Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

:KK9:
fotoğrafa devam canım elbette herzaman :KK19:

Daha fazla fotoğrafımı görmek istersen albümüme ekledim canım, ziyaretin beni çok memnun eder.. buyur tatlım bu linke tıklayabilirsin :KK71:
http://www.kadinlarkulubu.com/album.php?albumid=20384

ya canım sen harikasın.iste bu bir yetenek bence.bana versen sacma sapan resimler cıkar ortaya.sen sanatcı yaptıgın iş de sanat bence.bu arada o gelin kim cok merak ettim yahu:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bende iyiyim sağol.... fotoğraflarına bayıldım canım...maşaallah on parmağında on marifetsin:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

EstağfuruAllah canım çok teşekkür ederim :KK69: :KK70:

keyifler nasıl bakalım :KK61: ben bu gece melankoli havasındayım :KK31: slow parçalar dinliyorum, şiir okuyorum, nostaljik fotoğraflara bakınıyorum.. :KK59:

:KK9:

ya canım sen harikasın.iste bu bir yetenek bence.bana versen sacma sapan resimler cıkar ortaya.sen sanatcı yaptıgın iş de sanat bence.bu arada o gelin kim cok merak ettim yahu:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ah canım benim, vallahi çok mahcup oldum. :KK69: Çok teşekkür ederim :KK70: :KK19:

Fotoğraflardaki gelin benim büyük görümcem canım. Geçtiğimiz yaz Samsun' a gelin verdik :KK5: o kadar telaşta birkaç kare çekmeyi başarabildim :KK1:

EstağfuruAllah canım çok teşekkür ederim :KK69: :KK70:

keyifler nasıl bakalım :KK61: ben bu gece melankoli havasındayım :KK31: slow parçalar dinliyorum, şiir okuyorum, nostaljik fotoğraflara bakınıyorum.. :KK59:

keyiflerde iyi bakalm idare ediyoruz.....arada böyle takılmakta güzel hep eller havaya olursa da olmaz:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

ah canım benim, vallahi çok mahcup oldum. :KK69: Çok teşekkür ederim :KK70: :KK19:

Fotoğraflardaki gelin benim büyük görümcem canım. Geçtiğimiz yaz Samsun' a gelin verdik :KK5: o kadar telaşta birkaç kare çekmeyi başarabildim :KK1:

sempatikmis.o telasla bile iyi cekmissin valla bravo.bilseydim benim dügün fotolarınıda sana cektirirdim vallahi.ama benimkide fena degildi.hic poz verdirmiyor.200 e yakın cekiyor.sonra ele eliyebilirsen.:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

keyiflerde iyi bakalm idare ediyoruz.....arada böyle takılmakta güzel hep eller havaya olursa da olmaz:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

haklısın canım -ki benim çok sevdiğim bir halet-i ruhiyedir aslında :KK34:

sizlerle dinlediğim parçalardan birini paylaşmak istiyorum :KK42:

[video=youtube;QT4wGPma-dI]http://www.youtube.com/watch?v=QT4wGPma-dI&feature=related[/video]

X