Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

nereye daha karpuz kesecedik :KK53:

neyse sana heyirli işler yavruuuu :94::94::78::78:

zaten çok samimi olmuycaksın arkdaş olucaksın ama sınırı olacak..
kazık derken özel değilse ne oldu?
birde şöyle birşey var bilmiyorum sen benden daha tecrübelisin ama polis eşlerinde kıskançlık var birbirlerine karşı bi kaç kişide gördüm bunu anlamıyorum neden kıskanırlar ama bende bakıyorum öyleler hemen irtibatı kesiyorum..
ben oıraya geleyimde sana arkadaşlık edeyim bacım :KK70::KK48::KK48:

canım anlatması bayağı uzun.ama söyle anlatayım.ben ve eşim biraz safızdır.insanların bizi kullandığını pek anlamıyoruz.biz buraya geldiğimizdenberi onlara her türlü imkanlarımızı kullandık.maddi manevi..ve sonunda bu yardımları bir şekilde kesmek zorunda kaldık.yüzümüze bakmadılar...

ay bu ismek çok hoş tam benlik orası ama nidem istanbulda.................

evet canım ismek yalnızca istanbul'da var ama diğer illerde halk eğitim merkezleri var tatlım aynı ismek gibi.. onları bir araştır istersen. gerçekten ismek vb yerler terapi merkezi gibi :KK34:
öyle de cnm çocuk olunca olmuyo işte öyle.. hele kışın biyere çıkamıyorum. böle elimi kolumu salaya sallaya dolanmayı özledim valla. :KK59::KK59: havalar ısınmaya başladı da artık inş çıkıp dolaşırım diyorum. sosyalleşmek zor da en azından kendmi dışarı atabilicem inş. :KK52::KK52::KK52:

anlıyorum tatlım, çocuk olunca zor tabii.. biraz büyüsün de okula falan başlayınca sen de daha rahat olursun :KK34:

bursada da busmek var... ben orda tanıştım hatta kocacımla :)) sen nerde oturuyodun. gerçi olsa nabıcan bi de 3 çocukla :p ben biriyle bişi yapamıyom. sana iyice acıyom valla :p

gaziantepteyim canım.benim kızlar elimi kolumu bağlamıyor.oğlum küçük o biraz büyüsün.birşeyler yapmak istiyorum.kızlar bu yıl okula başlayacaklar.................

böcükler ben çıkım artık esım cıkmıs ısten yoldaymız.. bi şeyler hazırlayım bende:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: hepınızı kocaman optumm... ııı gecelerr:KK52::KK52::KK52:

evet canım ismek yalnızca istanbul'da var ama diğer illerde halk eğitim merkezleri var tatlım aynı ismek gibi.. onları bir araştır istersen. gerçekten ismek vb yerler terapi merkezi gibi :KK34:

anlıyorum tatlım, çocuk olunca zor tabii.. biraz büyüsün de okula falan başlayınca sen de daha rahat olursun :KK34:

inşallah cnm bekliorum sabırla o günleri... bu arada fotolara bayıldım cnm süperler...

öylede canım ,ismek in daha sosyal olduğunu duymuştum.....

gaziantepteyim canım.benim kızlar elimi kolumu bağlamıyor.oğlum küçük o biraz büyüsün.birşeyler yapmak istiyorum.kızlar bu yıl okula başlayacaklar.................

oh ne gzl bari ikirlerden kurtulmuşun :)) inş bişler yapmaya başlarsın artık oğlandan sonra da. Allah gönlüne göre versin cnm :))

canım anlatması bayağı uzun.ama söyle anlatayım.ben ve eşim biraz safızdır.insanların bizi kullandığını pek anlamıyoruz.biz buraya geldiğimizdenberi onlara her türlü imkanlarımızı kullandık.maddi manevi..ve sonunda bu yardımları bir şekilde kesmek zorunda kaldık.yüzümüze bakmadılar...
anladım canım boşver yakanızı kurtarmışsınız
iyilik yap denize at diye boşa dememişler işte :KK19:

kız bende bu sene gideyim dedim osmanlıca arapça istiyodum gittim kayıtlar başlamamıştı
sonra gittim yer kalmamıştı :KK53:
ahşap boyamada yer vardı o da çok masraflı oluyomuş caydım sonra :KK31:
ama bu sene bişeye yazılcam ne olursa olsun bakalım :82:

ceyda sen ıstanbuldamısın :KK52::KK52:

evet balım istanbul'dayım :KK34:
anaaa kız bizde eşimle en münasip bi zamanda eyübe gidelim demiştik bugün
bi kaç aydır gitmemiştik :KK71:

:KK1:
böcükler ben çıkım artık esım cıkmıs ısten yoldaymız.. bi şeyler hazırlayım bende:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: hepınızı kocaman optumm... ııı gecelerr:KK52::KK52::KK52:
güle güle canım, sohbetin çok güzell sağolasın bize eşlik ettiğin için :KK71:
inşallah cnm bekliorum sabırla o günleri... bu arada fotolara bayıldım cnm süperler...

sağol canımcım beğenmene sevindim :KK19:
öylede canım ,ismek in daha sosyal olduğunu duymuştum.....

sosyallik açısından haklı olabilirsin canım. ben önümüzdeki dönemde fotoğrafçılık bölümüne gideceğim kısmetse valla onun için çok sabırsızım açıkçası :KK66:

anladım canım boşver yakanızı kurtarmışsınız
iyilik yap denize at diye boşa dememişler işte :KK19:

zaten bizde kurtulduğumuza sevindik.zaten sadece bizimle değil tüm çevrelerindekilerle sorunları var.anlayacağın 2 yılda antebi fethettiler...gel kız sende buraya inşaallah.sizin tayin şarkamı çıkacak yoksa..............

evet balım istanbul'dayım :KK34:

:KK1:

güle güle canım, sohbetin çok güzell sağolasın bize eşlik ettiğin için :KK71:

sağol canımcım beğenmene sevindim :KK19:

sosyallik açısından haklı olabilirsin canım. ben önümüzdeki dönemde fotoğrafçılık bölümüne gideceğim kısmetse valla onun için çok sabırsızım açıkçası :KK66:

canım bencede çocuk yokkken fırsatı kaçırma.................

zaten bizde kurtulduğumuza sevindik.zaten sadece bizimle değil tüm çevrelerindekilerle sorunları var.anlayacağın 2 yılda antebi fethettiler...gel kız sende buraya inşaallah.sizin tayin şarkamı çıkacak yoksa..............

amanınn siz çok fenaları toslamışsınız gereçkten :KK50:
oraya gelemem malesef şarka çıkacak bakalım seneye kısmetse ama yakın illerine gidersem gelicem oraya muhakkak çok sevdiğim bi ablam var orda birde arkadaşımın annesi :KK70:

kızlar topluca kalkıyoruz
bende kalkayım üşüdüm boş ve soğuk yatagıma gideyim :KK58:

öpüyorum hepinizi :KK16::KK16:

X