Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

selam kızlar nasılsınız?* bende bugün gittim doktora yumurtalarım 15mm 1 tane 13 mm 1 tane 5 6 mm de çokmuş ama prolaktinim yüksek çıktı 1 ay daha bekleyeceğim ufff... pko yumurtlayamama değilmiydi? benmi yanlış biliyorum.. yumurtluyorum ya işte.. he daha büyürmü bilmiyorum tabiki 1 ay da beklicem sonuçta :KK14::KK14:

selam şekerler nasılsınız iyimisiniz lagrima canım üzülme bekle moralini sakın bozma stres kesinlikle çok etkiliyor rahat ol canım allah herkesin gönlüne göre versin inşallah hepinizin de bebişi olur benim kızımda çok istiyor kısmet bakalım

bayanlar nazar değdi topiğimize ne sabah ne akşam karşılaşamıyoruz herkes farklı saatlerde müsait oluyo bakıp çıkarız bizde kendinize iyi bakın

inatla her girdiğimde uğruyorum ama kimsecikler yokkk ya biz bu topickte kaç kişileri gördük şimdi nerelerdesinizz ... her neyse umarım herkesin keyifler iyidir öptüm hepinizi...:KK54:

canım hoşgeldin nasılsın durumlarnasıl

hoşbuldum.durumlar sıkıcı ama çok şükür halimize.eşim libya'ya döndü ben ailemin yanındayım.el işleri yapıp vakit geçiriyorum.çok zaman oldu buraya uğrayamadım uğrasamda kimseyle karşılaşmıyorum.Allah herkese iyilik versin.

X