Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

şimdi şöle anlatıyım ben okuyorum eşimde hem okuyup hem çalışıyor home ofis şeklinde oyüzden okul ara verdiğinde uzun zaman Bursaya gidiyorz o bilgisayardan yürütebiliyo zaten bu sefer iyice uzattık uzun bi tatil oldu iyi oldu bu seferlik.kurdelamın topiğinden sonra bu topiğinde heralde ilk yüz sayfasına kadar vardım sonra Bursaya gittim arada bir giriyodm ama 5 dkk 10 dkk öle işte

tamam canım.bundan sonra görüşürüz inşaallah................

yaa nasıl hayal ediyorsun bi tarif et ben sana doğru yannış derim bacım ben seni az çok tahmin ediyorum sankiii

güzel,mağrifetli,olumlu bakan,anaç.güzel alımlı olduğunu düşünüyorum.türbanlı olduğunu biliyorum.aslında çok yakın hissediyorum...sanki çok yakından tanıyormuş gibi.sende anlat.............

bende çok isterim sizlerle tanışmayı cydlar buluşmuştu ya çok kıskandım hemide cyd biriyle arkadaşda olmuş beraber yürümeye gidiyor...

ne güzel aslında kimsenin kimseden bi beklentisi menfaati olmadan arkadaş oluyoruz bence gerçek arkadaşlık oluyooo

tamamıyla katılıyorum....evet ne güzel.aslında fizikide hayal ediyorum.seni vede herkesi............

aynen cnm bende çok yakın hissediyorum kendime zarif, nazik, karşısındakinin düşüncelerine önem veren ve saygı duyan ve çok sabırlı olduğunu düşünüyorumm.. ayrıca umarım benim için düşündüklerine de layık olurummm enaniyete girmesin ama olumlu bakmaya çalışıyorum hayata her şerden bir hayır çıkacağına inanırım rabbim hiç bir şeyi insana boşuna yaşatmaz mutlaka bizi yaratan rabbim bizi en doğru yola sevk eder yaşadıklarımızla buna inanırımm

çok sağol canım....tabiki bende kadere vede herşeyde bir hayır.herşeyde bir neden arayanlardanım.bende düşüncelerine layık olurum inşaallah .birde sende benim gibi fiziken tasarlıyormusun insanları.boyu posu ,kaşı gözü vs...........

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…