Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

teşekkür ederim canım arkadaşlarla hoş vakit geçiriyoruz.. iyiym çok şükür.sen nasılsın?

ev bakıyorum derken?

bende iyiyim canım teşekkür ederim..haziranda düğünüm var bende sahibinden ev bakıyorum şimdi nette..

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:kısssslar yazıları cift görmeye basladım valla ben yatıyorum size iyi yazmalar ha unutmadan kahveleriniz benden.iyi geceler.yarın görüsürüz:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Güle güle canım hayırlı geceler :KK71: sıcak sohbetin için çok teşekkür ederim :KK70:
bende iyiyim canım teşekkür ederim..haziranda düğünüm var bende sahibinden ev bakıyorum şimdi nette..

Öyle mi :81::81::81: maaşallah maaşallah hadi hayırlı uğurlu olsun şimdiden canım. Ayy ben de haziran' da evlenmiştim :KK16:

Güle güle canım hayırlı geceler :KK71: sıcak sohbetin için çok teşekkür ederim :KK70:

Öyle mi :81::81::81: maaşallah maaşallah hadi hayırlı uğurlu olsun şimdiden canım. Ayy ben de haziran' da evlenmiştim :KK16:

çok teşekkür ederim tatlım ne zormuş bu işler:90:

slm kızlar net gitti de düştüm ondan. hoşgeldin selen. ben de bursada oturuyorum. gee bursada mı oturucan evlnince...

çok teşekkür ederim tatlım ne zormuş bu işler:90:

gerçekten zor, meşakkatli ama bir o kadar da tatlı telaşlar canım emin ol özlediğin günler de olacaktır. Rabbim kolaylıkla atlatmanı nasip etsin :KK16:
herkes burdaymıssss kımse haber vermıo :63::63::63::63::63: küstüm hepinize:63::63::63::63::63::63::63::63:

Senin online olduğunu bilemedik kuzum :26: hoşgeldin :KK19:

herkes burdaymıssss kımse haber vermıo :63::63::63::63::63: küstüm hepinize:63::63::63::63::63::63::63::63:

küsme tatlımmm görmedimm hoşgeldinn:KK19:

hahah süpermiş yaa. uzak da sayılmayız... gene çekirgede mi ev bakıyon. orda mı oturucan. ayy ne gzl tatlı telaşlar... :)))))))))

evet yine çekirgeden bakıyorum ev..ama illa orası olsun demiyorum..

gerçekten zor, meşakkatli ama bir o kadar da tatlı telaşlar canım emin ol özlediğin günler de olacaktır. Rabbim kolaylıkla atlatmanı nasip etsin :KK16:

kesinlikle katılıyorum tatlım:KK19:

Senin online olduğunu bilemedik kuzum :26: hoşgeldin :KK19:

X