Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

canım ölümden döndü.biraz daha var hastalık henüz yürüyemiyor.ellerinide kullanamıyor.ama felç değil yavaş yavaş düzeliyor..tekerlekli sandalyeyle gezdiriyoruz........

ikiz çok geçmiş olsun babana..Allah acil şifalar versin....

canım ölümden döndü.biraz daha var hastalık henüz yürüyemiyor.ellerinide kullanamıyor.ama felç değil yavaş yavaş düzeliyor..tekerlekli sandalyeyle gezdiriyoruz........

ikizcim cnm geçmiş olsun,şimdi gördüm,allah babana şifa versin cnm ...

selam blacktea .....:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

ben iyiyim sen nasılsın...

epeydir görünmüyodun....:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

gözümüz yollarda kaldı valla:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

ay cnm sorma valla,bi koşuşturmaca bende anlamadım valla,arada bi bakıyorum kimse yok ,kimse olmayıncada ben çıkıyorum hemen...iyiy diyelim iyi olalım yani :)

eheuehu :)
geçen hafta bu akşam adadaydık kız :) ne güzeldi akşam yemek hazır,sofrayı toplama derdi yok,sabah çay demlenmiş kahvaltı hazırr :) ama şimdikkkkk :)

ay sus kızım gözümün önünde canlandı valla ne güzel olur ya bende kaçsam bi yerlere iki üç günlügüne ama çocukları netçem bilmem:KK9::KK9::KK9::KK9:

güzeldi cnm sonuçta tatil iştee:)
sizlerden ne haber ne var ne yok kızlarrr :) bende ferihayı izledim,biraz işlerim vardı onları toparlıyım dedim ,amanın bi baktım saat 1 :S

aynen ferihayı izledim mutfagımı topladım saat bir olmuş ufaklık kalktı bbasına verdim yatırdım sat onda onbirde kakmış oyun oynuyo ya azıcık oynadı lşmdi uyudu çok şükür

X