Bisküvi - Kurabiye Tarifi Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler Oylama

En başarılı bulduğunuz Kurabiye tarifi hangisi?

• Ankete Katılan
    723
  • Anket Kapalı .
O zaman kurabiyeler yağsız ve şekersiz olur:sus:Kafamıza atsa kafamız kırılır:KK30:
Deynep biz sanki biraz kaşınıyoruz:KK70:
Ben Ausencia Ausencia nın yerinde olsam ,yarın kurabiye yapar ,görün bakalım nasıl yapıyormuşum derim ama nerdeeee bir an esti gürledi,bak kaçtı,mesajlara cevap bile vermiyor.Pişman oldu galiba katılsam mı yazdığına :KK53:

Ben Ausencia Ausencia nın yerinde olsam ,yarın kurabiye yapar ,görün bakalım nasıl yapıyormuşum derim ama nerdeeee bir an esti gürledi,bak kaçtı,mesajlara cevap bile vermiyor.Pişman oldu galiba katılsam mı yazdığına :KK53:
Sen diyorsun devam edelim Aus bizi yolsun:skandal:
Sana katılıyorum:sus:Öyle bir hava attı bize zayıfladım siz şişkosunuz hala dedi:sus:Sonra ortadan kayboldu:işsiz:Bizde bunları onu kıskandığımız için söylemiyoruz zaten:63:Hem zayıflıyor diye niye kıskanalım:silah::KK45:

Sen diyorsun devam edelim Aus bizi yolsun:skandal:
Sana katılıyorum:sus:Öyle bir hava attı bize zayıfladım siz şişkosunuz hala dedi:sus:Sonra ortadan kayboldu:işsiz:Bizde bunları onu kıskandığımız için söylemiyoruz zaten:63:Hem zayıflıyor diye niye kıskanalım:silah::KK45:
Şaka bir yana azmine hayran kaldım Ausun.Ben o kadar iradeli değilim.Akşam yemeklerinde ekmek yemiyordum ,oğlumun ekmek arasını görünce gaza geldim ben de yaptım:olamaz:Akşama hamsi yapmıştım.Tam sofraya oturacakken çekim yapmak aklıma geldi ,senin mutfağına koymak için.Sonrasında sunum ,tabak uyumsuzluğu yüzünden vazgeçtim.:bicak:

Anaaaam iki takım raporu yazayım dedim ..arkamdan neler neler dönmüş :skandal::skandal::skandal:

Kurabiye yapacağım vardı da ondan yazdım yahu , yoksa üşenirdim :ruh: pzt misafirim var , kurabiye de yapacağım .

Öyle işte ... hem bir deneyeyim unutmuş muyum unutmamış mıyım yemek yapmayı ... Nevreste Nevreste Hanım :63:

Şaka bir yana azmine hayran kaldım Ausun.Ben o kadar iradeli değilim.Akşam yemeklerinde ekmek yemiyordum ,oğlumun ekmek arasını görünce gaza geldim ben de yaptım:olamaz:Akşama hamsi yapmıştım.Tam sofraya oturacakken çekim yapmak aklıma geldi ,senin mutfağına koymak için.Sonrasında sunum ,tabak uyumsuzluğu yüzünden vazgeçtim.:bicak:
Onu bazen ben de yapıyorum:olamaz:Gerçi bu sıralar kahvaltı ve öğle yemeği yok sayılır bir akşam yiyorum:KK53:
Olsun ya keşke ekleseydin:KK19:Orası zaten öyle gündelik tarifler ve sunumlar içeriyor:KK45:

Anaaaam iki takım raporu yazayım dedim ..arkamdan neler neler dönmüş :skandal::skandal::skandal:

Kurabiye yapacağım vardı da ondan yazdım yahu , yoksa üşenirdim :ruh: pzt misafirim var , kurabiye de yapacağım .

Öyle işte ... hem bir deneyeyim unutmuş muyum unutmamış mıyım yemek yapmayı ... Nevreste Nevreste Hanım :63:
Tamam görelim bakalım:KK45:Görmeden inanmayız:KK45:
Hem ev ahalisi günler sonra bir kurabiye görsün:skandal:Hep onlar için söylüyoruz:KK53:

Hem ev ahalisi günler sonra bir kurabiye görsün:skandal:Hep onlar için söylüyoruz:KK53:

Yok be daha dün yaptım . Yusuf istedi markette hazır kurabiyeler var , baktım çocuk ciğerci kedisi gibi baktı :KK61::KK61:

Gelip yapıverdim damla çikolatalı ... ama bi tane bile yemedim :KK19:

Tabi canıım,hep oğlunu düşündüğümüzden diyoruz.:KK53:Anam hep diyet yapardı ,bize bir kurabiye yapmayı çok görürdü demesin diye :sus:Herşey Ausencia Ausencia nın oğlunun mutluluğu için:ıslık:

deynepnaz deynepnaz kızzz Ausencia Ausencia ların topic E baktım:eek: resmen tırstım:KK17::KK17: ben 1 defa 68- 69 oldum hemen:skandal: alarma geçtim kiloluda durmuyordum. Dr test için gittim "niye geldiniz neyiniz var" diyince "kilom:KK57::KK57: "dedim. Diyetisyen im bile gelme normal dedi:cry:

O kadar mu korkunç duruyoruz yahu :skandal:

Tırsma tırsma , nazi kampından halliceyiz :KK70:

X