Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hayatım bizim çmerkezde büyük züccaciye mağzaları var onun mallarını müşterileri var onlara satıyo zaten ben ev aletlerinde markaya önem veriyorum yani sahte değil zaten su ısıtıcısı 100 milyon dedi peşin fiyatına taksitle aldım 80 oldu netten baktım fiyatlar aynı....

bu arada yamukcum guruplasma oluyo ınsanklar kendı beyınlerıyle hareket etmeyı bılmıyomu sankı bırılerınınn laflarını soluyolar falan yazmıssın canım o lafın banamıydı anlayamadım cunku ben yazmıstım burda olmayan arkadasların arkasdından konusmayalım dıe

tabiki canım oda dogru

ikizler hımmmm biraz degişken diyolar ne kadar dogru bilemem ve kararsız oldugunu söylüyolar benim bebegim ikizler 11 haziran dogumlu ben başak eşim başak büyük oglum başak bu ikizler napcak bakalım üç başagın arasında

kk beni bi dışarı attıı yine girdim acaba net temi sorun sayfadamı anlamadım yaww :)

ladyfux sigarayıı bıraktıralımmm sanaaaa :)

kız benimde yükselenim ikizler kendim başak :)
ikizler biraz kararsız oluyoo,yada dengesiz diyebiliriz:)
ben mesela sabahtan bi karar veriyorum öğlen şuraya gidicem,ay sonra vazgeçiyorumm :)
sonra tekrar ayy gitsemmi gitmesemmmii kafayı yemeye az kalıoo PPP

hayatım kararsız olduğum doğru ama mesala örgü örüyorum diyeleim iki gün çok güzel örürüm üçüncü gün hemen sıkılırım yani küçük şeylerde böyle öyle büyük olaylarda of sıkıldım gideyim diye bişey yok tabi:)))

aldım canım kardeşim bankaya girdi ya ilk maaşıyla hediye aldı yiyenine phılıps aldım çok memnunum daha önce neden almadıysam valla çok güzel

bende çok istiyodum eşim almış geçenlerde fakir almış çok memnunun çocuk için iyi oluyoda seninki şu bütün bütün atılıyo ondanmı canım en sinir oldugumda iki bardak şeysıkıp o kadar parçayı söküp yıkamak o bölüm çok gıcık oluyo

hayır canım sana değildi,kurdelam gittikten sonra o gitti diye birdaha buraya gelmeyen arkadaşlaraydı,sen burada olduğuna göre sorun yok.ayrıca burada olmayan arkadaşların arkasından konuşmak değil bu,ortada olan gerçeği konuşmak,yaanlış birşey demedimki ben,hanımefendi kendi kendine tiribe girdi yada ne olduysa gitti ve sildi bizi,olabilir tabiikide kendi tercihi ama o gittikten sonra o gitti diye çoğu arkadaşımız hiç gelmedi bile bu topiğe,kaç gündür dilek,lady ben ve blacktea varız sürekli olarak.geçerken uğrayan arkadaşlarda kurdelamı soruyor sürekli dileğe,yok bilmiyoruz falan diyinve gidiyorlar,o olmayınca olmuyormu yani anlamadımki ben,söyle şimdi sen olsan ne düşünür ne dersin,ayrıca artık o isimle ilgili konuşmak istemiyorumibana ne,burası herkesin topiği.

kk beni bi dışarı attıı yine girdim acaba net temi sorun sayfadamı anlamadım yaww :)

ladyfux sigarayıı bıraktıralımmm sanaaaa :)

canım çok denedim aklımdan hiç çıkmıyor kendime çok kızıyorum aslında neden bu kadar zayıfım onun esiri olmuşum belki torun olunca ona kıyamam bırakırım

evet canım bütün atıyorsun meyveleri ayrıca ıspanakta sıkıyo bizi komşular içine farklı tatlar katıyorlar... temizliğide ben sıkınca hemen sıcak sudan geçiriyorum hiç bişey kalmıyo

canım neden sen kendini üzüyorsunki gelmeyebilirler belki sohbetimizi beğenmiyorlar sen keyfiine bak sevenler burdalar bizbizeyiz işte birde bunun kurdelam ile ilgisi olduğunu sanmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…