Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

neler yaptınız bakalım başka
bugün hava çok soğuktu yaa,cuma pazarına gittim ben ellerim dondu donduu,

hayatım bende oğlanı doktora götürdüm sonra annemlere bıraktım tekrar gittim tahlillerini almaya hep hastanelerdeydim 5 geldim annemlere babamda bizi eve bıraktı sonra yavrum yoruldu bugün erken yattı eşimde yattı ev bana kaldı

kızlar bi konu açalım muhabbete dalalım

ankarada çok soğuktu ben bugün dışarı hiç çıkmadım ama evi ısıtamadım siz nerdeydiniz

ankara hakkaten çok soğukmuş ama kış ayındayız normal ben yinede yazdan vazgeçmem

iyi diyelim iyi olalım işte bi yaramazlık yok:)
sıcak evlerimizde oturuyoruz,diizilerimi izledim bende sizi bekliyodum :)

bizim ev doğalgazlı ya ısıtamıyoruz gitti annemlerin evi sobalı gittiğimde sobanın yanına kıvrılıyorum çok seviyorum aslında sobalı evleri ama oğlumda orda hastalandı düzeltemedik gitti..

merhaba arkadaşlar,herkes iyi sanırım,ben geldiimmmm

hoş geldin canım bizde kızlarla yeni başladık sohbete sen neler yaptın bugün:)))))

kızlar ben bugün kendime bi toka aldım ama çok tatlı iki lastik iki ucunda koyu pembe tüyler var düşündüm bana gidermi diye ama niye gitmesin kokoş hanımlardan neyim eksik

yoğun bir günün ardından ne konuşsak acaba :)))))

evet sorma valla bu hafta buralara karda geliyomuşş,bende soğuğu hiç sevmem yaaa bakalım ne yapıcazzzzz
bende kış aylarını yaza göre daha çok seviyorum çünkü yazın antalya aşırı sıcak ve nemli oluyor,ben bazen bayılcak gibi oluyorum ama kışın hep dinamiğim.

bizim ev doğalgazlı ya ısıtamıyoruz gitti annemlerin evi sobalı gittiğimde sobanın yanına kıvrılıyorum çok seviyorum aslında sobalı evleri ama oğlumda orda hastalandı düzeltemedik gitti..[/QUOTE]
bizim evde sobalı mecburiyetten çünkü antalya sıcak memleket diye buraya doğalgaz bağlamıyorlar,ne saçma,kış heryerde kış burasıda soğuk oluyor ama bütün evler sobalı antalyada.nadiren kat kaloriferi var.
hoşgeldin cnm :)
sen hangi diziyi izledin bakalım bu akşam :)
canım cuma günleri dizim yok,iki dizim var sadece,ezel ve muhteşem yüzyıl,hepsi bu kadar.

afiyet şeker olsun kızlar kafveler

yarın alış veriş yapıcaz bende alışverişe bayılıyorum eşimede gına geliyo hafta sonunu o yüzden iple çekerim ama eşim hiç sevmez...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…