Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

geçmiş olsn cnm tekrardan..
aslında bu aralar hatta işi bıraktığımdan beri bende hafif hafif almaya başladım kiloları,ama insan çayın yanında bişiler arıyo yemek için :)

geçmiş olsn cnm tekrardan..
aslında bu aralar hatta işi bıraktığımdan beri bende hafif hafif almaya başladım kiloları,ama insan çayın yanında bişiler arıyo yemek için :)

demekki neymiş çay içilmiycekmiş,ben 2 senedir kilo almaktan bıktım canım,1,5 sene öncesine kadar 56 kilo falandım sonra kan şurubu içmeye başlayınca 3 ay içerisinde 64 kilo oldum,sonra hamile kalıp düşük yapınca 67 oldum ve acil frene bastım,şimdi diyetteyim işte.
ayrıca hiç sorma,akşam evde oturmak,tv seyretmek kilo aldırıyor zaten insana,bende bu durumdan müzdaribim.

iyiyim canım hoşgeldin yani günlerim şuan çok sıkıcı geçiyor hava soğuk dışarı çıkamıyorum evde oturup örgü örmekten yoruldum

Burası agora meyhanesi
Burada yaşar aşkların
En divanesı en şahanesi

Bu gece benim gecem
Bu gece benim gecem
Cama vuran her damlada
Seni hatırlıyorum
Ve sena susuzluğumu

Bu aksam ümitlerimi
Meze yapıp içiyorum
İçiyor içiyorum

iyiyim canım hoşgeldin yani günlerim şuan çok sıkıcı geçiyor hava soğuk dışarı çıkamıyorum evde oturup örgü örmekten yoruldum

sorma valla,istanbulda aynı şekilde çokkk soğukk,en iyisi evden çıkmamak zatenn
neler örüyosun ,bende hiç anlamam örgüden ama çok öğrenmek istiyorum:)
şimdiden bebiş patikleri yelekleri falan :)

galiba sen ve ben kaldık kimse uğramıyor ama biz bari sohbete devam edelim

bende anlamadım valla,nerde bu kızlar,galiba çok geç saatlerde toplanıyorlar:)
neyse artık gelen buyursunn biz burdayız senle demirbaş mı olduk nee :)
yada aynı saatlerde giriyoruz hepp:) ikimizde başak burcuyuz yaaa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…