Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

perakende satış ve mağaza yönetimi 1. sınıf

hee hatırladım yaa... :))))))) aman yaa ne çok okuyan var bırakın oturak evde kızlar yaa... ömrüm çürüdü okuya okuya. ben doktorlara felan hayret ediyom yaa.. senelerce nasıl katlanıolar kitaplara gömülüp kalıolar... :KK52::KK52::KK52:

diğer sayfada kaldı..bende aöf de okuyorum..bu sene harç paramı yatırmayı unuttum..o aralar biraz sorunlar vardı da..dondurmuş oluyorum dimi kızlar..

Kızlar müsaadenizle ben de çıkıyorum artık. Hepinizi çok öpüyorum:KK54::KK54::KK54: kendinize iyi bakın :KK71:

diğer sayfada kaldı..bende aöf de okuyorum..bu sene harç paramı yatırmayı unuttum..o aralar biraz sorunlar vardı da..dondurmuş oluyorum dimi kızlar..

cnm her bölümde aynı mı tam bilmiorumama ablam ilahiyat ol-kuyo onun başına geldi aynı şey. doğum yapıcak diye de üzerinden durmadı. kaydı dondurulmuş oldu. öle dediler. hatta ben aradım artık böyle. para yatırmayınca kayıt donuyo seneye herhangi bir faiz ödemeden normal harcınızı yatırarak devam edebilirsiniz demişlerdi. ya da bildiğim kadarıyla faizli yatırılıo heralde...

Kızlar müsaadenizle ben de çıkıyorum artık. Hepinizi çok öpüyorum:KK54::KK54::KK54: kendinize iyi bakın :KK71:

iyi sabahlar tatlım kendine dikkat et..görüşürüz bash bash..:KK19: öptüm kocaman

cnm her bölümde aynı mı tam bilmiorumama ablam ilahiyat ol-kuyo onun başına geldi aynı şey. doğum yapıcak diye de üzerinden durmadı. kaydı dondurulmuş oldu. öle dediler. hatta ben aradım artık böyle. para yatırmayınca kayıt donuyo seneye herhangi bir faiz ödemeden normal harcınızı yatırarak devam edebilirsiniz demişlerdi. ya da bildiğim kadarıyla faizli yatırılıo heralde...

ohh çok şükür yarabbim..bunu duyduğuma o kadar çok sevindim ki sana anlatamam tatlım..

ii bakalım git kaça. iyi geceler cnmm. ben da gidiyorum kızlar. yrn arkadaşım kahvaltıya gelicekmiş. erken kalkıyım bari. ii geceler hepinizi öpüorum :))

iyi sabahlar tatlım kendine dikkat et..görüşürüz bash bash..:KK19: öptüm kocaman

ikl taksidi yatıranlar sınava girebiliyo diye biliyorum ben... yarın büroyu arayıp sor bi istersen....
yada aöf şifren varsa netten de bakabilirsin...

artık seneye girerim..ne kadar çalışıcam ki çalışsam da ne anlıycam ki..

X