Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

yok canım babam çok hasta pazartesi amaliyat olacak.anneme yardım ediyorum.biraz iyileşince gideceğim.eşimde izin alacak.1 hafta anlayacağın 15-20 gün daha burdayım.

hımm anladım geçmiş olsun.. allah acil şifalar versin...

sana özel mesaj yollamıştım aldınmı ikiz???

ikizlerden biri bugün biraz rahatsız.soğukaldı sanırım.ama diğerleri çok şükür iyiler.senden nehaber sınav belli olmadı sanırım.........

allah iyiliklerini versin....

sınavlarda bu ayın sonunda açıklanacakmış....bakalım ak mı kara mı belli olacak durumum....

allah iyiliklerini versin....

Sınavlarda bu ayın sonunda açıklanacakmış....bakalım ak mı kara mı belli olacak durumum....

allah emeklerinizi boşa çıkarmasın.......candancım bana müsade sabah erken kalkıyorum.bayağı yoruluyoruz....çocuklar ,gelen giden,babam.kendine iyi bak.iyi geceler.....:KK19::KK19::KK19::KK19::KK70::KK16::KK16::KK16::KK16::80:

ben geldim ama geç kalmışım kimsecikler kalmamış buluşamıyoruz bu aralar.. grşrz inş..... hepicinizi öptüümm...:KK54::KK54::KK54:

huhuhuhuuuuu kimsecikler yokmu ya bende giremiyorum ya n e zamandır yorgunluktan erken yatıyım diyorum onuda uyutmuyolar zaten bu gece yatmadan size bakıyım dedim iyimisiniz hatunlar :94:

X