Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

inşanlah istediğin gibi olur herşey hayırlısı

ayy cnm çok sevindim hadi hayırlısı :) bende çok güzel bir firmayla konuşmaya gidicem yarın, aynı haber bendede var inşallah ikimiz içinde çok güzel olurr cnm bnm :)

inşanlah istediğin gibi olur herşey hayırlısı
amin canım inş.
ayy cnm çok sevindim hadi hayırlısı :) bende çok güzel bir firmayla konuşmaya gidicem yarın, aynı haber bendede var inşallah ikimiz içinde çok güzel olurr cnm bnm :)

valla mı kız
hadi bakalım kuzum, inş. hayırlısı olur

kızlar ben kaçar bir bakim dedim size bu gün çok yoruldum valla uyku başıma vurdu gözlerim kapanıyo allaha emanet olun
ggüle güle, hayırlı geceler
slm kızlarrr....

slm tatlım hoşgeldin

ya kızlar acayip cnm sıkıldı şimdi yaa... aöf soruları yayınlanmış. ben de sınavda cevap anahtarı almıştım ama bulamıyorum ki kontol ediyim yaa.

kıslar grşrz ben bu akşam fazla kalamayacağım öpüyoruuummm...
güle gle cnm. çok tşkkrler tekrar.

selam tatlı hatunlar nasılsınız............
hoşgeldin cnm...

nere koydn kız cevap anahtarını

güle güle tatlım

bilmiyorum yaa... son umudum arabada olabilir. pazar sınavına arabayla ben gitmiştim. sınava girerken cebimde durmasın diye arabada bıraktım sanırım ama gece bakamıyorum da. çok merak ediyorum ama yaa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…