Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

gel gel canımmm ortam şenlensin valla:)
aslan mıı wuwww :)
çok lider burçturr :)varmı liderlik özlelliğinn

biraz ama çok aşırı degil valla yani varda diyemem yokda diyemem ama bi ortama girince farkedliyorum sanki yada bana öyle geliyo kızlar hiç böyle kıskanıldıgınızı hissetdiginiz oluyomu çevrenizden tanıdıklarınızdan bazen çok iyi davranan insanlar bi soguk davranıyolar böyle konuyla alakasız oldu ama bana bazzen öyle gibi geliyo

ne aldın kızzz :)
ya bende şu hasır sebzelik varya ondaa almak istiyorum,hani patates soğan falan koyuyosun kat kat,annem bana üçlü almış onu balkona koydum,turşu falanda koyuyorum,ama o hasır olanlar mutfağın içine tyakışıyoo baya sordum bugün züccayiye 145 dedi 4 katlısına oha dedim bende :S:S

hayatım o hasır sebzelik benimde hoşuma gidiyo ama oğlumdan hasırı masırı kalmaz açık ya hep dağıtır benimki kapalı:))))

bende pıhılıpsin su ısıtıcısını bide korkmazın cezve setini aldım ikiside vardı ama eskidi :KK37::KK37:

valla haklısın hayatım ya deli gibi ev eşyası alıyorum deliyim:)))) eşim de haklı yani ama napim tutamıyorum kenimi:KK52::KK52:
al al canım,nasıl olsa birgün onları atıcak yer ararsın benim gibi,bende zamanında heveslenip heveslenip aldım,ama çoğunu hiç kullanmıyorum bile,gereksiz yer kaplıyor.

ne aldın kızzz :)
ya bende şu hasır sebzelik varya ondaa almak istiyorum,hani patates soğan falan koyuyosun kat kat,annem bana üçlü almış onu balkona koydum,turşu falanda koyuyorum,ama o hasır olanlar mutfağın içine tyakışıyoo baya sordum bugün züccayiye 145 dedi 4 katlısına oha dedim bende :S:S

bencede oha,çok pahalıymış ya,ayrıca o sallanıyor dimi canım,bence çok kullanışlı olmaz ya.

biraz ama çok aşırı degil valla yani varda diyemem yokda diyemem ama bi ortama girince farkedliyorum sanki yada bana öyle geliyo kızlar hiç böyle kıskanıldıgınızı hissetdiginiz oluyomu çevrenizden tanıdıklarınızdan bazen çok iyi davranan insanlar bi soguk davranıyolar böyle konuyla alakasız oldu ama bana bazzen öyle gibi geliyo

evet oluyoo valla,vede insan hissediyoo bu tarz olayları:)
bende acaba sadece benmi hissediyorum diye düşünürdümm ,6.hissim kuvvetlidirde :) yada başakların genel bi özelliğimi :)

kolay gelsin canım benim :) iyi yaptın geldin kaç gündür yoksun yada ben seni görmedim :KK43: nasılsın iyisindir inşallah?

tatlım gördünmü kurdelam kapsama alanı olmuş haber aldınmı hiç kendisinden?

hayatım hiç haber almıyorum zaten kendisi istedi gitmeyi en iyisini kendisi bilir:)))))

QUOTE=yamukprenses;17418433]selamın hello millet,nabersiniz[/QUOTE]
hoş geldin canım napıyorsun nasıl geçti günün:KK71::KK71::KK71:

kolay gelsin canım benim :) iyi yaptın geldin kaç gündür yoksun yada ben seni görmedim :KK43: nasılsın iyisindir inşallah?

tatlım gördünmü kurdelam kapsama alanı olmuş haber aldınmı hiç kendisinden?

selamın hello millet,nabersiniz

kızlar alıntılarda hata oluyo yamuk hoşgeldin canım yazdıma hata oluştu sanırım:KK70::KK69:

hayatım o hasır sebzelik benimde hoşuma gidiyo ama oğlumdan hasırı masırı kalmaz açık ya hep dağıtır benimki kapalı:))))

bende pıhılıpsin su ısıtıcısını bide korkmazın cezve setini aldım ikiside vardı ama eskidi :KK37::KK37:

dılrkçım aldınmı sıkıcagın ıstıyodun ya bıara

evet oluyoo valla,vede insan hissediyoo bu tarz olayları:)
bende acaba sadece benmi hissediyorum diye düşünürdümm ,6.hissim kuvvetlidirde :) yada başakların genel bi özelliğimi :)

valla benimde altıncı hissim kuvvetli galiba bazen bişey oluyo misal hissediyorum sonra yok yok diyorum biraz zaman geçiyo ve hissettigim şeyde :18:

olabiliyor bazen canım ya,banada enteresan geliyor,amaaan ömrüm insanları çözmeye çalışmakla geçiyordu,bıraktım artık.
kıslar birşey soracam kimler sigara içiyor bakalım
ben içiyorduuummm ama bıraktım,aslında 14 yaşımda başladım 10 sene aralıksız içtim,sonra bıraktım 3 sene hiç içmedim düşükten sonra yine başladım 10 aydır içiyordum yılbaşında yine bıraktım,inşaallah birdaha hiç içmiycem,ne illet birşey.

philipsmi,artık seyyarlarda orjinal markalardamı satılıyor,vay be !

kıslar paranızı çarçur etmeyin bebişlere yatırım yapın okula başlasın genç olsun çok sıkışılıyor sonra

bazen herkesın durumu aynı olmuyo genelde gulerek gordugum ınsanı suratsız gorunce acaba banamı dıye dusunmeden gecemıyo ınsan ama herkesın hergunu aynı olmaz belkı moralı bozukta olabılır ınsanların ama insan hep aynı olmasını beklıyor yınede ıcınden

kıslar birşey soracam kimler sigara içiyor bakalım

ben içmiyorummm :)))))

evet çocuk olunca zor biraz ama çok hoş duruyoo
da pahalı işteee

güle güle kullan şekerr :)

valla benimde altıncı hissim kuvvetli galiba bazen bişey oluyo misal hissediyorum sonra yok yok diyorum biraz zaman geçiyo ve hissettigim şeyde :18:

aynen valaaaa :p

hayatım bana hep öyle oluyo girdiğim ortamlarda baskın karakterli bide konuşmayı sevdiğim için ön yargılı yaklaşıyorlar e bide güzel alımlı giyinmene özen gösteriyorsan hemen özellikle kadınlar tırnaklarını çıkarıyorlar sonra tabi tanıyınca arkadaş olabiliyoruz..:))))

ama ben ikizler burcunun özelliklerinide sonuna kadar taşıyorum kimide korkuyo halbüki ikizler çok neşeli bi burçtur en azından ben öyleyim:))))

X