Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

iyilik cnm napıyım koşturmaca bugün misafirlerim gelcek yatılı yemek telaşesi işte :)
iyilik canım sen nasılsın?:KK19:

çek bi yere sende otur hadi bakalım hoşgeldin :)
$kiralik_tabure.jpg
selam kızlar ben de geldim :82:

kızlarrr neredesiniz?? hepiniz çok yogunsunuz hiç krşılasıp iki lafın belini kıramıyoruzz amaaa:)

iyidir valla sen nsaılsın baktım kimsecikler yok çıktım kapatmadan bi bakıyım dedim döndünmü evine baban nasıl oldu ikizcim

bende öyle canım çıkacağım.babam hala yatıyor kalkamıyor.............:KK59:evet evime döndüm.bir hafta oldu...eşimde izin alıp gelmişti.izin bitince çıktık geldik.elden gelen bukadar gönül daha çok kalmak istiyor.ama eşimde burda perişan oldu.................sağol canım ben kaçtım iyi geceler.................

bende öyle canım çıkacağım.babam hala yatıyor kalkamıyor.............:KK59:evet evime döndüm.bir hafta oldu...eşimde izin alıp gelmişti.izin bitince çıktık geldik.elden gelen bukadar gönül daha çok kalmak istiyor.ama eşimde burda perişan oldu.................sağol canım ben kaçtım iyi geceler.................

iyi geceler sanada canım öyle tabi seninde bi düzenin var napıcan gene giderbilirsin inşallah sonra

X