Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

bende özledim kız:KK19:.pek görüşemiyoruz....arada girdikçe not bırak bari..boş çıkma:KK20: valla benim eşim evi bayağı kirletmiş.sağolsun ben yokken halıları vermiş yıkatmış.bende şöyle bir sildim çıktım....daha perdeler ,camlar işim çok....allah sanada kolaylık versin....:KK70:

iyiyim canım....evet ya kimseler yok artık....memleketimdeydim 1aydır babam rahatsız... kaldık biraz daha babam iyileşmedi ama.elimizden gelen bukadar....eşim zorlanmaya başladı...birkaç ay sonra tekrar gideceğim....

geçmiş olsun allah şifasını verir işallah bahar temizliğine başladınız belki havalar çabuk düzelir yazı bekleye bekleye getiremedik çok nazlı bu yaz temizlik yapcaz derkende kendinizi yıpratmayın size kolay gelsin bende başlıcam halıları vercem bide koltuklatı yıkıcam

geçmiş olsun allah şifasını verir işallah bahar temizliğine başladınız belki havalar çabuk düzelir yazı bekleye bekleye getiremedik çok nazlı bu yaz temizlik yapcaz derkende kendinizi yıpratmayın size kolay gelsin bende başlıcam halıları vercem bide koltuklatı yıkıcam

sağol canım...evet bahar temizliği yapacağım ama biraz yavaş yavaş.malum hem hala yağmur yağıyor..hemde benim ufaklık izin verdikçe.............:KK1:

yaramazı üşütme şimdi o kıpır kıpır kapı açılsada kaçsam diye bekliyodur

selam herkese nasılsınız arkadaşlar???????? anneler gününüzzz kutlu mutlu olsun... ellerinizden öperim... anne adaylarınada Rabbim en kısa zamanda nasip etsin .. amin...

anne ben ölüyorum..
gözlerim kanıyor ikide bir,
türk filmlerinin, yarı absürt senaryolarında,
hüzünleniyorum,
şizofreni diyorlar algınlığıma,
anne ben ölüyorum..
gözlerim doluyor, gözlerim kanıyor,
anne ben erken ölüyorum..
yüreğim yine benimle,
ama ben yaralıyım,
ve artık ata binemiyorum,
aramızda dağlar var,
kokun geliyor uzaklarda, hissediyorum,
ellerin cennet kokuyor anne,
kucağın cennet kokuyor,
beni kucağına alsana,
sarsana beni koklasana,
anne ben ölüyorum ağlamasana..
sevdiğim e söyle,
şarkımızı unutmasın,
'heryerde sen herşeyde sen,
bilmemki nasıl söylesem, '
diye biten şarkımızı,
nefes almak yaşamakmıdır anne?
acı çekiyorum nefes alamam değil mi?
o halde ölüm acısız, daha mı güzeldir ölüm?
keşke diyorum, hiç gitmeseydim oralara,
keşke diyorum, hiç gitmeseydim,
yolumu kesmeselerdi dar sokaklarda,
kavgalara girmeseydim,
seni bu kadar üzmeseydim,
keşke diyorum ah keşke,
düşün ki savrulmuşum,
ateş iken kül olmuşum,
alın yazım almış beni avuçlarına,
uzaklarda bir yerlerde,
bir şehir olmuşum,
üşüyen, yanan, eriyen bir şehir,
kül olmuş gitmişim anne,
ve bir avuç toz olup,
düşmüşüm ayak izine,
ve şimdi yanıyorum,
elini tutmadan ölüyorum,
ona yanıyorum,
saçlarım ağarmadan ölüyorum,
ona yanıyorum,
anne ben ölüyorum..
gözlerim doluyor, gözlerim kanıyor,
anne ben ölüyorum..
kokun geliyor uzaklardan, hissediyorum,
ellerin cennet kokuyor anne,
kucağın cennet kokuyor anne,
beni kucağına alsana,
sarsana beni, koklasana,
anne ben ölüyorum ağlamasana

$1-4941297-5089101.jpg

slm kızlarrr hepimizin anneler günü kutlu olsun ... rabbim hepimize hayırlı sağlıklı imanlı evlat olmayı ve evlat yetiştirmeyi nasip etsin...

:KK69:anneler gününüz kutlu olsun..:KK69:

canım nasılsın canım sıkıldı kimler var diye bakayım dedim yine kimseler yok a bu kızlara ne oldu herkes kopmuş günün bu çiçekler gibi ferah olsun neşeyle mutlulukla kalın

Son düzenleme:
meraba kızlar nasılsınız keyifler yerindemi hepinize benden köpük köpük türk kahvesi

X