Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

benim yerimde olsanız sizde tutuşurdunuz:)))bu arada hoşbulduk.sormayın kızlar derdim büyük.yarın otel rezervelerinin son günü ve ben hala karar veremedim.:KK43:

of başınız sağolsun ..umarım çok kalmaz çok yalnız kalmazsın çok zor oluyor bizim ilk yrılığımız oda bu kadar uzun olunca çok etkiledi işte :KK43:

sağol canım..yarın salı günü gelecek ama benimde istanbulda tanıdığım yok o yüzden sıkıldım....

amin..sizde tez vakitte kavuşursunuz inş.sen kaç yıllık evlisin???

=)) biz daha evlenmedik ama aynı evde yaşıyoruz 2 ay sora nişanımız var ..birlikte kaldığımızı ailelerimiz biliyor ailelerimiz ankarada değil =)) illegal yaşantı sizinkine göre ama keyif değiliz birbirimiz için..

=)) biz daha evlenmedik ama aynı evde yaşıyoruz 2 ay sora nişanımız var ..birlikte kaldığımızı ailelerimiz biliyor ailelerimiz ankarada değil =)) illegal yaşantı sizinkine göre ama keyif değiliz birbirimiz için..
anladım.aileleriniz ve siz kendinizi bildikten sonra sorun yok...:KK76:

sevindim senin adına.bu uzun ayrılıktan sonrada özlem size daha güzel bal kaymak olur:KK64:

aaah aaah sorma gitsin dedim y ilkkez bu kadar uzun ayrı kaldık..daha öncesinde en fazla 5 gün ayrı kalmıştık...içimizi yedi bitirdi bu hasret ...çok güzel bi karşılama düşünüyorum yemekler tatlılar yapayım diyorum :KK61:

aaah aaah sorma gitsin dedim y ilkkez bu kadar uzun ayrı kaldık..daha öncesinde en fazla 5 gün ayrı kalmıştık...içimizi yedi bitirdi bu hasret ...çok güzel bi karşılama düşünüyorum yemekler tatlılar yapayım diyorum :KK61:

evet güzel olur.güzelcede süslenir püslenirsin.geldikten sonra bidaha gitme durumu olabilirmi...yoksa tek seferliğemi mahsus...

evet güzel olur.güzelcede süslenir püslenirsin.geldikten sonra bidaha gitme durumu olabilirmi...yoksa tek seferliğemi mahsus...

evet süslenip püslenicem valla :KK17: Valla işi gereği gidio ama sürekli değil bu kadar uzun kaldıysa 1 yılın içinde gitmez sanıyorum

evet süslenip püslenicem valla :KK17: Valla işi gereği gidio ama sürekli değil bu kadar uzun kaldıysa 1 yılın içinde gitmez sanıyorum[/ umarım gitmez..sen çalışıyomsun??? çokmu soru soruyorum kusura bakma ama seni tanımak amacıyla soruyorum...

evet süslenip püslenicem valla :KK17: Valla işi gereği gidio ama sürekli değil bu kadar uzun kaldıysa 1 yılın içinde gitmez sanıyorum[/ umarım gitmez..sen çalışıyomsun??? çokmu soru soruyorum kusura bakma ama seni tanımak amacıyla soruyorum...

BENDE UMUYORUM GİTMEZ...İŞ BAKIYORUM 2 AYDIR BULAMIYORUM...SOR YAHU NE VAAR =))

X