Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

evet giderken eşim çok mutlu oluyoda dönerken o boş giden valiz artı bi valiz daha oluyo garibimin kolları kopuyo:KK1:

bak aklıma ne geldi,biz eşimle istanbula tek valizle gittik,dönerken koskaca valiz tıkabasa doluydu,sonra bir sırt çantası aldık onuda doldurduk,ellerimizdede eşimde ve bende ayrı ayrı 3 poşet daha,benim valiz gibi çantam hariç,birde böyle uçağa binmeye çalıştık,kilo fazla gelince 1 kişilik daha para ödedik :KK60:biz kadınlar alışveriş manyağıyız yav

bak aklıma ne geldi,biz eşimle istanbula tek valizle gittik,dönerken koskaca valiz tıkabasa doluydu,sonra bir sırt çantası aldık onuda doldurduk,ellerimizdede eşimde ve bende ayrı ayrı 3 poşet daha,benim valiz gibi çantam hariç,birde böyle uçağa binmeye çalıştık,kilo fazla gelince 1 kişilik daha para ödedik :KK60:biz kadınlar alışveriş manyağıyız yav

aynen valla ne var ne yok almak istiyorum ya eve bi askı bile alsam mutlu oluyorum delimiyim neyim:KK60::KK60::KK60::KK60::KK9::KK9::KK9:

bende anlatıyım maceramızı ben tintin tek boş valizle gittim bursaya dönüşte o valiz artı iki valiz üç tane el çantası bide leptop çantalarımız :KK1: hava alanında kadın demezmi bi valiz 35 kiloymuş bi valiz en fazla 30 kilo olmalı bölmeniz lazım diğer valizlere o beş kiloyu diye.eşim tabi patlıcak bomba bişi demio açtı o valizi içinden tencereler borcamlar hava alanıın ortasında çatal bıçak takımları:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:neyse böldükte geçtik

kızlar mazur görün ben anlamadım konuyu bişimi oldu?
hayatım bu gün kurdelam beni arkadaşlıktan çıkardı nedenini sordum 40 kişiyi daha çıkardığını artık bıktığını sıkıldığını söyledi.olaylardan anlamadım...
sonra keremce kurdelama sen herkese değer veriyorsun ama kimse sana değer vermiyo falan bişeyler konuşmuşlar ben anlamadım burda kimse kimseye değer vermezse zaten yürümez yani ortada bişey yoktu...
bende anlamadım,bende msn si vardı,bastı küfürü bana,inanamadım,hemde neler neler,şaka gibiydi.:KK53:

ciddimisin. inanmıyorum neden yaptı böyle bişey

hayatım bu gün kurdelam beni arkadaşlıktan çıkardı nedenini sordum 40 kişiyi daha çıkardığını artık bıktığını sıkıldığını söyledi.olaylardan anlamadım...
sonra keremce kurdelama sen herkese değer veriyorsun ama kimse sana değer vermiyo falan bişeyler konuşmuşlar ben anlamadım burda kimse kimseye değer vermezse zaten yürümez yani ortada bişey yoktu...

hmm anladım cnm bende baktım geçmişe bişi yok anlamadım o yüzden noolduunu

ayyyy şok oldummm ya ciddi isiniz

ne biliyim ben,hani 2 sayfa önce sana boşver deyip güldüm ya,ziyaretçi olarak onu okumuş,sonra msnde bana neden gülüyosun,sen kendini ne sanıyosun falan demeler,sonra dahada hiddetlendi,malum kötü kelimeleri yazdı,inanamadım.

alllah allah şok oldum ben yaaa bu ne yaa daha önce birin de daha buna benzer bişiy olmuştu kızlar burayı baya bi ciddiye alıyolar galiba sonuçta ara sıra girip eğleniyoruz dertleşiyoruz

ne biliyim ben,hani 2 sayfa önce sana boşver deyip güldüm ya,ziyaretçi olarak onu okumuş,sonra msnde bana neden gülüyosun,sen kendini ne sanıyosun falan demeler,sonra dahada hiddetlendi,malum kötü kelimeleri yazdı,inanamadım.

çok çok üzüldüm gerçekten :KK53: Allah Allah inanın üzüldüm laf olsun diye değil çokta şaşırdım ben bi tartışma fln oldu diye düşünmüştm Allah Allah

X