Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

iyi valla nasıl olsun kızı eşimi uyuttum geldim

en iyisini yapmışsınnn valla:)

kızlar ya ne dicem sabahları kaçta kalkıosunuzz,hemen hemen hergece birlikte uyuyoruzz3-4-5 :) ben genelde 12 den önce kalkamıyorumm yaa bu miskinlik bendemii yoksa sizde aynımısınızzz ben gibibi :)

oo nerde sabah 7:30 ben ayaktayım eşimi ugurluyorum işe derken kız kalkıyo uyku bittiii

biz bugün oğlumla 7 de kalktık . sonra 1 de yattık 3 te kalktık.. normalde 2,,3 yatıp 10 kalkıyo oğlum mecbur kalkıyorum biraz zor oluyo ama sonra toparlanıyorsun

bıraksalarda bende o kadar uyusam ne güzel neyse kızalr eşim kızıyo sogukta üşütüceksin diye öptüm hepiinzi iyi geceler

bende çok geç uyanıyorum 11 den önce hiç kalkmam sonra gün bitiyor akşamlar bitmiyor yaz bi gelse

ayy negüzell yaa,
işe giderken malum 7de ayaktaydım okadar bıktımki sneelerdir erken kalmaktan uyucam diyodum hep,ama çok azıtıyorum uykuyudaa,valla 12 de kalkınca gündüzden pek faydalanamıyorum gün ışığını -3-4 saat görüyorum ama 10da kalkmam lazım bundan sonraaaaa ..beni kaldırınnnnnnnnnn..

yok gülüm allaha şukur arabayı E.5 bariyerlere gömdüm araba hurdaya gitti bende bişiy yok mucizevi bir şekilde morluklarla atlattım.

çok geçmiş olsun.. çok kötü oluyo şok geçiriyo insan bende babamın arabasını duran arabaya arkadan çarpma demiyorum çünkü resmen arabanın içine girmiştim..

valla kendi arabamızı çarpsaydım bu kadar üzülmezdim adam kredi çekti aldı arabayı neyse sonra yapıldı am ben unutamıyorum..((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…