Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

arkadaşlar bugün benim canım inanılmaz sıkkın aslında 4 yıl önce tam nikahdan sonra dedemi kaybettim bu sebebden dolayı gelinlik giyemedim dügün olmadı bidahada olmadı ama şimdi çok pişmanım gelinlikli kız görünce içim gidiyor çok üzülüyorum :2:

Canım benim, her iki yönden de üzücü bir durum. :KK50:
ama olsun üzme kendini, huzurun, mutluluğun yerindeyse boşver gitsin :KK70:

ciddi misin :KK30::KK30::KK30: :KK53::KK53::KK53:

Maaşallah canımcım, güle güle kullan allah kaza bela vermesin inş. :KK19: Kız kapıya audi gelmiş sen burda mı duruyosun aboowww :KK52: Ben olsam çoktan istanbul turuna başladıydım :KK60::KK60:

nasıl tur atım tatlım ben 4 ay önce trafik kazası geçirip ayagı kırdım aynı araba parçalandı ben kurtuldum bir kırıkla şükür alçım bu ay çıkıyo ozamana kaldı bekliycez el mahkum tatlım

slm kızlar herkese iyi geceler...

aslında güne çok iyi başladım.babam rahatsız 2 aydır istanbuldaydı.perşembe memlekete dönecek.bende gidiyorum.:KK76:ama bugün oğluşum hiç uyumadı beni çok yordu.zaten hazırlıklarla yoruldum.üstüne kızlar pc yi çöktürdü.yapayım derken bilgisayardaki herşeyi silmişim.çok üzüldüm.oğluşumun tüm fotoları silinmiş.....sevincim kursağımda kaldı anlayacağın...............:KK14:

slm cnm... bi arkadaşım bilgisayarına format atarken bütün fotoları silindi. bilgisayarcı hepsini kurtardı. eğer çoksa fotosu , parası da önemli değil yeterki geri gelsin dersen bi miktar karşılığı bilgisayarcılar hallediyorlar. aklında olsun. hatta recovery my files diye bir program var. etrafında pc den anlayan varsa bi danış. o programın da ful olanını temin edersen sen de yapabilirsin.

geçmiş olsun bu arada...

arkadaşlar bugün benim canım inanılmaz sıkkın aslında 4 yıl önce tam nikahdan sonra dedemi kaybettim bu sebebden dolayı gelinlik giyemedim dügün olmadı bidahada olmadı ama şimdi çok pişmanım gelinlikli kız görünce içim gidiyor çok üzülüyorum :2:

canım imkansız olabilir belkide ama.çok olmamış evleneli.bir gelinlik bul.bir foto çektir.uzun yıllar geçince pişman olmayasın..................

kızlar sıkıntıları atın bı kenaraa hüzün yok gecmıs gecmıste kaldı ... onunuzdekı maclara bakınn...

baslıoruz kopmaya hadıı :KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK64:
kımler var bakimmm:KK52::KK52::KK52:

hadi kopalım ivit.. oturmaya mı geldiniz :118::118::118::119::119::119::122::122::122:
nasıl tur atım tatlım ben 4 ay önce trafik kazası geçirip ayagı kırdım aynı araba parçalandı ben kurtuldum bir kırıkla şükür alçım bu ay çıkıyo ozamana kaldı bekliycez el mahkum tatlım

ee şey kem kümm :78::78::78: afedersin canım, geçmiş olsun Alalh beeterinden korusun inş. :kk77:
aslında ben o evdede olsa geç yatarım.eşimde geç yatar.alıştım valla.şimdi birde kk var.hiç yatmıyorum...................

alışmış kudurmuştan beter oluyo ikizcim valla vampir gibin olduk :KK60::KK60::KK60:

slm kızlar herkese iyi geceler...

slm cnm... bi arkadaşım bilgisayarına format atarken bütün fotoları silindi. bilgisayarcı hepsini kurtardı. eğer çoksa fotosu , parası da önemli değil yeterki geri gelsin dersen bi miktar karşılığı bilgisayarcılar hallediyorlar. aklında olsun. hatta recovery my files diye bir program var. etrafında pc den anlayan varsa bi danış. o programın da ful olanını temin edersen sen de yapabilirsin.

geçmiş olsun bu arada...

hoşgeldin canım.sağol canım.benim erkek kardeşim bilgisayar öğrtmeni(memlekette)aslında daha onunla konuşmadım.inşaallah öyle birşey vardır.:18:

Son düzenleme:
aslında güne çok iyi başladım.babam rahatsız 2 aydır istanbuldaydı.perşembe memlekete dönecek.bende gidiyorum.:KK76:ama bugün oğluşum hiç uyumadı beni çok yordu.zaten hazırlıklarla yoruldum.üstüne kızlar pc yi çöktürdü.yapayım derken bilgisayardaki herşeyi silmişim.çok üzüldüm.oğluşumun tüm fotoları silinmiş.....sevincim kursağımda kaldı anlayacağın...............:KK14:

çalıştım çalıştım 23.00 te geldım sanırım eve:KK52::KK52::KK52:

hadi kopalım ivit.. oturmaya mı geldiniz :118::118::118::119::119::119::122::122::122:

ee şey kem kümm :78::78::78: afedersin canım, geçmiş olsun Alalh beeterinden korusun inş. :kk77:

alışmış kudurmuştan beter oluyo ikizcim valla vampir gibin olduk :KK60::KK60::KK60:

ayyy kızlar valla bu akşam erken yatmam lazım sabah kocamlan çıkıcaz bi işimiz var,ama aklımda sizde kalıyoo hee bırakıp gidemiyorum valla :KK70:DD
siz burda koparkene ben nasıl yatacam yaaa :KK70:D

aslında ayakta duramıyorum.ama siz bana çok iyi geliyorsunuz.............:KK19::KK19:

ayyy kızlar valla bu akşam erken yatmam lazım sabah kocamlan çıkıcaz bi işimiz var,ama aklımda sizde kalıyoo hee bırakıp gidemiyorum valla :KK70:DD

yatamıcaksın yatmıcaksın yatırmıcaz seniii :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

aslında ayakta duramıyorum.ama siz bana çok iyi geliyorsunuz.............:KK19::KK19:

aynen bende walla ... ısten gelırken arabada uyuyorum kapının onune gelınce şoför uyandıracak nerdeyse :KK52::KK52::KK52::KK52: ama eve gırınce gıdıoo buraya gelcem ya ondan:KK52::KK52::KK52:

hoşgeldin canım.sağol canım.benim erkek kardeşim bilgisayar öğrtmeni(memlekette)aslında daha onunla konuşmadım.inşaallah öyle birşey vardır.:18:

hoşbuldum cnm... ii ne gzl o zmn halleder kardeşin. hiç olmadı arkadaşlarından yardım alır... üzülme o zmn :))

canım benimde çok işim var yarın.eşime yemek yapacağım.ütü yapacağım.valiz hazırlanacak.birde üstüne üç çocuk.ama ben gidemiyorum yatağa...................:KK50:

X