Bisküvi - Kurabiye Tarifi Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler Oylama

En başarılı bulduğunuz Kurabiye tarifi hangisi?

• Ankete Katılan
    723
  • Anket Kapalı .
Çok şükür ablam seni sormalı
Yeni çok leziz tarifler gelmiş bu kategorinin bu kadar şenlik olacağını bilmiyodum.:)
Canım daha önce yaptığımız kurabiyeler kategoriside öyle olmuştu:KK45:30 kişi katılmıştı yani 30 tarif vardı:kk77:Ama bu sefer tarifler çifter olunca sayı 2 ye katladı:halay:

Ben de örgüye ara verip bir bakayım dedim size:KK45: Gündüzler kısa, hemen akşam oluyor iş güçle, kalan 1-2 sattede örgü yapıyorum:KK69:Sık gelemiyorum bu ara:KK22:
Bir ara ben de örgüye merak sarmıştım.Eşime hırka,paspas örmüştüm.Kaç sene geçti paspas hala yepyeni duruyor.

Canım daha önce yaptığımız kurabiyeler kategoriside öyle olmuştu:KK45:30 kişi katılmıştı yani 30 tarif vardı:kk77:Ama bu sefer tarifler çifter olunca sayı 2 ye katladı:halay:
Ay hadi ya. Ciden mi :KK70: 30 da cokmus insan karar veremez.:halay:
Değişiklik iyidir iki tarif olayi da güzel oldu vay be :halay:

Ben de örgüye ara verip bir bakayım dedim size:KK45: Gündüzler kısa, hemen akşam oluyor iş güçle, kalan 1-2 sattede örgü yapıyorum:KK69:Sık gelemiyorum bu ara:KK22:
Benimde şu sıralar hiç vaktim olmuyor..Benim ufaklık 1.sınıf olunca ancak onunla uğraşıyorum..Ev işi yemek vs olunca sıra gelmiyor:KK45:

X