Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ayy kızlar ağlamayın durun :sss
ben ferihayı izledim valla,uzun zamandır hanımın çiftliğine bakmıyorum, ne olduki dizide <?

kızlar bugün oğlumu doktora götürdüm daha önce götürdüğümde test yapmışlardı hormonu bozuk çıktı bugün gene yaptılar normal çıktı yani bugunkü daha kesindi o yüzden sevinçliyim:)))))

siz napıyorsunuz:92:

çok sevindim canım gözün aydın

çok sevindim canım gözün aydın

teşekkürler canım ama o cildiyeciye sorcam bakayım nasıl test yapıyorlarmış kaç günden beri harap oldum çocuğumun hormonu bozuk diye labaratuvar hata yapmış gerizekalılar ya hiç böyle bi konuda hata yapılırmı

zaten hep demezlermi tek doktorla yetinmeyin diye birde özel klinikse ben çok güvenmiyorum onlara

zaten hep demezlermi tek doktorla yetinmeyin diye birde özel klinikse ben çok güvenmiyorum onlara

yok hayatım ben cildiyeciye devlet hastanesine götürdüm sonra doğum evinde yapyılar testi içim rahatladı şu an merhem sürüyorum o bitsin hemen gidicem bakalım ne olcak sağlık herşeyden önemli helede çocuklarımızın sağlığı

hyatım evet haklısın adam şimdi nerde eğleniyordur acaba bizde öldü diye ağlıyoruz

ahahaha valla hayatım doğru sölüosunn,beyaz show var ,bi yandan bize yaz bi yandan da kulağını beyaza ver keyfin yerine gelir :)

ladyfux cum sen nasılseın ne var ne yokk :)

ahahaha valla hayatım doğru sölüosunn,beyaz show var ,bi yandan bize yaz bi yandan da kulağını beyaza ver keyfin yerine gelir :)

ladyfux cum sen nasılseın ne var ne yokk :)

sizle konuşuyorum starda sis diye korku filmi var onu seyrediyorum :18::18::18::18:

kızlar bugün hava çok soğukyu millet dışarda deli gibi alış veriş yapıyorlardı sorsan ama para yok derler

neler yaptınız bakalım başka
bugün hava çok soğuktu yaa,cuma pazarına gittim ben ellerim dondu donduu,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…