Bisküvi - Kurabiye Tarifi Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler Oylama

En başarılı bulduğunuz Kurabiye tarifi hangisi?

• Ankete Katılan
    723
  • Anket Kapalı .
O zaman kurabiyeler yağsız ve şekersiz olurKafamıza atsa kafamız kırılır
Deynep biz sanki biraz kaşınıyoruz
Ben Ausencia nın yerinde olsam ,yarın kurabiye yapar ,görün bakalım nasıl yapıyormuşum derim ama nerdeeee bir an esti gürledi,bak kaçtı,mesajlara cevap bile vermiyor.Pişman oldu galiba katılsam mı yazdığına

Sen diyorsun devam edelim Aus bizi yolsun
Sana katılıyorumÖyle bir hava attı bize zayıfladım siz şişkosunuz hala dediSonra ortadan kaybolduBizde bunları onu kıskandığımız için söylemiyoruz zatenHem zayıflıyor diye niye kıskanalım

Şaka bir yana azmine hayran kaldım Ausun.Ben o kadar iradeli değilim.Akşam yemeklerinde ekmek yemiyordum ,oğlumun ekmek arasını görünce gaza geldim ben de yaptımAkşama hamsi yapmıştım.Tam sofraya oturacakken çekim yapmak aklıma geldi ,senin mutfağına koymak için.Sonrasında sunum ,tabak uyumsuzluğu yüzünden vazgeçtim.

Anaaaam iki takım raporu yazayım dedim ..arkamdan neler neler dönmüş

Kurabiye yapacağım vardı da ondan yazdım yahu , yoksa üşenirdim pzt misafirim var , kurabiye de yapacağım .

Öyle işte ... hem bir deneyeyim unutmuş muyum unutmamış mıyım yemek yapmayı ... Nevreste Hanım

Onu bazen ben de yapıyorumGerçi bu sıralar kahvaltı ve öğle yemeği yok sayılır bir akşam yiyorum
Olsun ya keşke ekleseydinOrası zaten öyle gündelik tarifler ve sunumlar içeriyor

Tamam görelim bakalımGörmeden inanmayız
Hem ev ahalisi günler sonra bir kurabiye görsünHep onlar için söylüyoruz

Yok be daha dün yaptım . Yusuf istedi markette hazır kurabiyeler var , baktım çocuk ciğerci kedisi gibi baktı

Gelip yapıverdim damla çikolatalı ... ama bi tane bile yemedim

Tabi canıım,hep oğlunu düşündüğümüzden diyoruz.Anam hep diyet yapardı ,bize bir kurabiye yapmayı çok görürdü demesin diye Herşey Ausencia nın oğlunun mutluluğu için

O kadar mu korkunç duruyoruz yahu

Tırsma tırsma , nazi kampından halliceyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…