Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ay ne olsun ev iş koca derken geçiyo ömür düğünler arttı görümce hala kızı eşimin teyze kızı elbise baka baka anam agladı yazın her ay bir düğün var valla

ayy ne güzel işte,bende yakınlardan birilernin düğünü olsun istiyorum abiye giyeyim diye :)

desene tam ısırmalık :)

sorma bir bilmiş bir lafın altında kalsa götürdük dr bunu gene iş çıkardı bize aykü normalin üstünde çıktı bu çocuklar normalden farklı okullara gidiyomuş aşırı zekiler bir masrafta o gerçi allaha şükürde işte sende yoktu dimi

sorma bir bilmiş bir lafın altında kalsa götürdük dr bunu gene iş çıkardı bize aykü normalin üstünde çıktı bu çocuklar normalden farklı okullara gidiyomuş aşırı zekiler bir masrafta o gerçi allaha şükürde işte sende yoktu dimi

:)) üstün zekalılar için var evet biliyorum :)
şimdinin çocukları çok fena,benimde kuzenlerim var ufak ufak,biri 3,5 yaşlarında bu akşam onlardaydık,diyorumki,örtüyü çekti şunu yapsana ,yapmassam ne olur diyoo:) öldük gülmekten walla :)
benim henüz çocuk yok cnm :) birazdaha durayım bakalım kısmet :)

:)) üstün zekalılar için var evet biliyorum :)
şimdinin çocukları çok fena,benimde kuzenlerim var ufak ufak,biri 3,5 yaşlarında bu akşam onlardaydık,diyorumki,örtüyü çekti şunu yapsana ,yapmassam ne olur diyoo:) öldük gülmekten walla :)
benim henüz çocuk yok cnm :) birazdaha durayım bakalım kısmet :)

sakın hemen yapma bekle 1 .2 yıl evliliğinin tadını çıkar ben 3 ay sonra hamile kaldım hiç bişiy anlamadan kızım geldi evet harika bir duygu annelik allah isteyen herke nasip etsin ama zamanında :)

ayy cnm bnm hoşgeldin nasılsın ,iyileştinmi nasıl oldun ???

hoşbuldum kuzum :KK70: iyiyim Allah' a şükür :KK16: evle ilgili koşturup duruyorum valla bi yoğunluktur gidiyo :KK52: buarada size bir haberim var. iş buldum, haftaiçi şartları konuşmaya gideceğim kesinleşirse 1-2 haftaya işbaşı yaparım :KK34::KK76:

X