kötülükler beni cok yaralıyor, sabahlara kadar sebepsiz agladıgımı biliyorum bu aralar. duyarlılıgım arttı sanırım, o yuzden de acı esigim dustu belki de

Tatlım hevesini kaybetsen buraya konu açmazdın. Hepimiz birbirimizi biliriz. Üzülsün sana mesajlar atsin istiyorsun çok net.
Bu adam yada başkası elde etmek istiyorsan gizemli.ol çok bakımlı ol ve umursama. Kapında köpek oluyorlar 🤭
Üzülüp mesaj atsın değil ama en azından sabahkine bir cevap vereydi. Tamam yazsa bile olurdu ya. Ben mi gerçekten her şeyi çat çat söylüyorum yoksa insanlar böyle bir durumda sessiz kalmakla, cevapsız kalmakla mı daha doğru yapıyorlar o kısmı çözemedim.

Aslında ettim. İki hafta önce ben buna yine bi tekme vurdum hatta o konuşmalarım daha sertti. İstemiyorum seni hayatımda sen bana zaman ayırmıyorsun buluşamıyoruz böyle olmaz güle güle demiştim. Duygusal bişeyler yazdı. Sonra benim o günüm kötü geçti ve çok sert konuştuğumu farkedip geri adım attım. İşte o geri adımdan sonra da düzelmedi 😂 o geri adım atılmamalıydı. Belki de bugün yazdığım şey için de geri adım atarım sanıyor hatta bunu bekliyor bile olabilir. Ama bu da bana ders olsun insan tükürdüğünü yalamamalı. Şikayet edip sonra geri vites yapınca ve şikayet konuları düzelmeyince sonu hoş bitmiyor.

Değişik bi tip cidden çözemedim bu arkadaşı.
Bir de şunu merak ettim. Bu adamın whatsappta sürekli çevrimiçi olma durumları var mıydı? Hani böyle şüphelendiğin birşey oldu mu?
Hayır.
Ne zaman ben şununla buluşucam şunu yapıyorum şuna gidiyorum dese gerçekten de o kişi ya da o yerde olurdu.
Ben o dediğinize çok baktım çok takip ettim. Öyle devamlı çevrimiçi özellikle de saçma sapan saatlerde çevrimiçi olma durumu yoktu.
Sadece ilk zamanlarımızda sürekli kızlarla takipleşme vardı ama o da bayağı azalıp bitme noktasına gelmişti.
Bunlar da olmamasına rağmen durum bu işte.

Maalesef güven duyarak ilişkiye başlanacak insanlar oldukça azaldı. Bu her iki cins için de böyle. Ama erkekler sanki daha bir tuhaflaştı, erkek gibi davranan erkeklere hasret kaldık.
Senin durumuna gelince kendisine saygı duyan bir insan nasıl davranırsa sen de öyle yapmışsın, tebrik ediyorum. Adı ilişki olmasın, bağlayıcılığı olmasın, ben arayıp sormayayım, işi, gücü, maaşı yerinde, fiziği güzel kadın benim peşimden koşsun ama ben köy gelini gibi nazlanayım.
Şimdi de bu tipler türedi maalesef. Kaliteli bir yalnızlık vıcık vıcık bir kalabalıktan daha iyidir. Üzülme, en iyisini yapmışsın.
Şimdi o plajda çaktırmadan bi göz gezdir bakalım umut vaat eden bir aslan parçası var mı😜
Kadınların biz güçlüyüz. Yeri gelir hesabımızı öderiz . Evimize kendimiz gideriz. Davranışları o kadar çoğaldı ki aslında bu kadını erkeksi erkeği de kadınsı yapıyor. Çünkü olması gereken roller dengesizleşiyor. Bir çok ilişki koçu da bunu söyler. Fakat artık çoğu erkek bunu gördü ve kadına pek değer vermesi gerektiğini düşünmez oldu. Ayrıca flört şu bu bir çok sosyal medya uygulaması ve anlaki sınırlamaların artık pek umursanmıyor oluşu ile iyice ayağa düştü. Acı ama gerçek. Bundan bi 10 sene önce bu kadar değildi.

bence iyi yapmıssın, hani 1,5 ay diil de 1,5 sene olsa derim ki sabret emek vermissin o kadar bilmem ne duzelir. ama flört doneminde bile böyle ilgisiz olan biri bence karsı tarafın bitirmesini bekliyordur. bence coookkk iyi yapmıssın. insallah daha iyi biri cıkar karsına seni hak eden ve hak ettigin sevgiyi gösteren, el üstünde tutan. erkekler su flört doneminde zaten kandırdı kandırdı kandıramadı o ilişki olmuyor :KK70:
Yaniiiiii bence de.
Bu ne canım daha en başında böyle ise sonu ne olur bunun. Bana da yazık ben neden ufacık bir ilgi kırıntısına muhtaç kalayım. Ya yalnız kalırım ya da istersem başkalarına yönelirim

Canım İnan ki sorun sende değil. Ben dahil kaç kişi buna benzer yaşadık. Sular seller gibi flört ediliyor; buluşmak istemiyor. Buluşuluyor, elektrikler tutmuş, minik-tatlı temaslar var, ilişkiye dönmüyor. İlk buluşma çok iyi geçmiş, adam kayıplara karışıyor. Flörtün kuralları değişti de bizim haberimiz mi yok?
Sevişelim ama sevgili olmayalım, sevgili gibi davranalım ama hesap sorma, arayıp sormam ama trip yapma. Bunlar nerenin flört adetleri? Nereden türedi bu adamlar cidden soruyorum. Adam gibi ya başlar ya bitirirsin. Olsa da olur olmasa da olur havasında bu tiplerin ensesine avucumu ıslatıp bir tane şaplatasım geliyor.

Ben yaşlandığım için flörtü unuttum sanıyordum ama görünen o ki erkek neslinde bir metamorfoz gerçekleşmiş. Sorun bizde değilmiş meğer. Hayır en kötüsü de günlerce aylarca insanın zihnini meşgul edip kendine güvenine zarar veriyorlar. Ne hakkınız var buna değil mi?

Bu olmamış, olmayacakmış, NEXT.
tekrar biriyle ilişki başlama aşmasına gelirseniz kendinizi olması için zorla ikna etmeyin. İstemiyorsanız istemiyorsunuzdur. i”stemedim ama olsun bakalım” diye kendini itekledikçe hayal kırıklığı yaşadığın vakit “kendimi niye böyle gazladım” hüznü üzerine yine çökecek. Hazır tatildesin, etrafa bak 👀 telefonu bırak. Bence o storylerden uzak durmak için akışta görmeyi kapat.
hem 40 günlük yatırımdan caymak kayıp sayılmaz. Aksine zarardan dönüldüğü için kar derim. Yükselse yükselirdi şimdiye kadar. Gönlü yokmuş.

Yaniiiiii bence de.
Bu ne canım daha en başında böyle ise sonu ne olur bunun. Bana da yazık ben neden ufacık bir ilgi kırıntısına muhtaç kalayım. Ya yalnız kalırım ya da istersem başkalarına yönelirim
cok haklısın. boyle durumlarda ben hemen baskasına yururdum sahsen :KK70:

X