Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hoş geldin canım ne kadar güzel yazmışsın çok memnun oldum canın sohbet etmek istedikçe buyur bende sakaryalıyım burdayız..

yok canım ayakyolunda değildim,laptopu aldım eşimle yataktağa geçtimde,oradan yazıyom şimdi,kocişim yanımda yatıyo

bende seninle aynı pozisyondayım diloşş :)

hojbulduk canımm:)
dedim basta sohbete bayılırım diye
hem dinlemeyi hem de konusmayı severim :))
ama öncelik dinleme de

allah kimsenim başına vermesin ama ben 18 yaşımdan beri kullanıyorum iyi oldugumda söylenir 12 yıllık şöferüm ama oluyomuş demekki gerçi benimki davetiye çıkarmak oldu sinir ve dik sizlik

hoş geldin canım ne kadar güzel yazmışsın çok memnun oldum canın sohbet etmek istedikçe buyur bende sakaryalıyım burdayız..

saol dilekcim
ben geyve de calıstım 1 sene ama kardeşim mezun oluncaya kadar bagımız kopmadı sakaryayala 5 sene okudu orada
hala görstüğüm arkadaslarım var

teşekkürler bende iyiyim uyku tutmadı burayada yeni üyeyim tam bilmiyorum hiç bişeyi ama zamanla kaynaşmayı umuyorum çünkü çewremde son zamanlarda dertleşicek kimsem yok yanlız hissediyorum

evdefnaz demek kızının adı defneee :) bizde eşimle kızımız olursa adını defne koyucaazz,bu kararı taa çıktığımız yıllarda almıştıkk,hala çok sveeriz bu ismii :) adaş olcak kızlarımızzz :)

melekk sende hoşgeldin cnm ?

hayatım sorma bide çarptığım araba tapu kadasturonunmuş bende kaçtım o panikle ama ordaki veletler vermişler plakayı sonra eşim babam çarptığım yere felan gitmişlerdi.. adamlar 5 dk içinde buldular baba mı aradılar cepten Allahtan kız kardeşim yanımdaydı o çarptı dedik benim ehliyetim bile yok tam bi canavar oldum

kıslar bana musade iyi geceler yarın görüşmek üzere
iyigeceler canım.

iyi akşamlar kızlar nasılsınız

ikinizde hoşgeldiniz kızlar,ben serap.

allah kimsenim başına vermesin ama ben 18 yaşımdan beri kullanıyorum iyi oldugumda söylenir 12 yıllık şöferüm ama oluyomuş demekki gerçi benimki davetiye çıkarmak oldu sinir ve dik sizlik

kızlar tıkır tıkır adamların başında yazıp kaçırmayın uykularını fırça yiyceksiniz valla uykuları kıymetlidir erkeklerin

kıslar bana musade iyi geceler yarın görüşmek üzere
iyigeceler canım.

iyi akşamlar kızlar nasılsınız

ikinizde hoşgeldiniz kızlar,ben serap,gerisini yazıştıkça tamamlarız.

hamile misin canım ya da bebek mi planlıyorsunuz
hayırlısı olsun insallah benm tanıdıgım defnelerin hepsi akıllı sakin insanlar insallah senin kızın olursa o da adaslarına ceker :)

teşekkürler bende iyiyim uyku tutmadı burayada yeni üyeyim tam bilmiyorum hiç bişeyi ama zamanla kaynaşmayı umuyorum çünkü çewremde son zamanlarda dertleşicek kimsem yok yanlız hissediyorum

hayatım kaynaşırız tabikide buyur dertleşelim hayırdır canını sıkan nedir:26:

hamile misin canım ya da bebek mi planlıyorsunuz
hayırlısı olsun insallah benm tanıdıgım defnelerin hepsi akıllı sakin insanlar insallah senin kızın olursa o da adaslarına ceker :)

canım bende daha yeni gelinim 4. ayın içindeyim :)
ama hemen istiyoruz çocuk kısmetse,bakalımm bekliyorumm :))çalışmalar başladı yanii :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…