Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

[/QUOTE]ne güzel kızlar bende yapabilsem keşke.bengenelde hep olumsuzumdur....kendimde sadece herkese herşeye hemen bozulabiliyorum..........[/QUOTE]

senın mekanızma arıza vermıs... bana takıl hayatını yaşaa :KK70::KK70::KK70::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Son düzenleyen: Moderatör:
evet cnm bencede öyle herşeyi dert edinmicenn :) biraz ti ye alcan hayatıı :)) bazı gereksiz şeylerin keyfini kaçırmasına izin vermicennnn :KK70::KK70::KK70::KK53::KK53:

ne güzel kızlar bende yapabilsem keşke.bengenelde hep olumsuzumdur....kendimde sadece herkese herşeye hemen bozulabiliyorum..........[/QUOTE]

valla canım bende asabiyimdir eşimde tam aksine sakin ve sessiz
bende bazen büyütüyorum bazı şeyleri kafamda sonra diyorum amannnn dert etmeme değermi bugünüm bi dahamı gelecek..motive ediyorum kendimi
allah büyük dertler vermesin

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Canım ya herşey üst üste gelmiş valla :KK50::KK50: ee mutfağındaki tezgahı baştan tasarlayacaksın mecuren öyle mi :26: daha büyük sıkıntı olmasın da canım artık bulunur bir çaresi.
üzme sen tatlı canını kıyamam :KK70::KK19:

canım hayırlısı inşaalah yoluna girer.işte dert bitmiyor.birde benim gibi herşeyi büyütüyorsan işin zor....neyse koçişinlede düzelirsiniz.işte tuzu biberi bunlarda..........

bacım allah baska dert vermesın ..gecenın bı vaktı nıe buna uzuluorsun kı sabah olsn sakin kafayla düşünür ne yapacagına karar verırsın.. hatta bırlıkte karar verırız olmaz mı :KK70::KK70::KK70::KK70: sımdı anı yasa..

saolun kızlar. sizin de neşenizi bozmıyım. sayenizde kendime geldim zaten. okurken güldüm yazdıklarınızı. mutfağı tekrar çizdim bile. ekledim topike de resimleri. beraber en iyisini yaparız inş :) Allah başka dert vermesin tabii ama işte böle ufak şeler bile olsa acık bozuluyo insanın morali.. :93::93:
kocamla da elbette düzelicek. ufak bi sorun ama işte insan gene de kötü oluyo. biraz da için sıkılıyodu gün boyu sebebini anlamadan. böle patlak verince heralde boşaldım birden. Allah büyük dert vermesin kimseye... :KK16::KK16::KK16:

ben çok mantıkçıyımdır, herşeyi didik didik eden bi yapım var ama eşim beni çok güzel idare ediyır geröekten biraz da onun sayesinde böyleyim ikizcim.

bacım seninle herşeyimiz örtüşüyo biliyosun başaklar mantıkçı ve didikleyici olur
:KK53::KK53:

o zaman haydi kızlar göbek atmaya haydi elleri göreyim :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

la biz de dünden meraklıymışız göbek atmaya :KK60::KK60::KK60::KK60:

[video=youtube;Ny5CCUIDNmQ]http://www.youtube.com/watch?v=Ny5CCUIDNmQ[/video]

ben çok mantıkçıyımdır, herşeyi didik didik eden bi yapım var ama eşim beni çok güzel idare ediyır geröekten biraz da onun sayesinde böyleyim ikizcim.

aslında ben şuan yalnızım.inanın 15 gündüreşimden başka kimseyi görmedim.dışarı çıkıyorum ama sohbet edeceğim kimse yok...sadece siz varsınız.bu nedenle çok düşünüp çok didikliyorum.vede nerelerden nerelere geliyorum.sinirlerim bozuluyor..ondan sanırım.yoksa çok sabırlıyımdır olaylara vede konulara karşı................

aslında ben şuan yalnızım.inanın 15 gündüreşimden başka kimseyi görmedim.dışarı çıkıyorum ama sohbet edeceğim kimse yok...sadece siz varsınız.bu nedenle çok düşünüp çok didikliyorum.vede nerelerden nerelere geliyorum.sinirlerim bozuluyor..ondan sanırım.yoksa çok sabırlıyımdır olaylara vede konulara karşı................

sabrın sonu selamamettır:KK52::KK52::KK52::KK52:

saolun kızlar. sizin de neşenizi bozmıyım. sayenizde kendime geldim zaten. okurken güldüm yazdıklarınızı. mutfağı tekrar çizdim bile. ekledim topike de resimleri. beraber en iyisini yaparız inş :) Allah başka dert vermesin tabii ama işte böle ufak şeler bile olsa acık bozuluyo insanın morali.. :93::93:
kocamla da elbette düzelicek. ufak bi sorun ama işte insan gene de kötü oluyo. biraz da için sıkılıyodu gün boyu sebebini anlamadan. böle patlak verince heralde boşaldım birden. Allah büyük dert vermesin kimseye... :KK16::KK16::KK16:

amin canım....................

aşkolsun canım ya ne demek moralinizi bozmayayım.. olur mu öyle şey kimin ne derdi sıkıntısı varsa anlatacak ki destek olalım değil mi :KK70:
bacım seninle herşeyimiz örtüşüyo biliyosun başaklar mantıkçı ve didikleyici olur

he bacım sen benim yıllar önce kaybettiğim ikiz kardeşimsin herhal :KK53: :KK52: :KK60::KK60:

canım bende öyle hatta bazen oluyoki 5 6 gün dışarı çıkmıyorum gün ışığı görünce gözlerim kamaşıyo :KK53::KK53:
yokmu oralarda polis eşleri komşular felan bir tane arkadaş bulsan kafa dengi yeter gider gelirsin

kıyamam ben sana ikizcimmm.valla bende bütün gün evdeyin bi geceleri siz varsınız okadar.bosver takma kafana bak yazda geldi.heryer cıvıl cıvıl

aşkolsun canım ya ne demek moralinizi bozmayayım.. olur mu öyle şey kimin ne derdi sıkıntısı varsa anlatacak ki destek olalım değil mi :KK70:

he bacım sen benim yıllar önce kaybettiğim ikiz kardeşimsin herhal :KK53: :KK52: :KK60::KK60:

aluuuu bende başakımm :) ,

söyle bakam sen hangi hastanede doğmuştun :KK52:
olabülür hep istemiştim bi bacım olsun allah yıllar sonra karşıma çıkardı sonunda :KK52::KK52:

kaynanalr konusunu okuorm arada bı gülmekten geberıorm yaaa ne kaynanalar var:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:eglence walla allah bana vermedı kı ole bı kaynana yolup atım :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

aynen ben de öleyim işte yaa. aslında hiç detaycı değilimdir ama eve kalmaktan sıyırıyorum ben kızlar. hayatımda ilk defa hamileyken işi bırakıp eve kapandım. 2senedir de böleyim. ondan heralde kafayı yicem ben yaa. :KK37::KK37::KK37:

X