Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

burdayımmmmmm ama kocam gelmek uzere bırazdan yok olcm:KK52::KK52::KK52:

kocanı uyut tekrar gel :KK70::KK70::KK70:

hayırlı olsun şimdiden. bu taraflarda araba şart bece zaten. belli yerlere otobüs güzergahları kısıtlı oluyo. olanlar da saatte bi geçiyo. çalışıo musun sen??

teşekkür ederim tatlım..hayır çalışmıyorum..sen

kocanı uyut tekrar gel :KK70::KK70::KK70:

teşekkür ederim tatlım..hayır çalışmıyorum..sen

hamile kalınca bıraktım ben. daha doğrusu kriz mağduru oldum ama işime geldi. bidaha da başlamadım işe çocuk yüzünden...
ya şöyle bikaç bursalı daha bulak da biz de ceydalar gibi buluşak yaa :)))))))

hamile kalınca bıraktım ben. daha doğrusu kriz mağduru oldum ama işime geldi. bidaha da başlamadım işe çocuk yüzünden...

mm anladım tatlımm kriz var diyorlar hala ama maşallah korupark alışverişten yıkılıyor :90:nasıl kriz çözemedim..buluruz vede toplanırız..

mm anladım tatlımm kriz var diyorlar hala ama maşallah korupark alışverişten yıkılıyor :90:nasıl kriz çözemedim..buluruz vede toplanırız..

yok be cnm kriz felan kalmadı artık. millet işçi bulamıyo artık. şükür yani :))) ben çalışamıom ama... hayırlsıı nabalım...

Güzelim gerçekten epey Bursa' lı var Kk' da bence hemen bir Bursa buluşması ayarlayın biz de fotoğraflarınıza bakalım :KK31:

BU arada biz Nisan' ın 2. haftası 2. İstanbul buluşmasını gerçekleştirmeyi planlıyoruz istanbul' lu bayanlara duyurulur :KK42:

Bir de ben yazın kısmetse çanakkale' ye gideceğim shadowcum dilek ve sena ile de orada buluşacağız inş. :KK16:

ya var ya ceyda hızına yetişemiyorum yaa. düngece kopyodunuz bu gece arabeske bağladın :KK53::KK53::KK53:

:KK1:

Valla canım benim sağım solum belli olmuyor işte.. Her telden mevcut bende.

Güzelim gerçekten epey Bursa' lı var Kk' da bence hemen bir Bursa buluşması ayarlayın biz de fotoğraflarınıza bakalım :KK31:

BU arada biz Nisan' ın 2. haftası 2. İstanbul buluşmasını gerçekleştirmeyi planlıyoruz istanbul' lu bayanlara duyurulur :KK42:

Bir de ben yazın kısmetse çanakkale' ye gideceğim shadowcum dilek ve sena ile de orada buluşacağız inş. :KK16:

:KK1:

Valla canım benim sağım solum belli olmuyor işte.. Her telden mevcut bende.

aynen cnm yaa yaz da geldi şöle kent ormanında bi piknik yapak kızlarla hehehe :))

bende aöf yim ..ama ben bu sene harç paramı yatırmayı unuttum o aralar biraz sorunlarım vardı da dondurmuş oluyorum dimi kızlar?

X