Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

iyiyim canım sen nasılsın..................

selam canım. nasılsın..............

iyi diyelim iyi olalım valla yuvarlanıp gidiyoruz çocuklarla:KK31:sen nasılsın annenler nasıl eşinlemi gittin yalnızmı ay ne çok soru sordum ya:86:

iyi diyelim iyi olalım valla yuvarlanıp gidiyoruz çocuklarla:KK31:sen nasılsın annenler nasıl eşinlemi gittin yalnızmı ay ne çok soru sordum ya:86:

iyiyim canım.yok eşim gelmedi yalnız geldim.babam rahatsız yatıyor.gelen giden oluyor bende az çok yardım ediyorum.eşim izin alamadı.haftaya beni almaya gelecek.1 hafta izin alacak..................

iyiyim canım.yok eşim gelmedi yalnız geldim.babam rahatsız yatıyor.gelen giden oluyor bende az çok yardım ediyorum.eşim izin alamadı.haftaya beni almaya gelecek.1 hafta izin alacak..................

iyi ya degişiklik olmuşur niye gittigini bilmiyorum ama baban hasta onun içinmi gitmiştin canım :26::26:

kaybolma biyerlere ha aşşada göremedim seni :KK52::KK52::KK52:iyi valla hava sogudu mecburen evdeyiz yani bu hafta sonu:63::63::63:

ben çok evcimen biriyim evde vakit geçirmeyi daha çok seviyorum...havalarında bi düzeni yok bi iyi bi kötü..güneşe aldanıyoruz sınrada hastalıktan doğrulamıyoruz.....

ben çok evcimen biriyim evde vakit geçirmeyi daha çok seviyorum...havalarında bi düzeni yok bi iyi bi kötü..güneşe aldanıyoruz sınrada hastalıktan doğrulamıyoruz.....

bende çok seviyorum canım evimi evle ugraşmayı ama hafta sonu bi degişiklik istiyorum valla ne yalan söyliyim

X