Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hg canım ne iyi ettinde geldin keyifler nasıl
keyfim iyi canım,sadece gözlerim ağrıyor biraz,sanırım lenslerin değişme zamanı geldi.

hoş geldin canım bizde kızlarla yeni başladık sohbete sen neler yaptın bugün:)))))

kızlar ben bugün kendime bi toka aldım ama çok tatlı iki lastik iki ucunda koyu pembe tüyler var düşündüm bana gidermi diye ama niye gitmesin kokoş hanımlardan neyim eksik:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK52::KK52::KK52::KK53:

ben kokoşlara bayılırım,severim giyinmeyi süslenmeyi,yakışır sanada.ben bütün gün evdeydim yağmurluydu bugün,akşamüstü dayanamadık eşimle yürüyüş yaptuk geldik,hepsi bu.

kızlar odada tek kaldım starda sis diye bi korku filmi var kanalı açarmısınız rica etsem çok tırsıyorum ama kapatamıyorumda:18::18::18:

keyfim iyi canım,sadece gözlerim ağrıyor biraz,sanırım lenslerin değişme zamanı geldi.

ben kokoşlara bayılırım,severim giyinmeyi süslenmeyi,yakışır sanada.ben bütün gün evdeydim yağmurluydu bugün,akşamüstü dayanamadık eşimle yürüyüş yaptuk geldik,hepsi bu.

çok hoş iyi vakit geçirmişinizdir bende bayılırım yağmurda yürümeye ..
bende çok severim giyinmeyi süslenmeyi ama aşim karışır illa şunu giyme bunu giy falan diye eşimin eve gelmesine yarım saat kala daha hoş görünmek için giyiniyorum makyajımı yapıyorum geliyo kapıda bana hayırdır biyeremi gitçez diyo :KK53::KK53::KK52::KK52:

kış aylarında alışverişi hiç sevmem ben çok üşürümde nerdeyse evden hiç çıkmıyacağım

afiyet şeker olsun kızlar kafveler

yarın alış veriş yapıcaz bende alışverişe bayılıyorum eşimede gına geliyo hafta sonunu o yüzden iple çekerim ama eşim hiç sevmez...:KK53:

bende pazargünü çıkıcam alışverişe ama eşim beni alışveriş merkezine bırakıp kaçacak:KK60:zavallım beni beklerken oralarda sıkılıyor ama bişeyde diyemiyor,azat ettim onu bu hafta,o dükkan bu dükkan atcam kendimi valla.bu sıralar acayip ucuzluk var kızlar sizde bakın,ayakkabılar botlar çok ucuzlamış,kıyafetlerde öyle,geçen hafta aldım baya yeni ciciler.bu hafta bi daha bakıcam.

kızlar konumuz eleştiri olsun mu <???
bazı insanlar kendi kusurlarına kendi eksikliklreine bakmadan etrafı ,insanları çok kolay eleştirebiliyorlar,çevremizde böyle insanlar varsa örnek vererek,eleştirmekmi hoşgörmekmi konuşabiliriz :p:p:p
diyorum;
Ama aklınıza başka bişey gelirse oda olabilir :p

afiyet şeker olsun kızlar kafveler

yarın alış veriş yapıcaz bende alışverişe bayılıyorum eşimede gına geliyo hafta sonunu o yüzden iple çekerim ama eşim hiç sevmez...:KK53:

selam kızlar muhabbet hoşuma gitti bende gelsem aranıza alırmısınız:KK17:

kızlar odada tek kaldım starda sis diye bi korku filmi var kanalı açarmısınız rica etsem çok tırsıyorum ama kapatamıyorumda:18::18::18:
açtım canım bakıyorum şimdi ama hiç gerçekçi değil,korkma beyazı aç,o daha eğlenceli.
çok hoş iyi vakit geçirmişinizdir bende bayılırım yağmurda yürümeye ..
bende çok severim giyinmeyi süslenmeyi ama aşim karışır illa şunu giyme bunu giy falan diye eşimin eve gelmesine yarım saat kala daha hoş görünmek için giyiniyorum makyajımı yapıyorum geliyo kapıda bana hayırdır biyeremi gitçez diyo :KK53::KK53::KK52::KK52:

:KK60::KK60::KK60:iyiymiş

bende pazargünü çıkıcam alışverişe ama eşim beni alışveriş merkezine bırakıp kaçacak:KK60:zavallım beni beklerken oralarda sıkılıyor ama bişeyde diyemiyor,azat ettim onu bu hafta,o dükkan bu dükkan atcam kendimi valla.bu sıralar acayip ucuzluk var kızlar sizde bakın,ayakkabılar botlar çok ucuzlamış,kıyafetlerde öyle,geçen hafta aldım baya yeni ciciler.bu hafta bi daha bakıcam.

ay canım ya eşlik etmek isterdim sana yani sabahtan akşama kadar gezsek hiç gocunmam bizimkinide oraya götürmek mesele zorla götürüyorum :KK47:

kızlar konumuz eleştiri olsun mu <???
bazı insanlar kendi kusurlarına kendi eksikliklreine bakmadan etrafı ,insanları çok kolay eleştirebiliyorlar,çevremizde böyle insanlar varsa örnek vererek,eleştirmekmi hoşgörmekmi konuşabiliriz :p:p:p
diyorum;
Ama aklınıza başka bişey gelirse oda olabilir :p
canım ben şunu farkettim,dediğin gibi çoğu insan kendi kusurlarını görmez,birde milleti eleştirir,üstelik o eleştirdiği konularıda kendisi yapar,böyle insanlar genelde fesat kıskanç insanlar oluyor,bende öyle komşu var 2 tane,neler neler yaşadım bir bilseniz.

selam kızlar muhabbet hoşuma gitti bende gelsem aranıza alırmısınız:KK17:
hoşgeldin canım:KK71:

sagolun şekerler bende ev hanımıyım vakit buldukça kkya giriyorum işte altı buçuk senelik avliyim beş buçuk yaşında bi oglum yedi aylıkta bi bebegim var kendimi tanıtıyım dedim yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim:KK16:

X