Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

bencede duty free den al hayatım burada kazıklanıyoruz.bende gecen yaz kıbrasa gittim esim 10 sise icki aldı görmemisler gibi bende 2 tane parfüm aldım .ama ne yapalım cook ucuzdu.zor getirdik valla

hee bizde kıprısaaa gittik bacımmm :)))) bu yaz yine gidicezz ramazandan sonraya yaptırdık rezervasyonumuzuu :)
siz nere gittiniz ordaaa ??

hee bizde kıprısaaa gittik bacımmm :)))) bu yaz yine gidicezz ramazandan sonraya yaptırdık rezervasyonumuzuu :)
siz nere gittiniz ordaaa ??

kırısa ne yapmaya gidiyorsunuz canım gezmeyemi ay ben bu eşimi öldürücem valla hiç biyere götürmüyo beni yav:84:

biz kaya artmise gittik cnm ,harikaydı ve hatta mükemmeldi çok memnun kaldığımız için bu yaz yine kaya artemise gidiyoruzz:)

aa bizde bu sefer oraya gitmeyi düsünüyoruz ama acapulcoyu tavsiye ederim orasıda harika yemekleri kavuzu coooooooooooook büyük

hiç tedavi görmeden mi hamile kaldın?? mucize bu olsa gerek.. bende istiyorum bu mucizelerden hem ben 2 senedir evliyim ama hiç korunmadık biz ama bebeğim olmadı

doktor daha eşime bakmadı 1 ay oldu hemen hemen ben doktora gideli.ilk rahim yarası iltihap tedavisine başladı daha pko tedavisine bile başlamadık yani.. ptesi gidicem bakalım ne diyecek nerden devam edeceğiz.. 6 aylık bir tedavi dedi 6 aydan sonra da eşine bakarız dedi..

canım eşinin problemi neydi..........söylemeyebilirsin........

kırısa ne yapmaya gidiyorsunuz canım gezmeyemi ay ben bu eşimi öldürücem valla hiç biyere götürmüyo beni yav:84:

yaz tatili için çok iyi bi tercih cnm ,hem dış hatlardan gidiyosun yurt dışı tatili hissinide alıyosun güzel oluyor valla,düşünürseniz tavsiye ederim bebişimm :) mucx...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…