Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

selam kızlar.bayağı oldu kalabalık bir sohbet edemedik.özletiyorsunuz kendinizi.....herkes biryerlere kayboldu yavvvvvvvvv...............

merhaba nasılsınız arkadaşlar?? keyifler yerindemi? bi işe başvurdum inş olur ya evde otur otur patladım... aslında annemede birşeyler yapsammı?ben işe girersem evde patlar off ne zor muş...

ne haber kızlar nasılsınız sınava giren arkadaşlar iyi sonuç almıştır işallah hasta olan varsa geçmiş olsun biyerlere gidecek varsa hayırlı yolculuklar hepinize iyi akşamlar

merhaba nasılsınız arkadaşlar?? keyifler yerindemi? bi işe başvurdum inş olur ya evde otur otur patladım... aslında annemede birşeyler yapsammı?ben işe girersem evde patlar off ne zor muş...

kız ben de işe başlıcam heralde galiba sanırsam hayırlısı olsun canım
kızlar nerdesiniz...................:26:

ceydacım nasılsın.buara görüşemiyoruz..............

bu ara ben kendimle bile görüşemiyorum ikizcim durduk durduk birden yoğunluk başladı yani normal seyrinde gidemiyo

canım ya sağol kuzum iyiyim Allah' a şükür sen nasılsın?

bu ara ben kendimle bile görüşemiyorum ikizcim durduk durduk birden yoğunluk başladı yani normal seyrinde gidemiyo

canım ya sağol kuzum iyiyim Allah' a şükür sen nasılsın?

ev işleriylemi uğraşıyorsun.hadi hadi bunlar tatlı uğraşlar...bende iyiyim çok şükür.....................

ev işleriylemi uğraşıyorsun.hadi hadi bunlar tatlı uğraşlar...bende iyiyim çok şükür.....................

evet canım ya eşim de çalışıyo mecbur ben koşuyorum herşeye hepten ayak işleriyle uğraşır oldum ayrıcana iş buldum şekerim çok atraksıyonluyum bu aralar

evet canım ya eşim de çalışıyo mecbur ben koşuyorum herşeye hepten ayak işleriyle uğraşır oldum ayrıcana iş buldum şekerim çok atraksıyonluyum bu aralar

neyse hayırlısı .herşey gönlüne göre olur inşaalllah canım.oh ne güzel senin için farklı olur.ama çok yoğun olur bizi unutursun.................

neyse hayırlısı .herşey gönlüne göre olur inşaalllah canım.oh ne güzel senin için farklı olur.ama çok yoğun olur bizi unutursun.................

kız hiç oalr mı öyle şey akşamları size uğramadan uyuyamam ben bilmiyin mi

ama işyerinde net sınırlıymış gündüzelri kk yok maalesef

ikizcim ben kaçtım bebişim eşim uyandı garip ama bi bakayım bişey demesin :18:

öptüm seni tatlım hayırlı geceler

tamam canım.hadi sana kolay gelsin.allah yardımcın olsun...iyi geceler...............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…