Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hoşbulduk hayatım ben burayı yeni keşfettim sohbet bölümünü canım sıkılıyor oku oku gözlerim bozuldu konuları:) eşimde yok gece çalışıyor

herkese iyi akşamlarrrrr
iyi akşamlar hoşgeldin
hoşbulduk hayatım ben burayı yeni keşfettim sohbet bölümünü canım sıkılıyor oku oku gözlerim bozuldu konuları:) eşimde yok gece çalışıyor

gel bbacım gel biz gece kuşuyuz zati benim eşim de 1 hafta gündüz,1 hafta gece çalışıyor
bugün kendimi iyi hissetmiyorum.sizinle iyi olmaya geldim...............

hayırdır inş. bebişim :26: Allah kalbini ferahlatsın inş. umarım öenmli birşey yoktur

sen benım topıgede takılırdın bı aralar artık gelmıorsun

canım actıgım konuları az cok hatırlıyorsundur cevap yazmıştın çünkü bana burdaki herkezi yeni yeni tanımaya basladım burayı buldugum için çok mutluyum çünkü ben yalnızım burda ailem yok sıkıntılarımı sizlerle paylaşıyorum bu kendimi dinlemekden daha cok iyi geliyor bana iyiki varsınız:2:

aslında güne çok iyi başladım.babam rahatsız 2 aydır istanbuldaydı.perşembe memlekete dönecek.bende gidiyorum.ama bugün oğluşum hiç uyumadı beni çok yordu.zaten hazırlıklarla yoruldum.üstüne kızlar pc yi çöktürdü.yapayım derken bilgisayardaki herşeyi silmişim.çok üzüldüm.oğluşumun tüm fotoları silinmiş.....sevincim kursağımda kaldı anlayacağın...............

ne yaptınız bugün hatunlar :)

valla benim için normal bir gündü canım. sabahtan evi toparladım,sil -süpür vs işte. sonra KK'da takıldım. Daha sonra bilgisayarda son çektiğim fotoğrafları düzenledim.Akşam oldu, kocişim eve geldi,birlikte yemek yedik, sonra tv izledik, yarım saat kadar kitap okuduk. şimdi buradayım işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…