Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ikizcim geldim tatlım nabersin canın sıkkınmış biraz iisin dimi artık ii ol lütfennn:96:

yeni gelen arkideşler hoş geldiniz sefa geldiniz sizler naparsınız bakemmmm:KK51::KK76:

saol cnm hosbulduk ben iyim sükür açık ögretm okyrm 21 yas:KK61::KK61:

Son düzenleme:
ikizcim geldim tatlım nabersin canın sıkkınmış biraz iisin dimi artık ii ol lütfennn:96:

yeni gelen arkideşler hoş geldiniz sefa geldiniz sizler naparsınız bakemmmm:KK51::KK76:

iyiyim canım .işte oluyor arada böyle kazalar..:KK1:yok canım şuan bir problem...sağol canım.sen neyapıyorsun.durumlar nasıl................

Son düzenleme:
iyiyim canım sağol.işte oluyor arada böyle kazalar..:KK1:yok canım şuan bir problem...sağol canım.sen neyapıyorsun.durumlar nasıl................

ii cnm nolsun misafir vardı yeni gittiler bende daha evi toplamadan nete geldim geceleri arada baktım ama denk gelmedik okuyunca üzüldümm dua ettim senin içinnn düzeldiğinede sevindimmm gerçekten bazen insan eşini bile tanıyamıyorr rabbim hepimizin huzurunu bozmasın kimseninde bozmasına izin vermesin sebep olanlarda allahtan bulurlar

sohbet muhabbet işte :80::80:biz yenler okulluyuz küçüğüz daha sen neler yapıon nerdensin :80::80:

ii cnm nolsun misafir vardı yeni gittiler bende daha evi toplamadan nete geldim geceleri arada baktım ama denk gelmedik okuyunca üzüldümm dua ettim senin içinnn düzeldiğinede sevindimmm gerçekten bazen insan eşini bile tanıyamıyorr rabbim hepimizin huzurunu bozmasın kimseninde bozmasına izin vermesin sebep olanlarda allahtan bulurlar

amin canım..................

iyi geceler kızlar...
benim 10 gün sonra sınavım var o yüzden bu ara kendimi tutabilirsem pek buraya uğrayamacam......
ama sizleri özleyecem...
:KK58::KK58::KK58::KK58::KK58:

sohbet muhabbet işte :80::80:biz yenler okulluyuz küçüğüz daha sen neler yapıon nerdensin :80::80:

ben en yaşınızım galiba 30 yaşında evli mutlu iki çocuklu nolsun işte geçinip gidiyoruz siz maşaallah taze çıtırlarr.. kıymetini bilinn..

X