Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

evet burcunun özelliklerini taşırmısın

evet valla bi kısmını taşıyorumm,dağınık ortamlarda asla duramam temzilik düzen çok önemlidir benim için vede kendi burcumdan olanlarla yani başaklarla hakikaten iyi anlaşırım :)
sadece bi dengesizliğim var:)oda yükselenimden işteee:)

hosbulduk canım sen nasılsınn ben bıraz kötuyum hasta oldum dun gece mıde blantısı mıde agrısı saftım kaymıstı resmıen dun geceye daır cok az sey hatırlıyorum kendımde deıldım resmen

geçmiş olsun canım:KK70: kenine dikkat et bebişte hasta olmasın:KK71::KK71:

:80:kızlar selam anca oturdum ah bu ev hanımları:))))) naber hatunlar.....

canım nerelerdesin,kaçgündür rastlaşamıyoruz senle:)

selam kızlar ben geldim :KK16:

hoşgeldin cnm :)

hosbulduk canım sen nasılsınn ben bıraz kötuyum hasta oldum dun gece mıde blantısı mıde agrısı saftım kaymıstı resmıen dun geceye daır cok az sey hatırlıyorum kendımde deıldım resmen

geçmiş olsun cnm,bendede var mide bulantısı biliyomusun,böyle midemin suyu ağzıma gelioo sankii :S

evet valla bi kısmını taşıyorumm,dağınık ortamlarda asla duramam temzilik düzen çok önemlidir benim için vede kendi burcumdan olanlarla yani başaklarla hakikaten iyi anlaşırım :)
sadece bi dengesizliğim var:)oda yükselenimden işteee:)

selam kızlar iyigeceler ben gene bu saatte burdayım ama sevindim sizde burdasınız bende başagım ve dagınıklık benide çok rahatsız ediyo iki çocukla sabahtan akşama dönüyorum ama bitiremiyorum sinir oluyorum eşimde başak ama o benim gibi degil ev batsa umuru olmaz yükselenimde aslan gliba :KK3:

kızlar valla bugün gene dayanamadım züccaciyeden aldım bişeyler evin önüne geliyo.:KK9:
tabi eşim duyunca gene yei beynimi ama sonra sustu hep öyle olur zaten napim dayanamıyorum :KK37::KK37::KK37:

burdayım aşkım inanki popom anca yer gördü dahada fırına yağ sökücü sıktım onu silcem oğlum eşim yattı evi toparlıyorum size bakim deim:))))

kolay gelsin canım benim :) iyi yaptın geldin kaç gündür yoksun yada ben seni görmedim :KK43: nasılsın iyisindir inşallah?

tatlım gördünmü kurdelam kapsama alanı olmuş haber aldınmı hiç kendisinden?

selam kızlar iyigeceler ben gene bu saatte burdayım ama sevindim sizde burdasınız bende başagım ve dagınıklık benide çok rahatsız ediyo iki çocukla sabahtan akşama dönüyorum ama bitiremiyorum sinir oluyorum eşimde başak ama o benim gibi degil ev batsa umuru olmaz yükselenimde aslan gliba :KK3:

hg canım başak burçları çok titiz olurmuş aynı ben birde çok hassasım

gel gel canımmm ortam şenlensin valla:)
aslan mıı wuwww :)
çok lider burçturr :)varmı liderlik özlelliğinn

kızlar valla bugün gene dayanamadım züccaciyeden aldım bişeyler evin önüne geliyo.:KK9:
tabi eşim duyunca gene yei beynimi ama sonra sustu hep öyle olur zaten napim dayanamıyorum :KK37::KK37::KK37:

biz kadınlar böyleyiz napalım ne aldın acaba ben meraklı hatun olarak sorıyım özel olmazsa:KK17:

canım nerelerdesin,kaçgündür rastlaşamıyoruz senle:)

selam kızlar ben geldim :KK16:

hoşgeldin cnm :)
hayatım dün gece 2.5 kadar burdaydım gündüzleri oğlumdan giremiyorum anca gece uyunca rahatım sen nasılsın canım:)))):86:

geçmiş olsun cnm,bendede var mide bulantısı biliyomusun,böyle midemin suyu ağzıma gelioo sankii :S

hoş geldin canım:KK71::KK71: hayatım ben ikizler eşim aslan ama ikimizde çok titiziz ama oğlumdaaslan o dağınık:KK9::KK9::KK9:

ne aldın kızzz :)
ya bende şu hasır sebzelik varya ondaa almak istiyorum,hani patates soğan falan koyuyosun kat kat,annem bana üçlü almış onu balkona koydum,turşu falanda koyuyorum,ama o hasır olanlar mutfağın içine tyakışıyoo baya sordum bugün züccayiye 145 dedi 4 katlısına oha dedim bende :S:S

X