Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

sen de iyi ki varsın.. benımkı de gece calısıoo baktım burası kadınlar hamamı gıbı buraya atladım

ah canım benim ya babacığın için geçmiş olsun bitanem,Allah acil şifalar versin inş.
fotoğraflara yazık olmuş gerçekten, bundan böyle bir flashdisk ya da harici hardisk gibi bir depolama aygıtının içinde bulundur fotoğraflarını canım. Bilgisayar bozulsa da öenmli dosyaalrına/fotoğraflarına bir zarar gelmez :26:

Sagolun kısssslarrr kocişimden istediğim hediye geldi saat 12de
ne geldi kızzzz

aslında fotoların çoğu cd de .hatta annemlerin pc de ama oğlumun son fotolarının çoğu yok..ona üzüldüm.............

arkadaşlar bugün benim canım inanılmaz sıkkın aslında 4 yıl önce tam nikahdan sonra dedemi kaybettim bu sebebden dolayı gelinlik giyemedim dügün olmadı bidahada olmadı ama şimdi çok pişmanım gelinlikli kız görünce içim gidiyor çok üzülüyorum :2:

kızlar sıkıntıları atın bı kenaraa hüzün yok gecmıs gecmıste kaldı ... onunuzdekı maclara bakınn...

baslıoruz kopmaya hadıı
kımler var bakimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…