Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

slm kk'nın güzelleri nasılsınız bakalım..
ben memleketteyim hala...
ayın 12 si gibi dönerim artık malatyaya...
hepinizi çok ösledim yaw...
görüşmek üzere canlar.öpüldünüz...

slm kk'nın güzelleri nasılsınız bakalım..
ben memleketteyim hala...
ayın 12 si gibi dönerim artık malatyaya...
hepinizi çok ösledim yaw...
görüşmek üzere canlar.öpüldünüz...

özlettin kendini canımcım
iyice gez dönünce bol bol konuşurz seni ve minik cadıyı öpüyorum

hoşbulduk cnm;
ne var ne yok neller yaptın bakalım bugün ?

superi sende hoşgeldin cnm...

canım kaç gündür gözleri ağrıyordu ya doktora gittim bugün,öğleden sonrada ev işleri,yemek falan filan işte,zaten hemencicik akşam oluyor ya.sen neler yaptın sen anlat.

canım kaç gündür gözleri ağrıyordu ya doktora gittim bugün,öğleden sonrada ev işleri,yemek falan filan işte,zaten hemencicik akşam oluyor ya.sen neler yaptın sen anlat.

geçmiş olsun cnm,hayırdır bişeymi çıktımı gözlerinde??

bende bugün dışarda baya işlerim vardı,postahaneden aps gönderdim 1 saat orda bekledim,bankada bi işim vardı yaklaşık bi buçuk saat de orda,sonra market derken eve akşam geldim valla,
sonrada kocişime yemek yaptım,

bide bugün dereotlu poğaça tarifi buldum netten onu denedim çok güzel tuttu :)

canım lens kullanıyorum bende,3 gündür sol gözümde bulanıklık vardı,kontrole gittim derecesimi arttı falan diye,artmamış şükür ama içinde yara oluşmuş minik,pomad falan verdi,aslında lens yerine gözlük öneriyor ama ben lense çok alıştım vazgeçemiyorum.
demek poğaça yaptın,afiyet olsun canım,bana yasak öyle şeyler,kendi kendime yasakladım,diyetteyim bu sıralar,inşaallah 55 i göreyim sonra bol bol yerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…