Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

merhaba nasılsınızkızlar? doktora gittim follikül yumurta demek sanırım 14 mm 9 mm 8 mm gibi 10 15 tane varmış 14mmiyi dedi ama rahim duvarın 4 mii ine dedi. bi kaç gün daha bekleyeyimgene gel dedi 14 mm olan 22 mm olursa rahim duvarın 4mm den 8 mm çıakrsa cok güzel dedi yoksa ilaçlara başlarız dedi.. stres varmı üzüntülü bir dönemdemisin falan dedi ewet dedim anneannemi söyledim ozaman rahatla adetinin 3. günü gel tekrar dedi... böyle işte..
bugün çok sinirliyim yaa burnumdan soluyorum.. nedeni yok sinirliyim.. offff için şiştii

bak ben sana nediyorum.biraz rahat ol ,sıkıntı yapma .sorun yapma herşey yoluna girecek.doktor bile sıkıntılı olduğunu anlamış.....................allah yardımcın olsun.......

Allah iyilik versin... tekrar hoş geldinnn
tşekkrler iyiyim çok şükürr siz?

inşallahh Rabbimm yardımcımız olsun... bir dahaki adetimin 3. günü gideceğim.. kafanı rahatlat gel dedi.. sen çok iyi birisin.. Allah gönlüne göre versin..
bak ben sana nediyorum.biraz rahat ol ,sıkıntı yapma .sorun yapma herşey yoluna girecek.doktor bile sıkıntılı olduğunu anlamış.....................allah yardımcın olsun.......

hadi bayanlar burdayım bekliyorum :) bakalım kim gelecekkkk:)
gelene kahve yapıp şarkı söylcemmm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…